ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 DASHURIA PER KAFSHET

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA PER KAFSHET   14th October 2008, 7:12 am

dreqja shkruajti:
limona shkruajti:
me vjen shum keq po nuk adhuroj asnje kafshe,,, se di po me dridhet i gjith trupi kur me afrohet nje qenush apo nje mace,imagjino ndonje me e madhe,,,nuk dua po me vjen vetvetiu frika gjynaf
hahahahah limona dhe un i kam shum frik qenet dhe macet ...as vet se di pse ...sa i shof ja fut vrapit .


me vinte turp te tregoja se nuk i dua kafshet,po sqenkam e vetme,,,,paskam shoqe shum kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA PER KAFSHET   14th October 2008, 7:13 am

MissCongeniality shkruajti:
E trupshme, :hello?: jo jo jo jo e ke gabim aaaaa

Sa t'ja marr cik doren

triko triko opala kasata te kam shum xhan

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA PER KAFSHET   14th October 2008, 7:14 am

limona shkruajti:
dreqja shkruajti:
limona shkruajti:
me vjen shum keq po nuk adhuroj asnje kafshe,,, se di po me dridhet i gjith trupi kur me afrohet nje qenush apo nje mace,imagjino ndonje me e madhe,,,nuk dua po me vjen vetvetiu frika gjynaf
hahahahah limona dhe un i kam shum frik qenet dhe macet ...as vet se di pse ...sa i shof ja fut vrapit .


me vinte turp te tregoja se nuk i dua kafshet,po sqenkam e vetme,,,,paskam shoqe shum kiss
ca turpi me , un jam krenare qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA PER KAFSHET   14th October 2008, 7:16 am

dreqja shkruajti:
limona shkruajti:
dreqja shkruajti:
limona shkruajti:
me vjen shum keq po nuk adhuroj asnje kafshe,,, se di po me dridhet i gjith trupi kur me afrohet nje qenush apo nje mace,imagjino ndonje me e madhe,,,nuk dua po me vjen vetvetiu frika gjynaf
hahahahah limona dhe un i kam shum frik qenet dhe macet ...as vet se di pse ...sa i shof ja fut vrapit .


me vinte turp te tregoja se nuk i dua kafshet,po sqenkam e vetme,,,,paskam shoqe shum kiss
ca turpi me , un jam krenare qesh me te madhe


po te gjith ktu puppy,puppy dhe me dukej vetja si shpirt keqe se di gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA PER KAFSHET   14th October 2008, 7:19 am

pfff pun e madhe ....lol
kafshen e vetme qe kam prek me dor ka qen lepuri .

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA PER KAFSHET   14th October 2008, 7:25 am

dreqja shkruajti:
pfff pun e madhe ....lol
kafshen e vetme qe kam prek me dor ka qen lepuri .

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
GJETI ME FRIKACAKUN KJO FRIKACAKJA perqesh

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA PER KAFSHET   14th October 2008, 7:29 am

qesh me te madhe edhe ata i kisha shum frik ...

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
Miss-I

avatar

Female Numri i postimeve : 33
Age : 29
Registration date : 14/10/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA PER KAFSHET   14th October 2008, 7:30 am

MISTERIOZJA shkruajti:
UN KAM FRIKE NGA MIZA, E JO ME KAFSHA PUPUPU pun
HAHAHAHA bobobobo c'na gjeti me ty mer zot.

do te hedh ne kopsh zologjik,aty te rrish :dajaku:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA PER KAFSHET   14th October 2008, 7:32 am

MISTERIOZJA shkruajti:
dreqja shkruajti:
pfff pun e madhe ....lol
kafshen e vetme qe kam prek me dor ka qen lepuri .

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
GJETI ME FRIKACAKUN KJO FRIKACAKJA perqesh


qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe kjo frike ai fike,,,ja futen vrapit kto qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA PER KAFSHET   14th October 2008, 7:32 am

MissCongeniality shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
UN KAM FRIKE NGA MIZA, E JO ME KAFSHA PUPUPU pun
HAHAHAHA bobobobo c'na gjeti me ty mer zot.

do te hedh ne kopsh zologjik,aty te rrish :dajaku:

MOS O ZOT, E DI QE ME MIRE FLAS ME VETEN SESA ME KAFSHET qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Miss-I

avatar

Female Numri i postimeve : 33
Age : 29
Registration date : 14/10/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA PER KAFSHET   14th October 2008, 7:33 am

hahahahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA PER KAFSHET   14th October 2008, 7:33 am

aaaaa

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: DASHURIA PER KAFSHET   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
DASHURIA PER KAFSHET
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Ndjenja ,dashuria,erotika :: Dashuria-
Kërce tek: