ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fjale te urta Humoristike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Fjale te urta Humoristike   8th October 2008, 12:11 am

*Gur gur behet mur, mur mur behet pallat pa leje

gjynaf


*Mashkulli ideal nuk pi, nuk gjuan, nuk genjen, nuk nuk... nuk... nuk .....dhe nuk ekziston


*Fshati qe duket - ka drita

*Ne fiillim mendoja se paraja eshte gjithcka. Keshtu mendoja shume kohe me pare, tani jam i\e sigurte...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta Humoristike   8th October 2008, 12:14 am

*Ai qe vdes ne vjeshte… per te nuk ka dimer.
lepirese
* Pse te hyjme ne jete... kur nga aty askush ska dal i gjalle.

*Disa aq shume shesin mend, sa qe nje dite do mbesin pa to

*Kur të gjith po i mbyllim sytë, normal qe ka me na u bo terr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta Humoristike   8th October 2008, 12:16 am

Meso nga gabimet e te tjereve, jeta eshte teper e shkurter per ti bere te gjitha vete
Mos merr droge. S'na del per te gjithe


Qesh I fundit ai qe s'kuptoi gje nga cfare u thaNese nuk mund te gjesh dot zgjidhjen, gjej nje problem tjeter.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta Humoristike   8th October 2008, 7:00 am

Mos i shiko gunen,shikoj kuleten!

Trimi i mire me shoqe shume!

Mendja e shendosh do koke te madhe!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta Humoristike   24th October 2008, 4:22 pm

Duaje armikun tend - kjo do ti cmende fare
Nese ke fat, shko perpara… Nese ke para, merr nje makine.


Mos u perpiq te mesosh nje derr te kendoje. Humb kohen tende, dhe shqeteson derrin.

Kur isha I vogel me thoshte mamaja: - Haje te gjithe ushqimin qe te rritesh e te shkosh ne shkolle. Dhe une idiotja e haja.

Ata qe mendojne se i dine te gjitha, na nevrikosin neve qe i dijme te gjitha


Punen e sotme mos e le per neser... shtyje sa te mundesh

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta Humoristike   24th October 2008, 4:24 pm

Vdekja eshte e trashiguarVendi yne po shkaterrohet me moskokcarjen. Po c'me duhet muaKam lexuar shume persa i perket rrezikut nga cigarja dhe pija, saqe vendosa te nderpres leximin

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta Humoristike   24th October 2008, 4:28 pm

Mos i bej gropen shokut, se bie shoku brenda.Kur te kthehesh, po me gjete duke studiuar, te lutem me zgjo nga gjumi


Kush shan, shan veten e tjetrit.

Ne fillim Zoti krijoi diellin, te shendritshem dhe te ngrohte... Pastaj krijoi henen, romantike dhe misterioze... Me pas te krijoi ty... e po nje trapllik duhet ta bente. LOL

Mos ke frike, qeni qe leh s'te ha! Une e di kete, po e di qeni valle? qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta Humoristike   24th October 2008, 4:31 pm

Po vrapojne dy studente te fiskultures, dhe njeri i thote tjetrit, ej a ndalemi se mjaft mesuam per sot qesh me te madhe qesh me te madhe


Njeriu e ka prejardhjen prej majmunit........Une prej nenes time.

:urra:

Genjeshtra i ka kembet e shkurta... dhe karrieren e gjate lepirese

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta Humoristike   25th October 2008, 3:05 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta Humoristike   25th October 2008, 7:45 am

1.Zemra ka me shume dhoma se nje hotel.
2.Ne dashuri eshte mrekulli fillimi por eshte kenaqesi rifillimi
3.Kush dashuro edhe lajthit
4.Dashuria sundon mbreterine e saj edhe pa shpate
5.Vepra dhe jo fjale jane prova dashurie
6.E puthura e pare vidhet e dyta jepet
7.Dashuria pa puthje si buka pa kripe
8.E puthura nuk vuluset ne balle por ne zemer
9.E puthura s'ben vrime por shkalle per tu ngjitur
10.Ai qe dashuron mire edhe denon mire
11.Zenkat e te dashuruarve e shtojne dashurine
12.Te dashuruarit dhe thaset me pleshta nuk ruhen
13.Dy te dashuruar zene vend pak

--------------------------------------------------------------------------------

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fjale te urta Humoristike   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fjale te urta Humoristike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Chit -Chat :: Humor-
Kërce tek: