Kasata Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Tri ‘Rihannat’ e fundit

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Stica
LLastica
LLastica
Stica


Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

Tri ‘Rihannat’ e fundit Empty
MesazhTitulli: Tri ‘Rihannat’ e fundit   Tri ‘Rihannat’ e fundit Icon_minitime5th October 2008, 5:04 am

Tri ‘Rihannat’ e fundit

Ingrid Gjoni, ka qenë këngëtarja e fundit, që është shfaqur në Tiranë me flokët e prera pas kokës, në stilin alla “Rihanna”, duke theksuar kështu maninë e shumë vajzave të ekranit për këtë imazh aziatiko-amerikan.
Në klipin “Puçi-Puçi” ajo u shfaq me pamjen e zezakes, me kaçurrela të vogla rreth fytyrës, dhe ngjyrë të zezë, dhe që pas shfaqjes së saj në emisionin e fundit të sezonit “Zonë e lirë”, u iku nga sytë të gjithëve.



Tashmë Ingridi është rishfaqur me pamje krejt të ndryshuar, që nuk kishte si të mos tundohej edhe ajo nga mania që ka prekur vajzat e skenës për të qenë gjithmonë ndryshe, por në këtë rast fiks si Rihana.
Tri ‘Rihannat’ e fundit Zajm


Dhe kjo Ingridi tjetër, shfaqet vetëm disa ditë pasi Zajmina kishte rimodeluar flokët në këtë stil, duke i thënë “Lamtumirë!” imazhit prej kukulle të biondes. Disa muaj më parë ajo ndryshoi ngjyrën e flokëve në kafe, ndërsa vetëm disa ditë më parë, vendosi ta rimodelojë krejtësisht pamjen e saj, duke u shfaqur dhe ajo në koncertet të ndryshme me flokë të shkurtuar, në ngjyrë të errët dhe të prera në modelin “vip” Rihana. Por mesa duket ky është modeli i suksesit, dhe që të tregon disa vite më të re.

Tri ‘Rihannat’ e fundit Elifr

Po ashtu e pamëshirshme me flokët është treguar dhe këngëtarja korçare Eli Fara, e cila i çuditi të gjithë pas kthimit të saj të fundit nga Amerika. Ajo kishte shkurtuar flokët, po aq sa Zajmina dhe Ingrid sipas sugjerimit i kishte dhënë fotografit Fadil Berisha, i cili me atë rast i bëri dhe një set special fotografish, ku Eli duket 20 vite më e re. /panoramaplus/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA


Female Numri i postimeve : 4095
Age : 35
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

Tri ‘Rihannat’ e fundit Empty
MesazhTitulli: Re: Tri ‘Rihannat’ e fundit   Tri ‘Rihannat’ e fundit Icon_minitime11th October 2008, 8:55 am

SA DOLI RIHANA O BURRA TE GJTIH MODELIN SI AJO qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Tri ‘Rihannat’ e fundit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» SHPIKJA ME E FUNDIT
» TE REJAT E FUNDIT
» ADRESAT E INTERNETIT, DREJT FUNDIT
» FORMO NJE FJALE ME GERMEN E FUNDIT SE FJALES...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Art dhe kultur :: Vip-
Kërce tek: