ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Martesa....

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Martesa....   13th October 2008, 5:40 pm

A do te martoheshit me njeriun tuaj te zemres edhe pse familja juaj do te ishte kunder????

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Martesa....   14th October 2008, 6:48 am

do te martohesha sepse jam shume e sigurt se familja do ishte dakord ne zgjedhjen time

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Martesa....   14th October 2008, 7:04 am

e me rri tashi mos genje ..
po sikur ai cuni qe ti do te jet interist ? dhe babi jot do ishte absolutisht kundrra ,...ca do baje ti ? perqesh

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Martesa....   14th October 2008, 7:08 am

dreqja shkruajti:
e me rri tashi mos genje ..
po sikur ai cuni qe ti do te jet interist ? dhe babi jot do ishte absolutisht kundrra ,...ca do baje ti ? perqesh

PO NORMAL QE DO KTHEEJ ME MILANIN, SE PERNDRYSHE DO ISHTE I HUMBUR DYFISH qesh me te madhe perqesh :gjuha:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Martesa....   14th October 2008, 7:09 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Martesa....   14th October 2008, 7:09 am

kalamaja

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Martesa....   14th October 2008, 7:10 am

e kur do martohesh ti qe te vim ne ?

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Martesa....   14th October 2008, 7:14 am

PRIT MI, DASHKA TE ME HEQI QAFE KJO MU :shpull:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Martesa....   14th October 2008, 7:16 am

me tha unknown qe ti do martoheshe .po mesa duket nuk qeka e vertet :?:

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Martesa....   14th October 2008, 7:28 am

EDHE KTU SLE PA BA THASHETHEME TI? :shpull:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Martesa....   14th October 2008, 7:33 am

me tha uknown mi .... lepirese

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Martesa....   14th October 2008, 7:34 am

SE BESOJ MI, A CUN I MIR AI dajak

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Martesa....   14th October 2008, 7:55 am

ca domethen kjo qe jam un goc e keqe opa
unknown me tha un nuk genjej perqesh

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Martesa....   14th October 2008, 7:57 am

dreqja shkruajti:
ca domethen kjo qe jam un goc e keqe opa
unknown me tha un nuk genjej perqesh

JA KURDIS UN TE DYVE, EC TE ZYRA ANKESAVE SHPEJTTTTTTTTTT dajak qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Martesa....   14th October 2008, 7:59 am

erdha erdha vallezim

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Martesa....   14th October 2008, 8:09 am

dajak

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Martesa....   19th October 2008, 8:25 am

sbesoj se do zgjidhja dike qe familja te ishte kunder,po dhe nese ndodh,do iu le pak kohe qe ta njohin dhe ta pelqejn pastaj te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Martesa....   21st October 2008, 1:30 am

po nese nuk e pelqejne edhe pasi e kane studjuar? cdo beje limona?

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Martesa....   21st October 2008, 3:42 am

jam i lire te martohem me ke te dua une...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Martesa....   21st October 2008, 6:58 am

MISTERIOZJA shkruajti:
po nese nuk e pelqejne edhe pasi e kane studjuar? cdo beje limona?po do e pelqejn moj,se do e shohin se une e dua,do ju vij gjynaf gjynaf ,,,, qesh me te madhe,,,,,sbesoj se do kisha pengese prej familjes,po te beja nje zgjidhje te gabuar me keq do i beja vetes,pastaj familjes te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Martesa....   22nd October 2008, 3:06 am

limona shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
po nese nuk e pelqejne edhe pasi e kane studjuar? cdo beje limona?po do e pelqejn moj,se do e shohin se une e dua,do ju vij gjynaf gjynaf ,,,, qesh me te madhe,,,,,sbesoj se do kisha pengese prej familjes,po te beja nje zgjidhje te gabuar me keq do i beja vetes,pastaj familjes te kam shum xhan

kam besim ne ty qe do besh zgjedhjen e duar, dhe me mend ne koke eee te kam shum xhan

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Martesa....   22nd October 2008, 7:11 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
limona shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
po nese nuk e pelqejne edhe pasi e kane studjuar? cdo beje limona?po do e pelqejn moj,se do e shohin se une e dua,do ju vij gjynaf gjynaf ,,,, qesh me te madhe,,,,,sbesoj se do kisha pengese prej familjes,po te beja nje zgjidhje te gabuar me keq do i beja vetes,pastaj familjes te kam shum xhan

kam besim ne ty qe do besh zgjedhjen e duar, dhe me mend ne koke eee te kam shum xhanflm te kam shum xhan ,,,po ndonjeher si dihet,nuk thon kot dashuria eshte e verber se di
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Martesa....   22nd October 2008, 8:13 pm

PO TE BEN JETA ME SY PO HE, SHIF RRETHANAT EDHE opala

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Martesa....   26th October 2008, 7:07 am

MISTERIOZJA shkruajti:
limona shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
po nese nuk e pelqejne edhe pasi e kane studjuar? cdo beje limona?po do e pelqejn moj,se do e shohin se une e dua,do ju vij gjynaf gjynaf ,,,, qesh me te madhe,,,,,sbesoj se do kisha pengese prej familjes,po te beja nje zgjidhje te gabuar me keq do i beja vetes,pastaj familjes te kam shum xhan

kam besim ne ty qe do besh zgjedhjen e duar, dhe me mend ne koke eee te kam shum xhan
she she kush jep keshilla .... dajak te kam shum xhan

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Martesa....   26th October 2008, 7:45 am

syckat opala lepirese

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Martesa....   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Martesa....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Ndjenja ,dashuria,erotika :: Dashuria-
Kërce tek: