ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
Arteja

avatar

Female Numri i postimeve : 26
Age : 54
Location : Gjithnje duke u malluar per Shqiperine!!
Humor : Sjam ne humor tani e leme per me vone!!
Registration date : 12/01/2009

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   16th January 2009, 12:43 pm

kalamele zana vin nga Tilana
nga Tilana Peskopi
ca numri do ti
una dua tlesin;macja kapi vesin,
vesi la le luce
luca i tha
macja u la
vajti ne stepi
piu nje gote laki
u hodh ne klevat
ele beli nje aklobat
una e kam me te bukul se ju ma ka mesual zysa kul isha ne kopeçt
hihiihiihiih
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   16th January 2009, 5:59 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe shum e bukur vjersha tea kalamaja

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   4th February 2009, 6:41 am

kjo tea qeka thuqe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   4th February 2009, 8:43 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

foli zyshaa qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Te behemi dhe njeher te vegjel ?????????
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Chit -Chat :: Thashetheme-
Kërce tek: