ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 erdha dhe une

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   2nd November 2008, 1:20 pm

sdu ta coj ke nigjo ti tigli :?: lema gocen rehat se do me u rit pak opa se mos bene prov e ma zgjon seeeee dajak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   2nd November 2008, 2:12 pm

Vlonjatja shkruajti:
sdu ta coj ke nigjo ti tigli :?: lema gocen rehat se do me u rit pak opa se mos bene prov e ma zgjon seeeee dajak

he se ca eeee rri urte se i thashe cun tirone te te nguli dhembet qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   2nd November 2008, 2:20 pm

pushooooooo o mizerjeeeeeee se na nxore te palarat opa qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   2nd November 2008, 2:51 pm

Vlonjatja shkruajti:
pushooooooo o mizerjeeeeeee se na nxore te palarat opa qesh me te madhe

per koken e skuadres se interit qe padashje e bera qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   2nd November 2008, 2:53 pm

mir se ta ndreq un ty samarin prit sa te haj pak ahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   2nd November 2008, 3:54 pm

Vlonjatja shkruajti:
mir se ta ndreq un ty samarin prit sa te haj pak ahahahah

ca do hash mi rri urme mos mi prek veshet se te griva qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   2nd November 2008, 5:51 pm

sdu te ta lej veshin me pinca do te ta kap qesh me te madhe mizerjeeeeeeee qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   2nd November 2008, 8:59 pm

taaaa taaaataaaataaaataaaataaaataaaataaaa

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   2nd November 2008, 10:22 pm

ka frik goca qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   2nd November 2008, 10:23 pm

QENKE E ZERRIKSHME TI MI qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   3rd November 2008, 1:36 am

Vlonjatja shkruajti:
sdu te ta lej veshin me pinca do te ta kap qesh me te madhe mizerjeeeeeeee qesh me te madhe

me pinca jo se nuk lejohen arme te ftohta sdua te me behen si te dreqes :P

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   3rd November 2008, 11:19 pm

TIGER_SPIRIT shkruajti:
Vlonjatja shkruajti:
sdu te ta lej veshin me pinca do te ta kap qesh me te madhe mizerjeeeeeeee qesh me te madhe

me pinca jo se nuk lejohen arme te ftohta sdua te me behen si te dreqes :P

pse kaq te gjata i ka drejaaaaaaa qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   4th November 2008, 1:11 am

KUSH O DREJA MI SE SDI GJE UNE qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   4th November 2008, 5:44 am

KOMSHIJA DREQES MDUKET qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   4th November 2008, 8:18 am

ncuq gjitoniaaaaaaaaa se gjete prap mister lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   4th November 2008, 1:14 pm

TE DYJA GABIM E KENI AJO DREJA ESHTE KUSHERIRA E 7 E BABAIT TE KOMSHIJES SE DREQES PRA I BIE QE BABALLARET TI KENE MOTRA qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   4th November 2008, 4:01 pm

TIGER_SPIRIT shkruajti:
TE DYJA GABIM E KENI AJO DREJA ESHTE KUSHERIRA E 7 E BABAIT TE KOMSHIJES SE DREQES PRA I BIE QE BABALLARET TI KENE MOTRA qesh me te madhe qesh me te madhe
e me duket quhet vigna zjo qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   5th November 2008, 2:32 am

:?: ashtu? :?: opa qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   11th November 2008, 5:01 pm

dreqja shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
TE DYJA GABIM E KENI AJO DREJA ESHTE KUSHERIRA E 7 E BABAIT TE KOMSHIJES SE DREQES PRA I BIE QE BABALLARET TI KENE MOTRA qesh me te madhe qesh me te madhe
e me duket quhet vigna zjo qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

MOS NGATERRO NUSEN E CUN TIRONE ME ATE DREJAN qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   11th November 2008, 5:03 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
pse tigri "?se kuptoj ....
kalove castet me te bukura me vignen dhe
tani e heth sikur te jet nje loder ?
kshu ban me gjith gocat ti ?>
qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   11th November 2008, 5:17 pm

dreqja shkruajti:
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
pse tigri "?se kuptoj ....
kalove castet me te bukura me vignen dhe
tani e heth sikur te jet nje loder ?
kshu ban me gjith gocat ti ?>
qesh me te madhe

me vjen keq i kapa ne flagranc ate me cun tirone pastaj ajo ishte materialiste mi plus qe ishte dhe me realin normale motra jote ju vetem skuadra losser doni qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   11th November 2008, 5:17 pm

e kam moter te adobtuar mo cun jo moter pe verteti qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   11th November 2008, 5:18 pm

sdu me did gjo ashtu tha ajo te therriti vella qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   11th November 2008, 5:19 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   11th November 2008, 5:21 pm

mos qesh se vdes ta kthej neser ne mengjes qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: erdha dhe une   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
erdha dhe une
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forumi :: Prezantimet-
Kërce tek: