ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 MIQESIA E VERTETE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: MIQESIA E VERTETE   6th October 2008, 4:16 am

A MENDONI SE EKZISTON MIQESIA E VERTETE?
A I BESONI CDO GJE MIQVE TUAJ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: MIQESIA E VERTETE   6th October 2008, 6:47 am

mendoj se egziston miqesia e vertet,,,,po duhet kohe per ta fituar,,,,besoj se per te pasur miq te mire duhet se pari te jesh mik i mire respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: MIQESIA E VERTETE   6th October 2008, 6:57 am

Un personalisht kam nje tip qe dua shum koh ta njof nje person dhe
pastaj ta quj shok ose shoqe .

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: MIQESIA E VERTETE   6th October 2008, 7:03 am

Per mendimin tim miqesia e vertete arrin deri aty ku nuk preken interesat ndermjet paleve. Nqs pretendojme per nje miqesi te vertete duhet te jemi te bindur ne vetvete se s'ka force ne bote te prishe kete miqesi. Por realiteti tregon dhe na jep fakte te ndryshme. Deri ne momentin qe jemi ne te jejtin aktivitet ne te njejtin drejtim miqesia eshte OK. Por ne momentin qe aktivitetet tona jane ne kahe te ndryshme ketu do te fusja dhe krijimin e familjes, miqesia sikur zbehet sepse na duhet ta shohim jeten ne nje kendveshtrim tjeter.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: MIQESIA E VERTETE   8th October 2008, 6:11 am

UNKNOWN shkruajti:
Per mendimin tim miqesia e vertete arrin deri aty ku nuk preken interesat ndermjet paleve. Nqs pretendojme per nje miqesi te vertete duhet te jemi te bindur ne vetvete se s'ka force ne bote te prishe kete miqesi. Por realiteti tregon dhe na jep fakte te ndryshme. Deri ne momentin qe jemi ne te jejtin aktivitet ne te njejtin drejtim miqesia eshte OK. Por ne momentin qe aktivitetet tona jane ne kahe te ndryshme ketu do te fusja dhe krijimin e familjes, miqesia sikur zbehet sepse na duhet ta shohim jeten ne nje kendveshtrim tjeter.


ndoshta eshte e vertet kjo qe the,se ne momentin qe aktivitetet tona marin kahe te ndryshme....miqesia sikur zbehet,,,,eshte akoma heret per mua qe ta vertetoj kte,po nuk do kisha dashur qe te zbehet miqesia qe kam me shoqet e mija respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: MIQESIA E VERTETE   9th October 2008, 12:18 am

PER MENDIMIN TIM MIQESIA ESHTE NJE NDER DHURATAT ME TE BUKURA TE NATYRES
AJO I JEP NGJYRA, KUPTIM JETES DHE BEJ CMOS QE TA RUAJ SHOQERINE QE ME DUKET E PASTER, KESHTU QE BESOJ SE KA SHOQERI TE VERTETE
BEJ SHUME PER SHOQERINE, MADJE NDONJEHER E TEPROJ DHE SHUME PREJ MIQVE E KAN MARRE PER DOBESI
SHOQERISE NUK I BESOJ CDO GJE, JAM TIP I PASIGURT, PASI GJERAT JANE TE NDARA NE JETE, JO CDO GJE I THUHET SHOQERISE:lepirese:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gresa
VizitorMesazhTitulli: Re: MIQESIA E VERTETE   5th June 2011, 8:58 pm

Dashuria eshte diqka e madhe,vertet e madhe . Ta realizojme ate nuk eshte e thjeshte .Duhet perpjekje dhe vetbesim i plote,,,,, Sigurisht se besoj ne miqesi por jo aq sa te verbohem prej saj....Sepse ka jo vetem miq te mire .... Mbi te gjitha i lumte atij qe e perzgjodhi kete teme ... vallezim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: MIQESIA E VERTETE   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
MIQESIA E VERTETE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Ndjenja ,dashuria,erotika :: Dashuria-
Kërce tek: