ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 NINJA CHEERLEADERS

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: NINJA CHEERLEADERS   23rd October 2008, 1:10 am
_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: NINJA CHEERLEADERS   23rd October 2008, 1:12 am

ME DEGJO MUA MOS RENSH NE DORE TE KETYRE qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: NINJA CHEERLEADERS   25th October 2008, 3:03 am

qesh me te madhe qesh me te madhe
ca ishin kto mo tigri, dhe ne enderr me dolen qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: NINJA CHEERLEADERS   25th October 2008, 11:11 pm

nuk hapet kjo video se di

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: NINJA CHEERLEADERS   25th October 2008, 11:20 pm

Stica shkruajti:
nuk hapet kjo video se di
si nuk te hapet mi qe tu hapt kaptina ty qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: NINJA CHEERLEADERS   25th October 2008, 11:37 pm

shif ca del me mbyti...


The webpage is unavailable because you are offline

What you can try:
Connect to the Internet.

Make sure you are not working offline. Click Tools and make sure that Work Offline is not checked.

For offline users

You can still view subscribed feeds and some recently viewed webpages.
To view subscribed feeds

Click the Favorites Center button , click Feeds, and then click the feed you want to view.

To view recently visited webpages (might not work on all pages)

Click Tools , and then click Work Offline.
Click the Favorites Center button , click History, and then click the page you want to view.


qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: NINJA CHEERLEADERS   25th October 2008, 11:42 pm

asigjo smora vesh as un qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: NINJA CHEERLEADERS   26th October 2008, 2:46 am

Stica shkruajti:
shif ca del me mbyti...


The webpage is unavailable because you are offline

What you can try:
Connect to the Internet.

Make sure you are not working offline. Click Tools and make sure that Work Offline is not checked.

For offline users

You can still view subscribed feeds and some recently viewed webpages.
To view subscribed feeds

Click the Favorites Center button , click Feeds, and then click the feed you want to view.

To view recently visited webpages (might not work on all pages)

Click Tools , and then click Work Offline.
Click the Favorites Center button , click History, and then click the page you want to view.


qesh me te madhe

qesh me te madhe qesh me te madhe
BEJE KSHU MI, KLIKO DY HERE TE VIDJO DHE DO TE DALIN DISA ADRESA TE TJERA, FSHIJ ATO DRITARET DHE PRIT TE HAPET VIDJO QE KE TE FORUMI

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: NINJA CHEERLEADERS   7th November 2008, 1:51 am

PAHHH SA INTELIGJENC E PAPAME MISTERIOZJA

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: NINJA CHEERLEADERS   7th November 2008, 5:36 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
PAHHH SA INTELIGJENC E PAPAME MISTERIOZJA

TALLU TALLU TI opa qesh me te madhe
KSHU E BERA UN MO DHE U HAP DIREKT, OJ KY perqesh

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: NINJA CHEERLEADERS   7th November 2008, 11:30 pm

do vej nje film akoma me te bukur se ky yll fareeeee

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: NINJA CHEERLEADERS   8th November 2008, 12:23 am

na vej ndonje qe ka dal kohet e fundit te kam shum xhan

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: NINJA CHEERLEADERS   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
NINJA CHEERLEADERS
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Art dhe kultur :: Vidio-
Kërce tek: