ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PEMA ME E GJATE...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: PEMA ME E GJATE...   15th October 2008, 11:51 pm

NE TASMANIA TE AUSTRALISE ESHTE ZBULUAR PEMA ME E GJATE E CILA ESHTE 101 METRA DHE NE JUGPERENDIM TE TASMANIS ESHTE ZBULUAR NJE PEME TJETER E CILA KA GJATESI 86,5METRA...PO ASHTU TASMANIA JANE ZBULUAR DHE PEME AFERSISHT 10.000 VJECARE...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PEMA ME E GJATE...   19th October 2008, 4:14 am

:urra: opala

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
PEMA ME E GJATE...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Kurjozitete-
Kërce tek: