ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 erdha dhe une

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
MeLyMoRo

MeLyMoRo

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   22nd October 2008, 9:50 pm

MIRJAN shkruajti:
MeLyMoRo shkruajti:
pershendetje te gjitheve nje here se u be kohe e gjate qe sjemi pare dhe me ka mar malli
dhe ta dini qe jeni shume te keqinj dhe sju kam xhan fare :dajaku:
po si nuk tha asnjeri ne po ikim do vish dhe ti ne forumin tone per kete meritoni nje :karrige:
weeeeeeeeeee sa e eger kjo gocaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nga jasht e shpreh kollaj ti po shpirtin e ke flori o perl deti o djamant 24 karatsh mirserdha edhe un lol

mos ma bej kaq shume qejfin mirjan se me rriten veshet mua syckat

mire se erdhe dhe ti mirjan te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

MeLyMoRo

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   22nd October 2008, 9:53 pm

TIGER_SPIRIT shkruajti:
mely mir se erdhe me fal qe sta kam uruar me perpara po skam qene fare ne forum respekt

si gjithmon ti nje here si hanza per bajram futesh ne forum mgjse dhe une jam ber me keq se ty gjithsesi flm dhe ske pse me kerkon falje kiss te kam shum xhan te kam xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
TIGER_SPIRIT

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   23rd October 2008, 12:20 am

MeLyMoRo shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
mely mir se erdhe me fal qe sta kam uruar me perpara po skam qene fare ne forum respekt

si gjithmon ti nje here si hanza per bajram futesh ne forum mgjse dhe une jam ber me keq se ty gjithsesi flm dhe ske pse me kerkon falje kiss te kam shum xhan te kam xhan

o mely ti e di shume mire qe ne forum kane ngelur me kokrra ato pozitivet dhe ato qe kane ngel hyne rralle tani te ky forum hyne te gjithe shpesh dhe prandaj dhe une po hy shpesh ketu me ke xhan ti ueee nje juventine qe i thote nje milanisti te kam xhan tani po qe i kam pare dhe degjuar te gjitha qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe te kam shum xhan

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

MeLyMoRo

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   23rd October 2008, 12:22 am

ne juventinet nuk jemi si milanistet ne jemi me zemer te madhe i kemi te gjithe xhan :gjuha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
TIGER_SPIRIT

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   23rd October 2008, 12:23 am

ju po ju i keni xhan vetem ata qe ju masakrojne se sju a mban te ngriheni koken mos me thuaj ke xhan dhe interistet iii kush i ka xhan interistet miii lol

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

MeLyMoRo

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   23rd October 2008, 12:26 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
ju po ju i keni xhan vetem ata qe ju masakrojne se sju a mban te ngriheni koken mos me thuaj ke xhan dhe interistet iii kush i ka xhan interistet miii lol

me then te drejten interistet i kam alergji ose me mire kam interin si skuader alergji mgjse gjysmen e familjes e kam interiste
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
TIGER_SPIRIT

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   23rd October 2008, 12:28 am

haahahahah po dreqja qe eshte me interin si i behet

ps: hej e ke pare ndonjeher kete filmin GOTHICA

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

MeLyMoRo

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   23rd October 2008, 12:30 am

e kam pare pjese pjese se kam par asnjeher nga fillimi ne fund
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
TIGER_SPIRIT

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   23rd October 2008, 12:32 am

HAHAHAH PO E JEP ITALIA UNO PO SPO E MARR VESH HIC GJYNAF GJITHE AJO HALLE BERRY E KAN FUT NE PAVION PO FUTET AJO FEMER NE PAVION MI NCNCNC NORMALISHT NGAQE ESHTE JUVENTINE E KAN FUT ATY qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

MeLyMoRo

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   23rd October 2008, 12:34 am

hahahahaah se mos jet milaniste ore

skam ndermend ta shof se do lexoj njecike kam nisur nje liber dhe spara shoh tv se lexoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
TIGER_SPIRIT

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   23rd October 2008, 12:35 am

JO JO DUKET QE ESHTE JUVENTINE QE NGA SURRATI SE E KA HUNDEN E MADHE LOOOL

CA LIBRI PO LEXON??

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

MeLyMoRo

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   23rd October 2008, 12:37 am

"greali i shenjte" kisha kohe qe e kerkoja dhe me ne fund e gjeta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
TIGER_SPIRIT

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   23rd October 2008, 12:39 am

THUAJ MI IL SANTO GRALO SE ME TRASHE :P

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLyMoRo

MeLyMoRo

Female Numri i postimeve : 77
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   23rd October 2008, 12:41 am

kshu re kam qejf ta them une ke inat ti oj ky ben si i forte

e ke lexuar ti?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
TIGER_SPIRIT

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   23rd October 2008, 12:42 am

PJES PJES SI TI ME PUNEN E GOTHIKES QE QEKA FILM QE NA VURI NE GJUME BORINGGGG

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   23rd October 2008, 3:06 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
haahahahah po dreqja qe eshte me interin si i behet

ps: hej e ke pare ndonjeher kete filmin GOTHICA
kishe ndonje gje ti tigro ?se te myta po mos folkeq per interistet opa
pastaj sjam vetem un ...kam dhe unknown me vete akullore

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   23rd October 2008, 3:14 am

qesh me te madhe qesh me te madhe
milan kampion ole oleee :urra:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
TIGER_SPIRIT

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   25th October 2008, 12:35 am

dreqja shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
haahahahah po dreqja qe eshte me interin si i behet

ps: hej e ke pare ndonjeher kete filmin GOTHICA
kishe ndonje gje ti tigro ?se te myta po mos folkeq per interistet opa
pastaj sjam vetem un ...kam dhe unknown me vete akullore

JUVE ESHTE TJU COJNE TE LIBRI GINES SE JENI KTHYER NE SPECIE NE ZHDUKJE JU NUMEROJNE ME PIKATORE qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe KI KUJDES SE MOS TE FUSIN NE NDONJE KUTI XHAMI SE THOJNE JANE SPECIET E FUNDIT TE INTERISTEVE PO NDERRUAN SKUADER DHE KETO INTERI DO LUAJ SI FANTAZEM SE ZOMBI JANE BERE ME KOHE ATO qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
Stica

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   25th October 2008, 12:37 am

sa flet ky tigri akullore

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
TIGER_SPIRIT

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   25th October 2008, 12:42 am

KE INAT TI QE JAM ORATOR I MADH UN qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

Vlonjatja

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   25th October 2008, 4:47 pm

mirese erdhe kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
TIGER_SPIRIT

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   25th October 2008, 6:25 pm

erdhi po spo vjen mmo o melyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy dajak

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   2nd November 2008, 6:35 am

NA MORI MALLI ME E PA VERTET te kam shum xhan

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

Vlonjatja

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   2nd November 2008, 9:37 am

lereni se po flen gjum gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
TIGER_SPIRIT

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   2nd November 2008, 1:10 pm

Vlonjatja shkruajti:
lereni se po flen gjum gjynaf


ku ka gjume aty vrap coje me dajak dajak dajak dajak

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
erdha dhe une
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forumi :: Prezantimet-
Kërce tek: