ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
MIRJANMale Numri i postimeve : 36
Age : 33
Humor : VARET SI M SHKOJN GJERAT GJAT GJITHE DITES
Registration date : 21/10/2008

MesazhTitulli: ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve   21st October 2008, 3:54 pm

te prezantohem un hahahahhaa
po ikni mer se mua me njihni juuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve   21st October 2008, 3:56 pm

kush te njeh ty mer brb opa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MIRJANMale Numri i postimeve : 36
Age : 33
Humor : VARET SI M SHKOJN GJERAT GJAT GJITHE DITES
Registration date : 21/10/2008

MesazhTitulli: Re: ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve   21st October 2008, 4:12 pm

hahaha erdha un re pa thuaj ti cf te duash me njohin apo jo e din vet ata mer brb
lol
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve   21st October 2008, 4:14 pm

qesh me te madhe uroj tja kalosh mir ktu miku im dhe ishalla nuk te denojn dhe ktu gjynaf qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MIRJANMale Numri i postimeve : 36
Age : 33
Humor : VARET SI M SHKOJN GJERAT GJAT GJITHE DITES
Registration date : 21/10/2008

MesazhTitulli: Re: ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve   21st October 2008, 4:18 pm

hahaha kush mer do me denoje apo je vip ti do kohe akoma te behesh mod hahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve   21st October 2008, 4:42 pm

Mirjan pse erdhe ? opa
ahhahaha
mirse erdhe kalofsh sa me mir ktu .
kalamaja

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve   21st October 2008, 4:45 pm

mireseerdhe akullore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MIRJANMale Numri i postimeve : 36
Age : 33
Humor : VARET SI M SHKOJN GJERAT GJAT GJITHE DITES
Registration date : 21/10/2008

MesazhTitulli: Re: ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve   21st October 2008, 4:47 pm

WEEEEEEEE DRREQJA SA ERDHA DIREKT ME PRESJON TI MUA EEE RRI SE TE FUTA NE DHOMEN ANDEJ E DI TI PASTAJ HAHAHA ZE SKUQESH TE VE NE POZITA TE VESHTIRA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MIRJANMale Numri i postimeve : 36
Age : 33
Humor : VARET SI M SHKOJN GJERAT GJAT GJITHE DITES
Registration date : 21/10/2008

MesazhTitulli: Re: ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve   21st October 2008, 4:48 pm

baby_gangsta shkruajti:
mireseerdhe akullore
MIRSETEGJETA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve   21st October 2008, 4:50 pm

MIRJAN shkruajti:
WEEEEEEEE DRREQJA SA ERDHA DIREKT ME PRESJON TI MUA EEE RRI SE TE FUTA NE DHOMEN ANDEJ E DI TI PASTAJ HAHAHA ZE SKUQESH TE VE NE POZITA TE VESHTIRA
ca dhome thu mo mirjan ....ke pir eeeeeee? fol me shkoqur re cun qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MIRJANMale Numri i postimeve : 36
Age : 33
Humor : VARET SI M SHKOJN GJERAT GJAT GJITHE DITES
Registration date : 21/10/2008

MesazhTitulli: Re: ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve   21st October 2008, 4:52 pm

UN 365 DITET E VITIT ESELL JAM
TURIST SI GJITHMON LLAC E TULLA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve   21st October 2008, 4:54 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
thuj ne msn dhe mos thuj dhom .zqaroi gjanat mir ...
ne msn kam nja 1 vit pa u fut kshuqe mos ke fol me noitjeter ti dhe me ngatrron gjynaf

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MIRJANMale Numri i postimeve : 36
Age : 33
Humor : VARET SI M SHKOJN GJERAT GJAT GJITHE DITES
Registration date : 21/10/2008

MesazhTitulli: Re: ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve   21st October 2008, 4:57 pm

HAHAHAHA SA MIR I MERR KTHESAT DREQE TE KAM ZILI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve   21st October 2008, 4:58 pm

ke inat ? plas po deshe perqesh

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MIRJANMale Numri i postimeve : 36
Age : 33
Humor : VARET SI M SHKOJN GJERAT GJAT GJITHE DITES
Registration date : 21/10/2008

MesazhTitulli: Re: ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve   21st October 2008, 4:59 pm

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII SI BEN KJO SIKUR FLET NGA USAAAA HAHAHAHA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve   21st October 2008, 5:00 pm
mirserdheeeeeee lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve   21st October 2008, 5:01 pm

te mar 1 un me ? brokenheard

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MIRJANMale Numri i postimeve : 36
Age : 33
Humor : VARET SI M SHKOJN GJERAT GJAT GJITHE DITES
Registration date : 21/10/2008

MesazhTitulli: Re: ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve   21st October 2008, 5:02 pm

Stica shkruajti:mirserdheeeeeee lepirese
TE LUMSHIN DHEMBET E TY FLM PER MIKPRITJEN SI GJITHMON STICKA ZEMR GJER O TE HENGSHA VESHET QE MI KE ME CIME
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve   21st October 2008, 6:16 pm

prsh mirjan dhe mire se erdhe respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MIRJANMale Numri i postimeve : 36
Age : 33
Humor : VARET SI M SHKOJN GJERAT GJAT GJITHE DITES
Registration date : 21/10/2008

MesazhTitulli: Re: ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve   21st October 2008, 6:26 pm

MIRSETEGJETA LIMONA E RE KESHTU TI APO SHOQJA E XHETILIT TE KEQ JE HAHAHAHAHA TE KAM PA SI LAGJE NE CHAT TJETR
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve   21st October 2008, 6:28 pm

MIRJAN shkruajti:
MIRSETEGJETA LIMONA E RE KESHTU TI APO SHOQJA E XHETILIT TE KEQ JE HAHAHAHAHA TE KAM PA SI LAGJE NE CHAT TJETRatje lagje ktu shpi syckat lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MIRJANMale Numri i postimeve : 36
Age : 33
Humor : VARET SI M SHKOJN GJERAT GJAT GJITHE DITES
Registration date : 21/10/2008

MesazhTitulli: Re: ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve   21st October 2008, 6:29 pm

MI JEP ATO KUFJET E TUA SE QENKAN TE MIRA....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve   21st October 2008, 6:32 pm

amam mos ma trazo te shkretin,se e ka per terezie gjynaf ,,,,po te blej nje pale tjera ti lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve   21st October 2008, 6:33 pm

po lere lol ca thot ai ai ka vite qe nuk degjon qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve   21st October 2008, 6:36 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe :hihihi:te jet e vertet valle :?:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
ja ku erdha edhe un urime per forumin administratorve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 6Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forumi :: Prezantimet-
Kërce tek: