ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PRSH TE GJITHEVE

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   14th October 2008, 7:01 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
as un e kam nga qefi qe neser do takoj SHEVEN qesh me te madhe

KAPE ICIK NE QAFE PER MUA qesh me te madhe albania

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   14th October 2008, 7:02 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
ahahahha e ka pas sen sei jon mer ne kemi qene antaret :( na ka marr malli mer ja .................

SHQIP ESHTE KJO? qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   15th October 2008, 1:28 am

MISTERIOZJA shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
ahahahha e ka pas sen sei jon mer ne kemi qene antaret :( na ka marr malli mer ja .................

SHQIP ESHTE KJO? qesh me te madhe

ajo sen sei ( do te thote master ) ndersa pikat ne fund jane puro shqip e censurume qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   22nd October 2008, 3:58 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
ahahahha e ka pas sen sei jon mer ne kemi qene antaret :( na ka marr malli mer ja .................

SHQIP ESHTE KJO? qesh me te madhe

ajo sen sei ( do te thote master ) ndersa pikat ne fund jane puro shqip e censurume qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe sa e papame kjo qesh me te madhe kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   23rd October 2008, 12:30 am

LOOL TANI E MORE VESH TI NA KAP LAJMIN E FUNDIT DAVID BERCKAM MILANIST NE JANAR EHEHEEH :urra:

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   25th October 2008, 2:04 am

ueee ueeeeeeee po jemi te papar ne milanistet, i duam gjith yjet e botes ne nje grup lepirese albania

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   25th October 2008, 6:28 pm

e ke gabim ai donte te vinte te milani sepse e din se sa te zote dhe te papare jemi ne te MILANIT respekt

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   25th October 2008, 8:11 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe PO NORMAL MO albania :urra:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   25th October 2008, 8:14 pm

mirese te gjetaaaa opa kalamaja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   25th October 2008, 8:21 pm

MIRE SE ERDHE dajak

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   25th October 2008, 8:40 pm

TIGER_SPIRIT shkruajti:
LOOL TANI E MORE VESH TI NA KAP LAJMIN E FUNDIT DAVID BERCKAM MILANIST NE JANAR EHEHEEH :urra:
ehe do vij dhe ai per 3 muj tu japi 1 dore se keni mbet mrapa gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   25th October 2008, 8:42 pm

CuN_TiRoNe shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
LOOL TANI E MORE VESH TI NA KAP LAJMIN E FUNDIT DAVID BERCKAM MILANIST NE JANAR EHEHEEH :urra:
ehe do vij dhe ai per 3 muj tu japi 1 dore se keni mbet mrapa gjynaf

qesh me te madhe III E NGATERROI ME JUVENTUSIN KY, JUVE AS NUK FIGURON ME NE LISTEN E FUTBOLLIT, KA MARU gjynaf

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   25th October 2008, 8:44 pm

po prandaj ju kam inat ju milanisteve un se nuk merni vesh fare nga fotbolli gjynaf dajak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   25th October 2008, 8:46 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe III SA INAT I VJEN KTIJ, PRANOJE REALITETIN PO HE qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   28th October 2008, 4:10 pm

lere amon se juvja dhe interi kenaqen me scudeton sjan si ne qe synojme per lart ato kenaqen me pak qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   28th October 2008, 7:34 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe gjynaf

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   2nd November 2008, 1:33 am

po normale se kur ikin ne champions eliminohen qe ne fazen me grupe dhe pastaj thojnne e kane fajin albitrat qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   2nd November 2008, 6:23 am

PO NORMAL, DO NXJERRIN NJE ARSYE DHE ATO qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   2nd November 2008, 2:35 pm

sa llafazan qe jeni mor amani ja merni pak shembull mu qe nuk flas fare syckat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   2nd November 2008, 4:46 pm

ty ta kam thene une duhet te ta qepim me makine gojen ti vesh nje zinxhire se ti te nxjerr te palarat ne shesh qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   2nd November 2008, 5:58 pm

TIGER_SPIRIT shkruajti:
ty ta kam thene une duhet te ta qepim me makine gojen ti vesh nje zinxhire se ti te nxjerr te palarat ne shesh qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe


vertet :?: uiuiuiiuiuiui ja te ta vej njehere ty zinxhirin pastaj vetes gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   2nd November 2008, 6:51 pm

Vlonjatja shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
ty ta kam thene une duhet te ta qepim me makine gojen ti vesh nje zinxhire se ti te nxjerr te palarat ne shesh qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe


vertet :?: uiuiuiiuiuiui ja te ta vej njehere ty zinxhirin pastaj vetes gjynaf

skam nevoj per zinxhire une miiiii ti je ajo qe smban sekrete dajak opa opa opa

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   2nd November 2008, 8:38 pm

e mir mir ..mos u zini se e sqaroj un kte pun ... opa opa qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   2nd November 2008, 8:38 pm

PO JENI SHOK MER JENI SHOK, EC te kam shum xhan te kam shum xhan SHPEJT

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   2nd November 2008, 8:42 pm

po jeni shok mo jeni shok ...pastaj pse ashtu gjuhet ?
gjuhet kshu opa opa ups ups

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
PRSH TE GJITHEVE
Mbrapsht në krye 
Faqja 5 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forumi :: Prezantimet-
Kërce tek: