ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 pershendetje

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   2nd November 2008, 9:06 pm

qesh me te madhe I PASKA ME KEQ SE TELENOVELAT ENDRRAT KJO qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
xhentil3

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   2nd November 2008, 9:15 pm

ELENA shkruajti:
Te qeras nje biirr syckatcfare qeras? albania
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

ELENA

Female Numri i postimeve : 216
Age : 33
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   2nd November 2008, 9:23 pm

VERE te kuqe xhentoo por paske ikur qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

Vlonjatja

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   2nd November 2008, 10:10 pm

ELENA shkruajti:
Seria e fundit sa eshte vlonjateeee ?? finaliiiii ??? qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madheeshte shum e hidhur ti martohesh me nje plak pa dhembe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   2nd November 2008, 10:16 pm

SHIFE DHE NJEHER MI GOC, SE SKA MUNDESI qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

Vlonjatja

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   2nd November 2008, 10:20 pm

uuuuu e pash mi si se pash e ktheva dhe njehere endren nga e para madje vura dhe syzet se e shifsha paaaak truuuuuuubullt kupton tiiiiiii qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   2nd November 2008, 10:25 pm

E KE PAS NGA PIJA MI :pamm: qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

Vlonjatja

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   2nd November 2008, 10:40 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe ndoshta see kisha pi pak m breme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   2nd November 2008, 10:58 pm

epo ma mori mendja mua gjynaf

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
CuN_TiRoNe

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   3rd November 2008, 12:54 am

elena fole me ate mi?se iku java:p qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
TIGER_SPIRIT

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   3rd November 2008, 1:22 am

ncuq ska fol qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
CuN_TiRoNe

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   3rd November 2008, 1:44 am

ku edi ti re? mos te ka fol dhe ty gje se kishte shume ajo:p qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   3rd November 2008, 7:34 am

se di

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
TIGER_SPIRIT

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   3rd November 2008, 1:00 pm

CuN_TiRoNe shkruajti:
ku edi ti re? mos te ka fol dhe ty gje se kishte shume ajo:p qesh me te madhe

PO AJO VETEM TRRR TRRR TRRR TRRR UNE VURA KUFIET LINKIN PARK NE SFOND PLAKO DHE I THASHE vashdo fol se po te degjoj qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________


Edituar për herë të fundit nga TIGER_SPIRIT në 4th November 2008, 1:12 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

Vlonjatja

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   3rd November 2008, 11:18 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
TIGER_SPIRIT

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   4th November 2008, 1:13 am

Vlonjatja shkruajti:
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

pse qesh ti eeeeeeeee

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   4th November 2008, 5:42 am

SPO MARR VESH GJE UN, ALOOO USHNJAAA qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

Vlonjatja

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   4th November 2008, 8:20 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
Vlonjatja shkruajti:
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

pse qesh ti eeeeeeeee

kot per shpirt sportiv syckat kishe gjo ti hoho
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
TIGER_SPIRIT

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   4th November 2008, 1:12 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
SPO MARR VESH GJE UN, ALOOO USHNJAAA qesh me te madhe

USHNJA SKAP SE KA HYP DEDA NE PEME DHE COFI ATY SI LIDHI QE SI LIDHI TELAT AI qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   4th November 2008, 4:02 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
CuN_TiRoNe

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   5th November 2008, 1:09 am

[quote="TIGER_SPIRIT"]
CuN_TiRoNe shkruajti:
ku edi ti re? mos te ka fol dhe ty gje se kishte shume ajo:p qesh me te madhe

PO AJO VETEM TRRR TRRR TRRR TRRR UNE VURA KUFIET LINKIN PARK NE SFOND PLAKO DHE I THASHE vashdo fol se po te degjoj qesh me te madhe qesh me te madhe


qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe ti do vra mer e ke lodh gocen kot:p kush edi ca te ka thene e shkreta qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
TIGER_SPIRIT

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   13th November 2008, 4:08 pm

[quote="CuN_TiRoNe"]
TIGER_SPIRIT shkruajti:
CuN_TiRoNe shkruajti:
ku edi ti re? mos te ka fol dhe ty gje se kishte shume ajo:p qesh me te madhe

PO AJO VETEM TRRR TRRR TRRR TRRR UNE VURA KUFIET LINKIN PARK NE SFOND PLAKO DHE I THASHE vashdo fol se po te degjoj qesh me te madhe qesh me te madhe


qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe ti do vra mer e ke lodh gocen kot:p kush edi ca te ka thene e shkreta qesh me te madhe

u mundova te veja butonin REPLAY po se gjeta qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

Vlonjatja

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   19th November 2008, 4:05 pm

paska hum dhe elena kerkojeni se do e gjeni te 17 ka perfundu qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   22nd November 2008, 9:12 pm

:hello?: :hello?:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
TIGER_SPIRIT

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje   29th November 2008, 1:24 am

ja ku e kemi kete drejtuesen e emisionit te humbur qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendetje   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
pershendetje
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forumi :: Prezantimet-
Kërce tek: