ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te besh nje vajze qe te buzeqesh

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   27th November 2008, 5:03 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
pse mi emer spanjoll ka ai dos santos milguere de lupita ariguero penelope paloma zorro shkurt i therrasin ZORR :P qesh me te madhe
sa emer fisnik tiggro qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
edhe gruja jote ashtu e ka emrin ..po ne gjinin femerore qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   28th November 2008, 8:40 am

xhentil3 shkruajti:
me sa di une nje vajze buzeqesh me pranine e personit qe ajo ndjehet mire dhe me respektin qe tregon ai mbi ate vajze...nqs do ajo femer do buzeqeshi nqs zdo le ti mbaj turinjt varur se nuk do kthehemi ne cirk per nje buzeqeshje...te mbeshtes mendimin xhentil,,,,, respekt kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   28th November 2008, 10:43 pm

dreqja shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
pse mi emer spanjoll ka ai dos santos milguere de lupita ariguero penelope paloma zorro shkurt i therrasin ZORR :P qesh me te madhe
sa emer fisnik tiggro qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
edhe gruja jote ashtu e ka emrin ..po ne gjinin femerore qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
shkurt e therrasim zorrushja qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   28th November 2008, 11:43 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe kushedi si e therret tigri me perkedheli qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   29th November 2008, 1:59 am

si ben ti sikur se di si te therras me perkedheli ty morra pra :p qesh me te madhe sa xhan e kam morrushen time un miii shi si ja kam mbyll syte se ishte nje puset e hapur para dhe sdoja qe te vritej me dashje qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   29th November 2008, 3:10 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
si ben ti sikur se di si te therras me perkedheli ty morra pra :p qesh me te madhe sa xhan e kam morrushen time un miii shi si ja kam mbyll syte se ishte nje puset e hapur para dhe sdoja qe te vritej me dashje qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
o bubuzhel ..... nuk je ti aty ne foto gjynaf fashist dreqi qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   30th November 2008, 9:46 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   17th December 2008, 3:06 pm

shi shi e nderroi foton direkt ncncncnc ska trup qe fsheh provat qesh me te madhe morrushe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   23rd December 2008, 7:07 am

qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   24th December 2008, 6:34 pm

uaaaaaaaaaaa me keni ofenduar rend tigri qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   24th December 2008, 7:44 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe IRENKE MOS QAJ TI IRENKE qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   24th December 2008, 10:03 pm

un jam elsaaaaaaaaaaa mi .... irena je ti qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   25th December 2008, 9:06 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe kur qenkam pagezuar un mi? qesh me te madhe qesh me te madhe se dishaaaaa te kam shum xhan

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   8th January 2009, 7:01 am

e msove sot ... pse uhet ta dishe ti iher se ste kutova? qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   9th January 2009, 2:01 am

sesi behen kto gjera keshtu pa dijeni se mar vesh ... se di

me e forta eshte kur ti sje martuar dhe te tjeret te martojne me zor qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   10th January 2009, 2:04 am

lere ate po kur te bejne dhe baba mundesisht dhe baba me binjak ajo eshte tja besh vetes BAMM :p

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   10th January 2009, 7:44 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   12th January 2009, 6:18 pm

pse qesh mi te kan bere dhe ty BABA qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   13th January 2009, 3:47 am

EPO DHE KETE SE KSIHA DEGJUAR LOOOOL, SKAM KALUAR GJE YLBER UN PER KOK TE KOMSHIUT, APO SESHT DHE KINEZ qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   13th January 2009, 10:45 am

futi disa shpulla ene e di si qesh apo jooooooooooo gjynaf
te ka lezet shpirtiiiiiiiii qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   13th January 2009, 10:41 pm

duke i treguar perrallen borbardha me 7 xhuxhat qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   14th January 2009, 12:29 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
lere ate po kur te bejne dhe baba mundesisht dhe baba me binjak ajo eshte tja besh vetes BAMM :p
KY KA QEN VIKTIMA E PAR gjynaf qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
Arteja

avatar

Female Numri i postimeve : 26
Age : 55
Location : Gjithnje duke u malluar per Shqiperine!!
Humor : Sjam ne humor tani e leme per me vone!!
Registration date : 12/01/2009

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   20th January 2009, 12:48 am

Kendoj asaj, pa marr para sysh sa i tmerrshem eshte zery yt

Boooooo kjo eshte tamam per mua,bravo goca Dreqe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   20th January 2009, 12:52 am

mer nje hu dhe hyja bamp e bamp, do filloj te qaj, shtoja dozen se nga e keqa do qeshi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   21st January 2009, 2:51 am

e paska nga eksperienca ky vizitori mduket :cocoment:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqesh   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si te besh nje vajze qe te buzeqesh
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Ndjenja ,dashuria,erotika :: Dashuria-
Kërce tek: