ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   19th October 2008, 8:03 am

dreqja shkruajti:
po jo mi nuk te ul cmim ajo ...ti themi CUN_TIRONE mbase ja mbush mendjen se vetem ate degjon ajo .... syckatah te lutem interveno pak,,,he si thua?do na e bej CUN_TIRONE kte nder? :?: qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri   19th October 2008, 8:04 am

limona shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
dreqja shkruajti:
qesh me te madhe edhe un kam fmi po i kam cu ke kopshi llastices .ajo esht qelpsir mi ...me mban 7$
per 1 ore qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe kiss

uaaaaaa paska kopesht ajo dhe sme paska thene? dajak dajakpse,se dije ti?bej gati femijet dhe i cojm bashk,ndoshta na jep zbritje cmimi pse me shumic qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe mir e ke ti lol akullore

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Ndjenja ,dashuria,erotika :: Dashuria-
Kërce tek: