ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Çfare do te benit ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Çfare do te benit ?   11th October 2008, 6:38 am

Çfare do te ishit ne gjendje te benit per partnerin ose partneren tuaj ?
Deri ku do te arrinit ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Çfare do te benit ?   11th October 2008, 7:21 am

Do arrija deri aty sa nqs do te kishte nevoje per nje SY do tja jepja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Çfare do te benit ?   11th October 2008, 7:24 am

UNKNOWN shkruajti:
Do arrija deri aty sa nqs do te kishte nevoje per nje SY do tja jepja.
ajo qe ke then i pershtatet kti vidjoklipit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Çfare do te benit ?   11th October 2008, 7:40 am

Ja vlen te besh nje sakrifice per ate qe do. Por une vetem nje do ti dhuroja qe te kisha mundesi dhe ta shijoja me pas.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Çfare do te benit ?   11th October 2008, 7:41 am

shum prekeseeee

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Çfare do te benit ?   11th October 2008, 8:35 am

dreqja shkruajti:
UNKNOWN shkruajti:
Do arrija deri aty sa nqs do te kishte nevoje per nje SY do tja jepja.
ajo qe ke then i pershtatet kti vidjoklipit

VIDJO FANTASTIKE qaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Çfare do te benit ?   11th October 2008, 8:38 am

JAM TIP QE BEJ SHUME PER TE TJERET, POR NDONJEHER SMARR ATE QE MERITOJ, MEGJITHATE SOT FJALA E MIRE KA RENDESI DHE ME PAS AJO TE CON TE SJELLJA E MIRE
NESE DO BENTE DHE AI PER MUA, ATEHER DO I FALJA JETEN DHE DO MUNDOHESHA TA BEJA ME TE LUMTURIN NE BOTE 🐒

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Çfare do te benit ?   12th October 2008, 8:32 am

nuk arrij ta percaktoj dot cfar do beja .gjithcka

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Çfare do te benit ?   13th October 2008, 3:07 am

gjynaf

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Çfare do te benit ?   13th October 2008, 3:08 am

:urra: ca ke mi ? edhe i pjat fasule do e haja per dashurin se nuk u ba qameti kalamaja

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Çfare do te benit ?   13th October 2008, 3:14 am

leja xhentilit ate mi, se eshte rrisku atij qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Çfare do te benit ?   13th October 2008, 3:15 am

u po se harrova .me fal xhentil qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Çfare do te benit ?   13th October 2008, 3:20 am

qesh me te madhe do te bertasi kur te vi, po si thash po ja kalamaja

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Çfare do te benit ?   13th October 2008, 7:19 am

po ta percaktoja se ca do beja per dashurine,do e beja ate te kufizushme!,,,,po vetem mund te them se do beja gjithcka qe ta beja ate te lumtur,lumturia e tij do te ishte dhe e imja :kith:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Çfare do te benit ?   17th October 2008, 10:43 pm

kiss respekt

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Çfare do te benit ?   19th October 2008, 8:16 am

MISTERIOZJA shkruajti:
kiss respekt


respekt te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Çfare do te benit ?   27th October 2008, 9:20 pm

nuk e di se kam parashikuar ndonjehere kete gjendje se di
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Çfare do te benit ?   7th November 2008, 5:24 am

do beja cdo gje te pershtatshme dhe uroj qe te njejten gje te bente dhe personi qe dua lepirese

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Çfare do te benit ?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Çfare do te benit ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Ndjenja ,dashuria,erotika :: Dashuria-
Kërce tek: