ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Te dua ... te kam xhan....

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Te dua ... te kam xhan....   11th October 2008, 6:45 am

Cili esht ndrryshimi midis fjales TE DUA dhe fjales TE KAM XHAN ?
Juve si i perdorni kto fjal ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Te dua ... te kam xhan....   11th October 2008, 6:53 am

Te Dua ska kuptim tjeter pervec se shprehjes se dashurise qofte kjo ndermjet partnereve apo prinderve. Ndersa Te Kam Xhan per mendimin tim ose me mire ku une e perdor eshte me teper shprehje e cila tregon respekt per dike qe ti e konsideron mik ose mike, shok apo shoqe ose ne rastet kur perkedhelim nje femije i cili kerkon nje perkedhelje nga ty qofte dhe me fjale.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Te dua ... te kam xhan....   11th October 2008, 6:54 am

Jam e nje mendimi me ty .

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te dua ... te kam xhan....   11th October 2008, 8:41 am

E NJE EMNDIMI DHE UNE

"TE KAM XHAN" KA PERDORIM ME TE KUFIZUAR SESA FJALA "TE DUA"
TE DUA MUND TJA THUASH NJE PERSONI QE KE MARDHENIE ME SHUME SE SHOQERI

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te dua ... te kam xhan....   13th October 2008, 7:38 am

`te dua` ka nje dmth shum me te madhe se fjala`te kam xhan`,mendoj se fjala `te dua `shpreh drejtpersedrejti dashurine,kurse `te kam xhan`me shum shpreh perkedhelje,,,,per fat te keq apo te mire une e perdor rralle fjalen TE DUA gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te dua ... te kam xhan....   17th October 2008, 10:40 pm

te do ai qe te therret ne emer, dhe jo ai qe te thote "o zemer" syckat

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te dua ... te kam xhan....   24th October 2008, 5:12 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
te do ai qe te therret ne emer, dhe jo ai qe te thote "o zemer" syckat
e pse kshu? opa

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te dua ... te kam xhan....   24th October 2008, 8:22 pm

Stica shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
te do ai qe te therret ne emer, dhe jo ai qe te thote "o zemer" syckat
e pse kshu? opa

kshu me tha komshiu mi syckat

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te dua ... te kam xhan....   25th October 2008, 2:55 pm

SA BUKUR E KE THENE MISTERE kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te dua ... te kam xhan....   25th October 2008, 3:18 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
te do ai qe te therret ne emer, dhe jo ai qe te thote "o zemer" syckat

ne mendimin tend jam dhe un lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te dua ... te kam xhan....   25th October 2008, 10:09 pm

Stica shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
te do ai qe te therret ne emer, dhe jo ai qe te thote "o zemer" syckat
e pse kshu? opa
rri mi mos i gjuj se e ka qar fare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te dua ... te kam xhan....   25th October 2008, 10:22 pm

po ca keni kundra zemres njeher se marr vesh un gjynaf

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te dua ... te kam xhan....   25th October 2008, 10:25 pm

kundra zemres skemi asgje ne po jo zemra ketej zemra andej kot sic thu ti:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te dua ... te kam xhan....   25th October 2008, 10:33 pm

qesh me te madhe e mir se do te thrras shpirt her tjeter qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te dua ... te kam xhan....   25th October 2008, 10:40 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te dua ... te kam xhan....   26th October 2008, 2:41 am

CuN_TiRoNe shkruajti:
Stica shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
te do ai qe te therret ne emer, dhe jo ai qe te thote "o zemer" syckat
e pse kshu? opa
rri mi mos i gjuj se e ka qar fare

:flm: :flm: :flm: :flm: qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te dua ... te kam xhan....   14th November 2008, 2:49 am

un te dua si them asnjeriu te kam xhan u them te gjithve qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te dua ... te kam xhan....   14th November 2008, 3:06 am

SHI SA GENJEN KJO MIIIII qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te dua ... te kam xhan....   12th January 2009, 6:20 pm

po kur te ka shoqe ty qe ke kusheri te 1 nastradinin dhe kusheri te 2 pinokun si mos te genjej ajo qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te dua ... te kam xhan....   13th January 2009, 3:43 am

uaaaa me morrc te ligat, se kushurinjt i kam si yllllll kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te dua ... te kam xhan....   13th January 2009, 11:01 pm

TIGER_SPIRIT shkruajti:
po kur te ka shoqe ty qe ke kusheri te 1 nastradinin dhe kusheri te 2 pinokun si mos te genjej ajo qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Te dua ... te kam xhan....   20th January 2009, 12:23 am

e keshtu qe thoni ju, rash dhe une njehere ne dashuri.......
po me doli lejzbike
:(
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te dua ... te kam xhan....   21st January 2009, 2:49 am

ejjj shum vizitor po na vijne kohet e fundit cudiii

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Te dua ... te kam xhan....   13th June 2009, 9:32 am

Vizitor shkruajti:
e keshtu qe thoni ju, rash dhe une njehere ne dashuri.......
po me doli lejzbike
:(
moske qen vet ashtu ti shoku dhe te esht duk shoqja gjynaf
ja te pastroj cik s t' askan beshty pun pun pun qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te dua ... te kam xhan....   19th September 2009, 1:54 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
ejjj shum vizitor po na vijne kohet e fundit cudiii


Cte bejne te shkretet jan te pa pune qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Te dua ... te kam xhan....   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Te dua ... te kam xhan....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Ndjenja ,dashuria,erotika :: Dashuria-
Kërce tek: