ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 erdha dhe une

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
MeLyMoRo

avatar

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: erdha dhe une   19th October 2008, 9:41 am

pershendetje te gjitheve nje here se u be kohe e gjate qe sjemi pare dhe me ka mar malli
dhe ta dini qe jeni shume te keqinj dhe sju kam xhan fare :dajaku:
po si nuk tha asnjeri ne po ikim do vish dhe ti ne forumin tone per kete meritoni nje :karrige:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   19th October 2008, 11:19 am

mire se erdhe melymoraki...eeeee pra kta duan :shtyp: po dhe ti ku humbe gjithe kte kohe :hello?: .... vallezim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   19th October 2008, 12:53 pm

MeLyMoRo shkruajti:
pershendetje te gjitheve nje here se u be kohe e gjate qe sjemi pare dhe me ka mar malli
dhe ta dini qe jeni shume te keqinj dhe sju kam xhan fare :dajaku:
po si nuk tha asnjeri ne po ikim do vish dhe ti ne forumin tone per kete meritoni nje :karrige:
e para punes ...ke gjun ti me ? opa opa opa gjynaf
e dyta...mirse erdhe kalamaja te kam shum xhan kalofsh bukur ktu :urra:
e treta ne nuk e dinim qe do hapnim forum .kur e hapem , juu tham atyre qe kishim ne msn . akullore
dhe sjemi fut me tek akullorja ...
befsh qef mely te kam shum xhan

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MeLyMoRo

avatar

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   19th October 2008, 1:32 pm

xhentil3 shkruajti:
mire se erdhe melymoraki...eeeee pra kta duan :shtyp: po dhe ti ku humbe gjithe kte kohe :hello?: .... vallezim

he he ti i pari do :karrige: se ti i more keto me duket dhe mua sme the gje kalamaja
gjithsesi mire se ju gjeta kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

avatar

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   19th October 2008, 1:34 pm

dreqja shkruajti:
MeLyMoRo shkruajti:
pershendetje te gjitheve nje here se u be kohe e gjate qe sjemi pare dhe me ka mar malli
dhe ta dini qe jeni shume te keqinj dhe sju kam xhan fare :dajaku:
po si nuk tha asnjeri ne po ikim do vish dhe ti ne forumin tone per kete meritoni nje :karrige:
e para punes ...ke gjun ti me ? opa opa opa gjynaf
e dyta...mirse erdhe kalamaja te kam shum xhan kalofsh bukur ktu :urra:
e treta ne nuk e dinim qe do hapnim forum .kur e hapem , juu tham atyre qe kishim ne msn . akullore
dhe sjemi fut me tek akullorja ...
befsh qef mely te kam shum xhan

e para e punes ty te gjuajta dhe te gjuaj prap kalamaja
e dyta e punes mire se te gjeta kiss te kam shum xhan
e treta te me dergonit u2u :sherr:
qejf sigurisht qe do bejme opala
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Enkelejda

avatar

Numri i postimeve : 333
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   19th October 2008, 1:40 pm

PERSHENDETJE MELY MIR SEERDHE UROJ QE TE KALOSH SA ME BUKUR E KEMI MIRKUPTOM RESPEKT DHE JAM SHUM E BINDUR SE DO JA KALOJM SHUM SHUM BUKUR

DHE NJEHER TE UROJ NGA EMRA MIRSEARDHJE NE KET FORUMCASTE TE BUKURA :hehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

avatar

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   19th October 2008, 2:05 pm

pershendetje enki dhe flm per mireseardhjen kiss se ve ne dyshim qe do kalojme shume bukur se bashku
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   19th October 2008, 4:13 pm

pershendetje mely mir se ke ardh kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

avatar

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   19th October 2008, 4:33 pm

CuN_TiRoNe shkruajti:
pershendetje mely mir se ke ardh kiss

pershendetje mire se te gjeta kiss te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   19th October 2008, 4:38 pm

je vonuar shum lol kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

avatar

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   19th October 2008, 4:47 pm

CuN_TiRoNe shkruajti:
je vonuar shum lol kiss

se mos me that gje ju mua dhe nuk erdha une
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   19th October 2008, 4:49 pm

seshte faj im looooooool leq e ste kam par ka koh on
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   19th October 2008, 5:36 pm

MeLyMoRo shkruajti:
pershendetje te gjitheve nje here se u be kohe e gjate qe sjemi pare dhe me ka mar malli
dhe ta dini qe jeni shume te keqinj dhe sju kam xhan fare :dajaku:
po si nuk tha asnjeri ne po ikim do vish dhe ti ne forumin tone per kete meritoni nje :karrige:

MIRESE ERDHI PATRIOTE
NA DHE NJE KSHU PREJ MEJE opa

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   19th October 2008, 10:04 pm

MeLyMoRo shkruajti:
xhentil3 shkruajti:
mire se erdhe melymoraki...eeeee pra kta duan :shtyp: po dhe ti ku humbe gjithe kte kohe :hello?: .... vallezim

he he ti i pari do :karrige: se ti i more keto me duket dhe mua sme the gje kalamaja
gjithsesi mire se ju gjeta kiss

te kam shum xhan meli meli me pelqen lufta me jastek..lol vallezim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   20th October 2008, 6:41 am

mire se erdhe mely,,,uroj tja kalosh mire ktu te kam shum xhan kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   20th October 2008, 10:43 pm

edhe ne ste kemi hic xhan po ti mirserdhe

ah cke per te heq mi e shkret qesh me te madhe kalamaja ups :karrige: taaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MIRJANMale Numri i postimeve : 36
Age : 33
Humor : VARET SI M SHKOJN GJERAT GJAT GJITHE DITES
Registration date : 21/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   21st October 2008, 5:55 pm

MeLyMoRo shkruajti:
pershendetje te gjitheve nje here se u be kohe e gjate qe sjemi pare dhe me ka mar malli
dhe ta dini qe jeni shume te keqinj dhe sju kam xhan fare :dajaku:
po si nuk tha asnjeri ne po ikim do vish dhe ti ne forumin tone per kete meritoni nje :karrige:
weeeeeeeeeee sa e eger kjo gocaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nga jasht e shpreh kollaj ti po shpirtin e ke flori o perl deti o djamant 24 karatsh mirserdha edhe un lol
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: erdha dhe une   21st October 2008, 6:50 pm

:hello?:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   21st October 2008, 8:53 pm

mely mir se erdhe me fal qe sta kam uruar me perpara po skam qene fare ne forum respekt

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   21st October 2008, 9:07 pm

mos e vrit menjen tiger se e kan uruar te gjith si mos me mir me shpulla e karrige kokes qesh me te madhe :hihi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   21st October 2008, 9:10 pm

kush te gjun te do re smerr vesh gje ti qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   21st October 2008, 9:12 pm

kush te ka then ty mer brb opa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

avatar

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   22nd October 2008, 9:46 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
MeLyMoRo shkruajti:
pershendetje te gjitheve nje here se u be kohe e gjate qe sjemi pare dhe me ka mar malli
dhe ta dini qe jeni shume te keqinj dhe sju kam xhan fare :dajaku:
po si nuk tha asnjeri ne po ikim do vish dhe ti ne forumin tone per kete meritoni nje :karrige:

MIRESE ERDHI PATRIOTE
NA DHE NJE KSHU PREJ MEJE opa

flm misterioze per mikpritjen e embel na dhe ti nje prej meje kalamaja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

avatar

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   22nd October 2008, 9:47 pm

limona shkruajti:
mire se erdhe mely,,,uroj tja kalosh mire ktu te kam shum xhan kiss

flm limona kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

avatar

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   22nd October 2008, 9:49 pm

Stica shkruajti:
edhe ne ste kemi hic xhan po ti mirserdhe

ah cke per te heq mi e shkret qesh me te madhe kalamaja ups :karrige: taaaa

mos me fut friken ti stica se svi fare une akullore

flm kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
erdha dhe une
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 8Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forumi :: Prezantimet-
Kërce tek: