ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PRSH TE GJITHEVE

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   14th October 2008, 12:02 am

Iva mirse erdhe ... befsh qef ktu
O cun tirone te raft telebingo ty ishalla
qesh me te madhe te kam shum xhan

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   14th October 2008, 12:03 am

aminnnnnnnnnnnnnnnnn mi kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   14th October 2008, 12:04 am

te kam shum xhan

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
IvaNumri i postimeve : 5
Registration date : 13/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   14th October 2008, 12:06 am

po mbase edhe di .....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   14th October 2008, 12:07 am

o cuno shqiptare esht lali ....
pse ca tu duk iva ty ,kineze ?
interesant ky qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com


Edituar për herë të fundit nga dreqja në 14th October 2008, 12:09 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   14th October 2008, 12:08 am

Iva shkruajti:
po mbase edhe di .....
po he mi iva sheqyr qe fole qesh me te madhe kiss na dhe nje :shpull: meq eje e re akullore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
IvaNumri i postimeve : 5
Registration date : 13/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   14th October 2008, 12:09 am

po flas edhe kinezce dhe e di ai prandaj mendovi ashtu, megjithate ska gje . =)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   14th October 2008, 12:10 am

iva ne ktu vdesim per shpulla .
ja mirse na erdhe ...dhe me kemb te mbare opa perqesh

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   14th October 2008, 12:12 am

lere lol se e treme qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
IvaNumri i postimeve : 5
Registration date : 13/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   14th October 2008, 12:13 am

good night
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   14th October 2008, 12:14 am

he mo ti se bejm shaka ...Iva kush te tregoj per forumin tone ? te kam shum xhan

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   14th October 2008, 12:14 am

ade gjum te omel mi kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   14th October 2008, 12:24 am

ca beni ju dhe nje goce qe vjen njera e kap me shpulla tjetri provon ca shije i ka buza :P

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   14th October 2008, 12:24 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
ca beni ju dhe nje goce qe vjen njera e kap me shpulla tjetri provon ca shije i ka buza :P
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe o sa kom qesh mer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   14th October 2008, 12:26 am

qesh ti qesh e tmerrove gocen sa here te kam thene qe nuk kafshohet cupa qe ne takimin e pare ose me mire te themi sa fut kemben ne forum leje te pakten te bej 10 postime njeher qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   14th October 2008, 12:32 am

he mer mo se nuk u permbajta dot:p qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   14th October 2008, 12:33 am

as un e kam nga qefi qe neser do takoj SHEVEN qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   14th October 2008, 12:35 am

po dhe ajo mer me milanin eshte prandaj e kafshova:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   14th October 2008, 12:40 am

mos ma kafsho milanisten se te griva :P ta sula tigrin qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   14th October 2008, 12:43 am

po ca fai kom un re qe ajo vdes per vipat:p ai tigri jot lal aq i vjeter eshte sa i kan ra dhomet:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   14th October 2008, 12:44 am

lol ja kam heq vet se dua ti vej dhembe floriri qe mos ndryshken qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   14th October 2008, 12:47 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
lol ja kam heq vet se dua ti vej dhembe floriri qe mos ndryshken qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   14th October 2008, 12:48 am

ajo qe kam vene te firma ka qene stema e palestres tone albania

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   14th October 2008, 12:49 am

ku e keni pas palstren ju mer te shinat:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   14th October 2008, 12:53 am

ahahahha e ka pas sen sei jon mer ne kemi qene antaret :( na ka marr malli mer ja .................

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PRSH TE GJITHEVE   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
PRSH TE GJITHEVE
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forumi :: Prezantimet-
Kërce tek: