ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   13th October 2008, 5:35 pm

A i besoni dashurise nepermjet internetit ?
Mund te tregoni dhe experinca te # qe keni perjetuar .

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   14th October 2008, 6:56 am

eMENDOJ SE DASHURI PERMES INTERNETIT NUK KA
VERTET KAM DEGJUAR SHUME HISTORI, POR JANE SHUME RASTE TE RRALLA
DASHURIA PERMES INTERNETIT QUHET ABUZIM, DICKA TRILLUESE DHE ZHGENJIM albania
SOT NUK BESON DOT NJE EPRSON QE EKE AFER, E JO ME ME NJE PERSON QE NUK E NJEH ASPAK
INTERNETI FSHEH SHUME GJERA

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   14th October 2008, 7:00 am

MISTERIOZJA shkruajti:
eMENDOJ SE DASHURI PERMES INTERNETIT NUK KA
VERTET KAM DEGJUAR SHUME HISTORI, POR JANE SHUME RASTE TE RRALLA
DASHURIA PERMES INTERNETIT QUHET ABUZIM, DICKA TRILLUESE DHE ZHGENJIM albania
SOT NUK BESON DOT NJE EPRSON QE EKE AFER, E JO ME ME NJE PERSON QE NUK E NJEH ASPAK
INTERNETI FSHEH SHUME GJERA
jam dakort me ty . nuk po shtoj asgje me shum respekt

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   14th October 2008, 7:01 am

Me ju jam
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   14th October 2008, 7:09 am

EDHE PIK albania akullore

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   14th October 2008, 7:09 am

i ka vdek nona ati muhabeti qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   14th October 2008, 7:14 am

99.9@ albania qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   14th October 2008, 7:14 am

MISTERIOZJA shkruajti:
99.9% albania qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   14th October 2008, 7:15 am

qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   14th October 2008, 7:23 am

albania

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   19th October 2008, 8:22 am

nje lidhje mund te nisi nga neti mendoj,,,,pastaj gjithcka varet se sa duan ta bejn reale personat ne fjal se di
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   19th October 2008, 8:26 am

ndoshta akullore

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MIRJANMale Numri i postimeve : 36
Age : 33
Humor : VARET SI M SHKOJN GJERAT GJAT GJITHE DITES
Registration date : 21/10/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   21st October 2008, 4:20 pm

pse vetem ne per mjet internetit hHAHAHAHHAA edhe ne permjet telefonit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   22nd October 2008, 3:05 am

hmmm u dashka menduar dhe kjo pune qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   26th October 2008, 7:03 am

po ca do i thush neperpermjet internetit se nuk e kuptoj ?se di
TE DUA ??????? :pamm: vetem duke e pa ne kamer ? te pelqen si fytyr ?
pfff njeriu njifet duke bisedu ,duke degju mendimet e njeri tjetrit e ku ta di un ....

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   26th October 2008, 7:44 am

:cocoment: kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

avatar

Female Numri i postimeve : 216
Age : 33
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   26th October 2008, 7:59 am

Un per vete nuk besoj..por ka shum qe martohen nepermes internetit respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   26th October 2008, 8:05 am

eshte e vertet elena, po cte bejm, i ka jeta keto gjynaf

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   4th November 2008, 1:39 pm

degjo mendoj se quhet pelqim jo dashuri nqs dy persona nuk takohen eshte budallik ti thuash dikujt te dua nepermjet web cam apo tastieres ndersa nqs takohesh me kete person dhe vashdon miqesine me te ndoshtta dhe mund te biesh brenda por nqs se ke takuar kurre sic tha dhe misteriozja interneti fsheh shume gjera

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   5th November 2008, 7:13 pm

SHUME DAKORD ME TY SIPER albania

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   6th November 2008, 2:58 am

edhe un shum dakord me kto te dy siper:p akullore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   7th November 2008, 1:19 am

MJAFT MER JENI DAKORT ME MENDIMET E MIJA SE JU HUDHA NE GJYGJ MENDIMET E MIJA JANE ME TE DREJTAT E AUTORIT MOS KOPJONI JU NXIRRNI MENDIME PERSONALE HE DEPSEZA qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   7th November 2008, 5:19 am

shi kush flet, hape cik doren, aty i ke shkrujt te gjitha opa
edhe sic thote tema, dashuria e internetit eshte boshe, thjesht me kalu rradhen :cocoment:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   13th November 2008, 5:09 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
shi kush flet, hape cik doren, aty i ke shkrujt te gjitha opa
edhe sic thote tema, dashuria e internetit eshte boshe, thjesht me kalu rradhen :cocoment:

ncuq se gjete i kam shkruajtur poshte tastieres qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   13th November 2008, 7:39 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe e mesova dhe dicka tjeter qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A i besoni dashurise nepermjet Internetit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Ndjenja ,dashuria,erotika :: Dashuria-
Kërce tek: