ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?   20th October 2008, 6:27 pm

xhentil3 shkruajti:
me xhin bluze te bardh dhe nje bluze me meng te gjata nqs freskon hedhur mbi krah... biirr

vetem mos na dehesh aman te keqen qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?   20th October 2008, 10:56 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
Stica shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
Stica shkruajti:
fustan balloje qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe


ca ke mi qe qesh ti?


po sikur tme coj endrra ne ndonje ballo mua?si thu ti te me gjej te
papregatitme pastaj? vallezim opala

qesh me te madhe qesh me te madhe po mua do me marresh ne ballo mi?
na ka vajt menia me kercy opala syckat
te merrja po ti ske fustan gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?   21st October 2008, 12:37 am

na mi na si beni per 1 fustan ..na kika vish te timin

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?   21st October 2008, 1:35 am

EC ATY, SE KTU JAM VET LOL
UAAA SA PERRALLOR lepirese

STICE, KE INAT MI? JA DHE FUSTANIN E GJETA
TANI HAJDE SHEJT, DUA LIMUZIN UN lepirese

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?   21st October 2008, 3:37 am

lejohet dhe pija...po tani jam vesh me tuta me bluze me meng te shkrurter gati per gjume se neser pune...pffff...aksion
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?   21st October 2008, 2:25 pm

tani sa u zgjova ...kuptohet me Bizhama kalamaja

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?   21st October 2008, 3:43 pm

rroba pune qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?   21st October 2008, 5:00 pm

un akoma me bizhama jam lepirese

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?   21st October 2008, 5:18 pm

tutat e vllait qesh me te madhe sa me shkojn gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?   21st October 2008, 5:20 pm

Stica shkruajti:
tutat e vllait qesh me te madhe sa me shkojn gjynaf
ti mi kishe marre mua mi qesh me te madhe qesh me te madhe opa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?   21st October 2008, 5:24 pm

gjynaf ti i ke te verdha sme pelqejn gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?   21st October 2008, 5:38 pm

ca te verdhash mi ato ja fale komshies ti opa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?   21st October 2008, 6:45 pm

me tutat e burrit akullore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?   21st October 2008, 6:46 pm

baby_gangsta shkruajti:
me tutat e burrit akullore
po burri ca ka vesh mi? qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?   21st October 2008, 6:49 pm

tutat e miaaaa qesh me te madhe sa i shkojne dreqit gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?   21st October 2008, 6:50 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe provoj nje er vustanin mi sa i shkon qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?   21st October 2008, 6:53 pm

ehe ja do e lyej ndonje dite gjynaf se vetullat ja kam heq qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?   21st October 2008, 6:54 pm

baby_gangsta shkruajti:
ehe ja do e lyej ndonje dite gjynaf se vetullat ja kam heq qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?   21st October 2008, 6:58 pm

avash se u gajase dajak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?   21st October 2008, 8:28 pm

xhinse pa bluze fare po rri pak sa te clodhem...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?   22nd October 2008, 3:32 am

citjane qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

avatar

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?   23rd October 2008, 12:01 am

pizhama kam veshur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?   23rd October 2008, 12:03 am

xhinse t- shirt

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?   23rd October 2008, 1:03 am

TUTA DHE NJE FUTER ME ZINXHIR...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?   23rd October 2008, 6:34 am

tuta,,,,ehhh sa rahat ndihem,sa hoqa robat qe isha ne pune lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfare keni veshur ne keto momente qe shkruani?
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Art dhe kultur :: Moda & Estetika-
Kërce tek: