ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 pershendetje

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   27th January 2009, 1:36 am

ok une po rri aty ju ahjdeni icik per qoke opaaaa nga 50 euro sexila yll fareeeeeeee qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   28th January 2009, 7:46 pm

keni shkallu fare .... qe kur kam ber un ca mungesa gjynaf

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   29th January 2009, 1:07 am

po iken zysha dhe nxenesit hedhin valle qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   29th January 2009, 8:47 pm

dajak

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   30th January 2009, 12:47 am

DHE NGELI DREQJA ME SHKOP NE DOREEEEE qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   2nd February 2009, 7:25 pm

cme kujtoi zyshen e gjeografise kjo mua
ajo gjoja mbante shkopin per te treguar ne harte, kur sec ja kerciste ndonje shkop kokes nxenesve qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   4th February 2009, 6:29 am

lol te ka djek per vete ty me siguri qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   4th February 2009, 8:00 pm

JO MI JO, SE SME ARRINTE DOT MUA NGAQE ISHTE E SHKURTER lepirese qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   24th February 2009, 1:24 am

MISTERIOZJA shkruajti:
cme kujtoi zyshen e gjeografise kjo mua
ajo gjoja mbante shkopin per te treguar ne harte, kur sec ja kerciste ndonje shkop kokes nxenesve qesh me te madhe

hahahahah per zotin kam pas vet zyshen e gjografis ashtu DILE me pseudonimin THUPRA se vinte me nje thuper ne dore dhe ca bente conte 3 nxenes dhe thoshte thuani 3 numra nga 1 te 20 dhe te tre numrat i mblidhte zbriste apo pjestonte ose shumzonte si te donte dhe numri qe dilte cohej ne mesim imagjonoje ti ne ate kohe te gjithve zemra 0 se asnje sja priste mendja per gjografi qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   24th February 2009, 3:14 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

po jan ftof dhe zyshat, merr makinen bjeri botes rreth e qark dhe ja, sduhet me gjeografia akullore

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   26th February 2009, 1:14 am

paguan ti udhetimin nisemi qe neser ne

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   28th February 2009, 7:06 am

sikur ta paguje ti do ishte mire lepirese

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   28th February 2009, 4:39 pm

me fal pse une dreqja eshte ajo qe ka lek albania qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   2nd March 2009, 8:32 am

me fal po dreqja smund te ndimoj... un kam i qerre me kalamoj ti dashke udhetime rreth botes ti pfffff hoho

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   3rd March 2009, 8:01 pm

ue ue ue se dija qe ishe bere mami i nje skuadre futbolli ti sa e paske lodh burrin e shkret :p gjithe diten me panolina ne dore hihihihihhi

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   4th March 2009, 5:10 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

ajo i ka cu kalamojt te kopshi stices, kot ja fut dhe ti qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   4th March 2009, 10:39 pm

ue ue ue ue qe kur stica drejtore qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   8th March 2009, 11:59 am

qenke mbrapa ti, stica eshte be kryeministre, rri ti rri qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   8th March 2009, 10:14 pm

po i thuaj mi te na gjej ndonje vend ne kabinetin e saj sidomos si minister i kultures rinis dhe sporteve me qe ylli pangua e hengri qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   9th March 2009, 6:30 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

po gjunah i shkreti, ishte dhe beqar moooo qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   10th March 2009, 11:20 pm

beqo si ore beqo uu beqo thote

ore ore beqir po ndonje keshtu si bicim te fejuar ke gjet ti :p

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   13th March 2009, 8:04 am

ky lart eshte fejuar, kishte dhe unaze pale
eshte feju me liken e parkut (linkin' park) qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   14th March 2009, 11:07 pm

AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAH LENE SE SHPIRTI ME DJEG QE NUK VINE TE BEJNE KONCERT NE ALBANIA :(

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   22nd March 2009, 3:09 am

mos nderro muhabet ... cthot unaza mir? qesh me te madhe te kam shum xhan

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   30th March 2009, 10:45 pm

e shof qe te ka marr mallliii ty poer unaz po pse i bie nga kina te pakten :P

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendetje   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
pershendetje
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forumi :: Prezantimet-
Kërce tek: