ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hi!!!!!!!!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hi!!!!!!!!   11th October 2008, 7:52 am

dreqja shkruajti:
po ja pse zihemi ne ..kush e kush te marri kasaten ...po 1 esht ajo e shkreta kush e haj me par qesh me te madhe

una e para unaaaaaaaaa kasata :karrige: :gjuha: qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hi!!!!!!!!   11th October 2008, 7:53 am

MISTERIOZJA shkruajti:
kasata biirr edhe i birr ne fund qesh me te madhe
e paska ba restorantin kjo lepirese
tani do baj nga kto kokat e verdha me emrat tan siper se dhe ajo ka mbet pa ber...
hec futemi hashetheme se bem lemsh qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hi!!!!!!!!   11th October 2008, 7:53 am

UNKNOWN shkruajti:
Kasate, birre dhe lepirese i bane trahana

sa e shijshme mmmmmm opala
edhe i gym mrapa dhe bahen tamam kasata

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hi!!!!!!!!   11th October 2008, 7:53 am

dreqja shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
kasata biirr edhe i birr ne fund qesh me te madhe
e paska ba restorantin kjo lepirese
tani do baj nga kto kokat e verdha me emrat tan siper se dhe ajo ka mbet pa ber...
hec futemi hashetheme se bem lemsh qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe albania
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hi!!!!!!!!   11th October 2008, 9:28 am

dreqja shkruajti:
do me shkelma ti ? ne vend mo ... na shkelm
mir je ?

:sherr: :sherr: nuk lejohen goditjet poshte rripit apo do te me lesh pa pas aerdhes qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hi!!!!!!!!   11th October 2008, 9:34 am

edhe zemren kuq e zi e ka ky siper albania

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hi!!!!!!!!   21st October 2008, 8:56 pm

rroft zemra kuq e zi lool

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hi!!!!!!!!   21st October 2008, 9:28 pm

si shpejt po ju rreh lol mos ju dali nga veni:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hi!!!!!!!!   22nd October 2008, 2:09 am

CuN_TiRoNe shkruajti:
si shpejt po ju rreh lol mos ju dali nga veni:p
NA LUMT MO KA LEZET, ZEMER ME NGJYRA, JO SI ZEMRA BARDH E ZI, KOT FARE qesh me te madhe akullore

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hi!!!!!!!!   2nd November 2008, 2:40 pm

po kjo kalipsoja mos ka hum gjo rrugen si mariza keshtu qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hi!!!!!!!!   2nd November 2008, 2:52 pm

i ka rrembyer cun tirone i poshtri qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hi!!!!!!!!   2nd November 2008, 5:53 pm

ene cuni ka hum per vete mos u ka thene se do u jepte nanje akullore mor aman
se co ku ren ai e tak i fut ne bodrum qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hi!!!!!!!!   2nd November 2008, 8:58 pm

JA SE JA NXJERR EMRIN NE KERKIM UN PO HE qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hi!!!!!!!!   4th November 2008, 1:17 am

lajmero emisionin njerez te humbur qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hi!!!!!!!!   4th November 2008, 5:39 am

qesh me te madhe KEMI EMOSIONIN TONE NE KTU
DREJTUESE: DREQE INTERISTE FASHISTJA qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hi!!!!!!!!   4th November 2008, 8:20 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hi!!!!!!!!   4th November 2008, 1:11 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
qesh me te madhe KEMI EMOSIONIN TONE NE KTU
DREJTUESE: DREQE INTERISTE FASHISTJA qesh me te madhe

MOS JA HIQ PSEUDONIMET TI QUHET DHE BALLISTE KOMUNISTE DJ-ISTE DHE KONTRABANDISTE qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hi!!!!!!!!   4th November 2008, 4:02 pm

TIGER_SPIRIT shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
qesh me te madhe KEMI EMOSIONIN TONE NE KTU
DREJTUESE: DREQE INTERISTE FASHISTJA qesh me te madhe

MOS JA HIQ PSEUDONIMET TI QUHET DHE BALLISTE KOMUNISTE DJ-ISTE DHE KONTRABANDISTE qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
opa opa opa opa opa opa
i pa edukat qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hi!!!!!!!!   5th November 2008, 2:31 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
qesh me te madhe KEMI EMOSIONIN TONE NE KTU
DREJTUESE: DREQE INTERISTE FASHISTJA qesh me te madhe

MOS JA HIQ PSEUDONIMET TI QUHET DHE BALLISTE KOMUNISTE DJ-ISTE DHE KONTRABANDISTE qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

kontrabandiste kemi sticen ne, harroi ky mduket qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hi!!!!!!!!   13th November 2008, 4:06 pm

dreqja shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
qesh me te madhe KEMI EMOSIONIN TONE NE KTU
DREJTUESE: DREQE INTERISTE FASHISTJA qesh me te madhe

MOS JA HIQ PSEUDONIMET TI QUHET DHE BALLISTE KOMUNISTE DJ-ISTE DHE KONTRABANDISTE qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
opa opa opa opa opa opa
i pa edukat qesh me te madhe

mburrse opa opa opa

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hi!!!!!!!!   13th November 2008, 4:21 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
qesh me te madhe KEMI EMOSIONIN TONE NE KTU
DREJTUESE: DREQE INTERISTE FASHISTJA qesh me te madhe
po po tani do jemi ne lidhje te drejtperdrejt me DELEGATIN ton nga shqipria .(Tigrin)
Ju lumet teleshikuesve ti heqin femijet nga televizori
1 .se i ze korenti
2 . se do dali tigri tani ne ekran qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe kiss kiss kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hi!!!!!!!!   13th November 2008, 4:46 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

sapo trasmetuam emisionin e preferuar te interisteve me titull TTRRR TRRR TRRR TRRR drejtuese Eemisionit zonja fashiste dj dreqe
ps: ngjarjet personazhet dhe historia ne emision nuk kane te bejne fare me njerzit e permendur jane thjesht enderra fituese interistesh qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hi!!!!!!!!   13th November 2008, 4:47 pm

dajak ca theeeeeeeeeeeeeeeeeee?

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hi!!!!!!!!   13th November 2008, 4:48 pm

pertoj ta perseris se4 kam qesh shume lexoje pak me lart qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hi!!!!!!!!   13th November 2008, 7:23 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
o cmir ja bere fashistes:hihihi: qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe te kam shum xhan

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Hi!!!!!!!!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hi!!!!!!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forumi :: Prezantimet-
Kërce tek: