ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 E degjuat ca ka ndoth ????

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: E degjuat ca ka ndoth ????   5th October 2008, 5:57 am

Rri ime se merret vesh mos fol shume. Vetem Stices thuaja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: E degjuat ca ka ndoth ????   5th October 2008, 5:58 am

se di sdi gje un :?: :?: :?: :?:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: E degjuat ca ka ndoth ????   5th October 2008, 5:58 am

O stica ...misterjozja ka shku partizane ne mal .Ka plas lufta keq pun

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: E degjuat ca ka ndoth ????   5th October 2008, 6:02 am

gjynaf gjynaf gjynaf mos na e plagosin lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: E degjuat ca ka ndoth ????   5th October 2008, 6:04 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe te mart dreqi turinjt ty miiiiiiii qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: E degjuat ca ka ndoth ????   5th October 2008, 6:04 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: E degjuat ca ka ndoth ????   5th October 2008, 6:06 am

Zoti e rujt misteriozen ne luft ... se di pun
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: E degjuat ca ka ndoth ????   5th October 2008, 9:31 pm

Stica shkruajti:
misteriozja rren te vdekmit lol qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
shi si ben kjo, po ti ma mesove mi si ti genjej
apo sesht dhe halloween tani qesh me te madhe qesh me te madhe opala
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: E degjuat ca ka ndoth ????   5th October 2008, 9:32 pm

dreqja shkruajti:
O stica ...misterjozja ka shku partizane ne mal .Ka plas lufta keq pun


kujtova se the me partizanin mi dreq qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe akullore
edhe plasi lufta qe thoni ju, edhe e kapen xhentilin se na doli spiun koprative qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: E degjuat ca ka ndoth ????   5th October 2008, 9:34 pm

Stica shkruajti:
gjynaf gjynaf gjynaf mos na e plagosin lepirese

kam marr antiplumb lepirese perqesh opala
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: E degjuat ca ka ndoth ????   5th October 2008, 9:36 pm

ore mora vesh qe limona kishte vjedh limonat te shpia gjyshit pupupupu

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: E degjuat ca ka ndoth ????   5th October 2008, 11:46 pm

hajde thashe-them hajde...sa lek eshte kilja rrenes,apo i shisni me thesa...lol

une jam shnosh e mire mos beni popullin merak...

mistere mos u largo nga muabeti se ti na shite per i cop akullore :dajaku: betohem ne emer te kasates qe:une xhentili skam dhene asnje info spiunimi dhe misterjozja na shiti kasatat per te bler nje akullore...hi hitler... :hello?:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: E degjuat ca ka ndoth ????   6th October 2008, 2:27 am

qesh me te madhe qesh me te madhe
posht komunistet pupupup na fiku deren ky
cke me hitlerin amon tkeqen opa

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: E degjuat ca ka ndoth ????   6th October 2008, 6:23 am

MISTERIOZJA shkruajti:
ore mora vesh qe limona kishte vjedh limonat te shpia gjyshit pupupupu


po une per te bere limonade kam be,,,po nuk kam vjedh gje,,,,perdora limonat e mi,,,,sdi gje per limonat e gjyshit tend se di se di
kontrolloni lagjen se kush eshte smure dhe pi caj me limon :?:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: E degjuat ca ka ndoth ????   6th October 2008, 7:27 am

MISTERIOZJA shkruajti:
dreqja shkruajti:
O stica ...misterjozja ka shku partizane ne mal .Ka plas lufta keq pun


kujtova se the me partizanin mi dreq qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe akullore
edhe plasi lufta qe thoni ju, edhe e kapen xhentilin se na doli spiun koprative qesh me te madhe qesh me te madhe
do e thosha un po kisha hall mos merziteshe per zotin qesh me te madhe kiss gjynaf gjynaf gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: E degjuat ca ka ndoth ????   7th October 2008, 3:23 am

dreqja shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
dreqja shkruajti:
O stica ...misterjozja ka shku partizane ne mal .Ka plas lufta keq pun


kujtova se the me partizanin mi dreq qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe akullore
edhe plasi lufta qe thoni ju, edhe e kapen xhentilin se na doli spiun koprative qesh me te madhe qesh me te madhe
do e thosha un po kisha hall mos merziteshe per zotin qesh me te madhe kiss gjynaf gjynaf gjynaf

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe SA TE KUPTOJ UN TY
PO NUK MERZITEM UN MI JOOO :shpull: kiss kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: E degjuat ca ka ndoth ????   7th October 2008, 3:23 am

limona shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
ore mora vesh qe limona kishte vjedh limonat te shpia gjyshit pupupupu


po une per te bere limonade kam be,,,po nuk kam vjedh gje,,,,perdora limonat e mi,,,,sdi gje per limonat e gjyshit tend se di se di
kontrolloni lagjen se kush eshte smure dhe pi caj me limon :?:

I KA VJEDH XHENTILI ME SIGURI, SE AI ISHTE SEMURE qesh me te madhe qesh me te madhe opa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: E degjuat ca ka ndoth ????   7th October 2008, 4:38 am

MISTERIOZJA shkruajti:
dreqja shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
dreqja shkruajti:
O stica ...misterjozja ka shku partizane ne mal .Ka plas lufta keq pun


kujtova se the me partizanin mi dreq qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe akullore
edhe plasi lufta qe thoni ju, edhe e kapen xhentilin se na doli spiun koprative qesh me te madhe qesh me te madhe
do e thosha un po kisha hall mos merziteshe per zotin qesh me te madhe kiss gjynaf gjynaf gjynaf

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe SA TE KUPTOJ UN TY
PO NUK MERZITEM UN MI JOOO :shpull: kiss kiss
te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: E degjuat ca ka ndoth ????   7th October 2008, 5:32 am

MISTERIOZJA shkruajti:
limona shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
ore mora vesh qe limona kishte vjedh limonat te shpia gjyshit pupupupu


po une per te bere limonade kam be,,,po nuk kam vjedh gje,,,,perdora limonat e mi,,,,sdi gje per limonat e gjyshit tend se di se di
kontrolloni lagjen se kush eshte smure dhe pi caj me limon :?:

I KA VJEDH XHENTILI ME SIGURI, SE AI ISHTE SEMURE qesh me te madhe qesh me te madhe opa


dhe une ndegjova se xhentili ka qene semure,me siguri ai do i kete vjedhur,,,, opa lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: E degjuat ca ka ndoth ????   7th October 2008, 3:45 pm

Ku esht xhentili ? se kam pa fare :?: te kam shum xhan

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: E degjuat ca ka ndoth ????   7th October 2008, 7:32 pm

ju te beni semure me zor,xhentili per 7 pale qef dhe i fort si perhere hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjlol...faktikisht limonat i ha shume me gjith lekur me pelqen kur mpiksem....mqs jam hajdut limonash i kam limones ca lek borxh,hajde lejkudohemi limona... akullore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: E degjuat ca ka ndoth ????   7th October 2008, 9:21 pm

e degjut ca ka ndoth ? :urra:

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
PicirikA

avatar

Numri i postimeve : 11
Age : 29
Location : ITalY
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: E degjuat ca ka ndoth ????   7th October 2008, 9:50 pm

dajak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.urauba.com
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: E degjuat ca ka ndoth ????   7th October 2008, 9:53 pm

ca ke ti mi ?> opa qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: E degjuat ca ka ndoth ????   7th October 2008, 10:03 pm

he pra he,ca i paska ndodh picirikes kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: E degjuat ca ka ndoth ????   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
E degjuat ca ka ndoth ????
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Chit -Chat :: Thashetheme-
Kërce tek: