ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 "Larg syrit,larg zemres...

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: "Larg syrit,larg zemres...   13th October 2008, 5:30 pm

Sa dakort jeni me shprehjen"Larg syrit,larg zemres...
Ja dhe nje histori me shum pikepyetje ......
Ishte njehere nje vajze qe donte nje djale. Aq shume e donte e shkreta sa jetonte per te. Shpirtin do ta jepte vetem e vetem te shikonte ate ti buzeqeshte embelsisht. Nje prekje e tij e bente te dridhej e tera, shpatullave qe e rrethonin ngrohtesisht si male per ta mbrojtur nga cdo e keqe mizore, syte e tij qe digjeshin zjarr sa here e takonin njeri tjetrin, buzeve qe nuk rreshten kurr se puthuri...
Ai gjithashtu i shkruante poezi, i thoshte se e donte me shume se gjithcka ..se jeta e tij skishte pa kuptim pa te. E donte pafundesisht..por ishin disa gjera ne mes tyre. Disa probleme qe i venin pikpytje gjith kesaj lumturie e dashurie qe kishin per njeri tjetrin..

Mbasi kishin 2 vjet qe njiheshin me nj-tj, djali detyrohet te largohet ne nje kontinent tjeter.
Largesia ishte shume e veshtire per te dy por gjithsesi komunikonin aq shpesh sa mundeshin. E perseri zjarri i dashurise se tyre vazhdonte te digjej nga bisedat stimuluese te shpirtit.
E dyta, dhe me e keqja ishte se me perpara ai kishte pasur nje histori te hidhur dashurie qe e kishte detyruar te ndryshonte. Mbasi kjo histori i kishte thyer zemren, ai i kishte premtuar vetes qe dhe po te takonte njeriun perfekt nuk do te martohej. Kete hap do ta bente vetem per te bere te lumtur prinderit qe ju detyrohej shume shume e jo nga deshira e tij personale. Sepse po te ishte per ate, ai do te martohej me vajzen qe e besonte e donte shume.
..vajzes i thoshte qe e donte aq shume sa do ta lente te martohej me dike tjeter nese ajo e shikonte te arsyeshme por ama ajo do te ishte ne zemren e tij pergjithmone si e vetmja qe e donte pafundesisht.

Po te ishit juve do ta vazhdonit kete lidhje, qe sdo te shkonte asgje kundi ...ne distance?Apo do ti shkepusnit lidhjet?

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   14th October 2008, 6:59 am

HMMM, HISTORI PREKESE
UN DICKA NUK KUPTOJ, ATO KUR DUHESHIN AQ SHUME MUND TA KUROREZONIN DASHURINE E TYRE
SOT KA DHE QE MARTOHEN DHE E MARRIN PERSONIN E ZEMRES JASHT SHTETIT
SKA PSE TE VUAJ NJERI SOT

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   14th October 2008, 7:00 am

ja ti pys cik misterjoze dhe te kthej pergjigje qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   14th October 2008, 7:05 am

dreqja shkruajti:
ja ti pys cik misterjoze dhe te kthej pergjigje qesh me te madhe

AMAN VETEM IGRIN MOS E PYT SE AI DO 3 VJET ME KTHY PERGJIGJE
SDUROJ DOT UN, JAM SHTATANIKE qesh me te madhe opa

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   14th October 2008, 7:06 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   14th October 2008, 7:43 am

:gjuha:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   30th October 2008, 5:17 am

LEXOVA VETEM SHPREHJEN,ESHTE NJE HAP I VESHTIRE TE DUROSH TE SAKRIFIKOSH DHE TE PRESESH... :pamm:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   2nd November 2008, 9:18 pm

RRALLE NDODH E KUNDERTA E SHPREHJES syckat

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   3rd November 2008, 9:19 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
dreqja shkruajti:
ja ti pys cik misterjoze dhe te kthej pergjigje qesh me te madhe

AMAN VETEM IGRIN MOS E PYT SE AI DO 3 VJET ME KTHY PERGJIGJE
SDUROJ DOT UN, JAM SHTATANIKE qesh me te madhe opa


uaaaa dhe ti mi mire e tha ai dhe ti o cen dashke me ma fut dajak dajak dajak opa opa opa opa

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   3rd November 2008, 9:21 pm

nqs dy persona duhen normalisht duhet ta mbajne lidhjen pastaj ai zari nuk ishte i zoti te bente letrat e kesaj apo pertonte dmth sipas jush nqs i dashuri iken jasht shtetit thuaj me mire HASTA LA VISTA BABY sesa te mundohesh te sakrifikosh ne kete lidhje booo per mendimin tim nqs dy persona duhen duhen bere dhe sakrifica per ate dashuri

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   5th November 2008, 2:00 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
nqs dy persona duhen normalisht duhet ta mbajne lidhjen pastaj ai zari nuk ishte i zoti te bente letrat e kesaj apo pertonte dmth sipas jush nqs i dashuri iken jasht shtetit thuaj me mire HASTA LA VISTA BABY sesa te mundohesh te sakrifikosh ne kete lidhje booo per mendimin tim nqs dy persona duhen duhen bere dhe sakrifica per ate dashuri


plako mos me thuj qe e ke me dy menje te ikesh apo jo ne gjermani qesh me te madhe qesh me te madhe


mos ik nigjo mua do ja thysh zemren goces qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   5th November 2008, 11:31 am

CuN_TiRoNe shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
nqs dy persona duhen normalisht duhet ta mbajne lidhjen pastaj ai zari nuk ishte i zoti te bente letrat e kesaj apo pertonte dmth sipas jush nqs i dashuri iken jasht shtetit thuaj me mire HASTA LA VISTA BABY sesa te mundohesh te sakrifikosh ne kete lidhje booo per mendimin tim nqs dy persona duhen duhen bere dhe sakrifica per ate dashuri


plako mos me thuj qe e ke me dy menje te ikesh apo jo ne gjermani qesh me te madhe qesh me te madhe


mos ik nigjo mua do ja thysh zemren goces qesh me te madhe qesh me te madhe

tu bo tu pa se tu pa tu bo i ka ik koha qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   5th November 2008, 7:00 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe KA DAL MODA RE qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   13th November 2008, 5:14 pm

po ri stili i ri ky qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   13th November 2008, 7:40 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe ske faj, velitet njeriu shpejt qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   13th November 2008, 8:39 pm

pse mi ca jemi ne rrush qe do vilemi qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   14th November 2008, 3:21 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
LEXOJE MIRE, O SHEJTAN qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   14th November 2008, 6:41 pm

nga me beri shejtan kjo me pagezoi me duket por gjate pagezimit jepet dhe nje puthje ku e ke puthjen time eeeeeee

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   14th November 2008, 7:58 pm

TIGER_SPIRIT shkruajti:
nga me beri shejtan kjo me pagezoi me duket por gjate pagezimit jepet dhe nje puthje ku e ke puthjen time eeeeeee
hajde puthje me 50 lek qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   15th November 2008, 2:03 am

QE KUR QEKA SHTRRENJTUAR KAQ SHUME PUTHJA qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   15th November 2008, 2:05 am

qesh me te madhe qesh me te madhe
e mir pra 500$ i puthje qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   15th November 2008, 2:11 am

PSE MI KUSH PO NA PUTH NE ANGELI JOLI qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   15th November 2008, 8:00 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
aty mbahu ti, e ka shtrenjt angelia, edhe brad pitti mezor e mban qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   15th November 2008, 5:51 pm

bretti shkret ishte mire nje ti futur nje gili vili ajo dhe bamm doli cuni dhe e hengri KO..N E MOLLES BRADDIIIII thojne shkodranet keshtu qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   16th November 2008, 1:02 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

keshu i bie ta ket fajin vetem angelina
bredi shkrete ska ndonje kundershtim gjithsesi qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________Edituar për herë të fundit nga MISTERIOZJA në 28th November 2008, 10:47 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: "Larg syrit,larg zemres...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
"Larg syrit,larg zemres...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Ndjenja ,dashuria,erotika :: Dashuria-
Kërce tek: