ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rrezik te biesh ne dashuri ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Rrezik te biesh ne dashuri ?   11th October 2008, 6:35 am

Cili mendoni se eshte rreziku nese bie ne dashuri me nje person vetem nga paraqitja e tij/e saj e jashtme?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Rrezik te biesh ne dashuri ?   11th October 2008, 6:38 am

Kush eshte mendimi yt dreqe?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Rrezik te biesh ne dashuri ?   11th October 2008, 6:42 am

e pse un ?lol gjynaf

Njeriu mund te jet shum i bukur ,por nje fjal e urt thote:bukuria shkon e vjen .
Ka plot gjera pervec anes se bukuris ke nje njeri ,si persh :shpirti etj ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Rrezik te biesh ne dashuri ?   11th October 2008, 7:07 am

ai mendimi yt tani ??? gjynaf

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Rrezik te biesh ne dashuri ?   11th October 2008, 7:12 am

Ok. Me thene te drejten terheqja e pare midis dy sekseve te kundert eshte paraqitja e jashtme. Per mu paraqitja e jashtme eshte domethenese por jo absolute sepse sic tha dhe dreqja paraqitja e jashtme dhe te zhgenjen. Por sdo ishte keq per mu sikur kesaj paraqitje dhe kesaj finese nga jashte ti bashkangjitej dhe bukuria e brendshme shpirterore.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Rrezik te biesh ne dashuri ?   11th October 2008, 7:13 am

UNKNOWN shkruajti:
Por sdo ishte keq per mu sikur kesaj paraqitje dhe kesaj finese nga jashte ti bashkangjitej dhe bukuria e brendshme shpirterore.
respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Rrezik te biesh ne dashuri ?   11th October 2008, 8:45 am

EHH ZHGENJIM TOTAL, QE MUND TE TE COJE DHE NE DEPRESION
VERTET DASHRIA NGA SYRI VJEN, DMTH E SHEF PERSONIN, E PELQEN ETJ, POR PO NUK HYRE NE MUHABET ME TE, ATEHER SKE SI E DASHURON
NESE PRANON TE METAT E TJETRIT, ATEHER DASHURIA EHSTE E SIGURT

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Rrezik te biesh ne dashuri ?   12th October 2008, 8:31 am

MISTERIOZJA shkruajti:
EHH ZHGENJIM TOTAL, QE MUND TE TE COJE DHE NE DEPRESION
VERTET DASHRIA NGA SYRI VJEN, DMTH E SHEF PERSONIN, E PELQEN ETJ, POR PO NUK HYRE NE MUHABET ME TE, ATEHER SKE SI E DASHURON
NESE PRANON TE METAT E TJETRIT, ATEHER DASHURIA EHSTE E SIGURT
respekt

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Rrezik te biesh ne dashuri ?   13th October 2008, 2:54 am

kiss respekt

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Rrezik te biesh ne dashuri ?   13th October 2008, 2:59 am

m pelqeu mendimi yt respekt kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Rrezik te biesh ne dashuri ?   13th October 2008, 3:07 am

falimners respekt kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Rrezik te biesh ne dashuri ?   13th October 2008, 7:31 am

zhgenjim besoj,,,po sdo ishte keq nje kombinim i te dyjave gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Rrezik te biesh ne dashuri ?   15th October 2008, 2:39 am

ME MIRE TE TE BIE BOMA SESA TE BIESH NE DASHURI qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rrezik te biesh ne dashuri ?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rrezik te biesh ne dashuri ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Ndjenja ,dashuria,erotika :: Dashuria-
Kërce tek: