ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   11th October 2008, 7:17 am

1.Tani qe po lexon kete, nje person vetem ke ne mendje...

2. Do beje cdo gje per te....

3. Kupton qe gjithmone buzeqesh me vete kur mendon per te...

4. Emocionohesh vetem nga aroma e tij/saj.....

5. Fillon te mendosh gjithnje e me shum per te......

6. Fillon te degjosh keng te lehta.....

7. Kur sheh ate, s'i veren dot njerzit tjere perreth teje...

8. Kur degjon zerin e tij/saj ti buzeqesh pa as nje arsye.......

9. Kur mendon per te te rreh zemra shum me shum......

10. Pretendon sikur je e/i turpshem ne pranin e tij/saj

11. Ecen shum me ngadale kur je me te.....

12. I lexon mesazhet e tij/saj shpesh.......

13. Ste duket tjeter njeri me i mir se ai/ajo

14. Mendon se nuk do dushe tjeter njeri sa don ate


A i keni perjetuar ju keto ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   11th October 2008, 8:43 am

JO TE GJITHA

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   12th October 2008, 8:31 am

ca pret ti ? qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   13th October 2008, 2:53 am

. Fillon te degjosh keng te lehta
kjo prsh, lol qesh me te madhe
vetem prodigy dua te degjoj lol

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   13th October 2008, 2:55 am

un mendoj se te gjitha ato atu lart jan te verteta.
lepirese

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   13th October 2008, 2:56 am

i paske provu ti mi? dajak

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   13th October 2008, 2:59 am

po mi i kam provu ...rri ime me ler rehat se po degjoj kenge te lehta :violina :gjuha:

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   13th October 2008, 3:00 am

qesh me te madhe qesh me te madhe e paska mberthyer fare dashuria kete
dil mi nga ajo se eshte budallaqe dashuria taaaa

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   13th October 2008, 3:02 am

lol qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe rri mi tashiiii rri :urra:

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   13th October 2008, 3:04 am

bohh paska rene keq mduket :?:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   13th October 2008, 3:05 am

shif se do ankohem eeeeeee? :sherr:

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   13th October 2008, 3:05 am

qesh me te madhe qesh me te madhe
ankohesh iher ti, po un do ankohem dyfish :urra:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   13th October 2008, 3:06 am

po pres

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   13th October 2008, 3:08 am

pun

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   13th October 2008, 3:09 am

qesh me te madhe ashtu te pafsha duke ba punet perqesh

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   13th October 2008, 3:13 am

:inat: aaaaa :gjuha:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   13th October 2008, 7:24 am

interesante kjo puna e shenjave,,,shumica si te verteta duken,,,, lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   17th October 2008, 10:41 pm

se di se di edhe mundet

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   18th October 2008, 1:21 am

o limona i love avatarin tend ...shum i bukur .
jeni ba te gjith beba ktu .... si shpia fmis qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   18th October 2008, 5:52 am

dreqja shkruajti:
o limona i love avatarin tend ...shum i bukur .
jeni ba te gjith beba ktu .... si shpia fmis qesh me te madhe


qesh me te madhe thnx,,,,po gjith beba ktu thash dhe une te prezantoj bebin tim,,,,po nuk eshte dhe aq beb i imi,eshte pak me i rritur,,,,sa i mire qe eshte te kam shum xhan ,e ka per terezie,po ndigjon muzik opala
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   18th October 2008, 6:41 am

qesh me te madhe edhe un kam fmi po i kam cu ke kopshi llastices .ajo esht qelpsir mi ...me mban 7$
per 1 ore qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   18th October 2008, 7:00 am

dreqja shkruajti:
qesh me te madhe edhe un kam fmi po i kam cu ke kopshi llastices .ajo esht qelpsir mi ...me mban 7$
per 1 ore qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe kissmire moj mire mos u anko,se ste marka shum,paga min per ore eshte $7.15,,,,ta pyes dhe une a do e mari dhe kte timin,se une e prura ktu perkohesisht,,,,ndoshta do me japi ndonje lirim,aq njhemi se di qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   18th October 2008, 7:01 am

po jo mi nuk te ul cmim ajo ...ti themi CUN_TIRONE mbase ja mbush mendjen se vetem ate degjon ajo .... syckat

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   18th October 2008, 10:11 pm

dreqja shkruajti:
qesh me te madhe edhe un kam fmi po i kam cu ke kopshi llastices .ajo esht qelpsir mi ...me mban 7$
per 1 ore qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe kiss

uaaaaaa paska kopesht ajo dhe sme paska thene? dajak dajak

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   19th October 2008, 8:01 am

MISTERIOZJA shkruajti:
dreqja shkruajti:
qesh me te madhe edhe un kam fmi po i kam cu ke kopshi llastices .ajo esht qelpsir mi ...me mban 7$
per 1 ore qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe kiss

uaaaaaa paska kopesht ajo dhe sme paska thene? dajak dajakpse,se dije ti?bej gati femijet dhe i cojm bashk,ndoshta na jep zbritje cmimi pse me shumic qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Ndjenja ,dashuria,erotika :: Dashuria-
Kërce tek: