ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 C`lloj veshjesh preferoni?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: C`lloj veshjesh preferoni?   23rd October 2008, 7:12 am

PEFERONI ME SHUM VESHJET SPORTIVE APO ATO ELEGANTE?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: C`lloj veshjesh preferoni?   23rd October 2008, 9:55 pm

me shum sportive si tip sportiv qe jom:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: C`lloj veshjesh preferoni?   24th October 2008, 4:51 pm

sportive atlete xhinse ngrordh moo qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: C`lloj veshjesh preferoni?   24th October 2008, 9:04 pm

varet sipas rastit dhe gjendjes shpirterore syckat
ka pas raste qe kam ik dhe me taka ne shkolle, kot per qef lepirese
por zakonisht tip sportiv, sidomos ktu njeher qe than dhembet, ngrin ftohtit aaaaa

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: C`lloj veshjesh preferoni?   24th October 2008, 9:06 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
varet sipas rastit dhe gjendjes shpirterore syckat
ka pas raste qe kam ik dhe me taka ne shkolle, kot per qef lepirese
por zakonisht tip sportiv, sidomos ktu njeher qe than dhembet, ngrin ftohtit aaaaa
keshtu qe detyrohem me u vesh sporiv sepse duhet te eci per nje kohe te gjate ne kembe

ndersa veshjetelegante i kam shume qef, sidomos kostumi fund me xhakete ose nje fustan te zi serioz, pas trupit mmm syckat

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
tironci qefliNumri i postimeve : 14
Registration date : 08/10/2008

MesazhTitulli: Re: C`lloj veshjesh preferoni?   24th October 2008, 9:08 pm

me pelqen shume veshja sportivi . se ndjehem me mireeeeeeeee,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: C`lloj veshjesh preferoni?   27th October 2008, 10:23 pm

sportive ngordh akullore
kur kam takime pune duhet me u vesh seriozeeee aaaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: C`lloj veshjesh preferoni?   28th October 2008, 6:09 am

diten zakonisht sportive,perjashtoj punen ktu se atje detyrimisht serioze,kurse ne mberemje preferoj elegante lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: C`lloj veshjesh preferoni?   11th February 2009, 4:11 am

SPORTIVE,OSE TE THJESHT ME XHIN...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: C`lloj veshjesh preferoni?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
C`lloj veshjesh preferoni?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Art dhe kultur :: Moda & Estetika-
Kërce tek: