ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
AutoriMesazh
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   2nd November 2008, 10:21 pm

si se dija ma tha stica qe kur u perhap kjo lloj linje syckat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   2nd November 2008, 10:23 pm

qesh me te madhe PSE MI QEKA BO ELEKTRICISTE AJO? qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   2nd November 2008, 10:42 pm

ncuq bisesmene me kanoce qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   2nd November 2008, 10:56 pm

ta kurdis un te stica ty, sa tvij ajo qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   2nd November 2008, 11:26 pm

po hedh valle pa qene ajo pastaj ja lej stafeten asaj qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   3rd November 2008, 1:30 am

shkurt kur nuk eshte macja topo xhixhua hedh valle :p

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   3rd November 2008, 7:33 am

qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   3rd November 2008, 12:59 pm

U SHKRIVE TI LART ME KE METZITUR ICIK TA DISH opa qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   3rd November 2008, 11:17 pm

TIGER_SPIRIT shkruajti:
shkurt kur nuk eshte macja topo xhixhua hedh valle :p


ne ket rast topoxhixhua je ti gjynaf gjynafMISTERIOZJA shkruajti:
qesh me te madhe


uiuiuiuiuuiiuiuiu sa qesh kjo vajzeeeeeeeee lepirese lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   4th November 2008, 1:06 am

[quote="Vlonjatja"]
TIGER_SPIRIT shkruajti:
shkurt kur nuk eshte macja topo xhixhua hedh valle :p


ne ket rast topoxhixhua je ti gjynaf gjynaftopo xhixhua mbaron ME A gjinia femerore dhe je ti praaaaa dajak dajak dajak qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   4th November 2008, 5:48 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
U SHKRIVE TI LART ME KE METZITUR ICIK TA DISH opa qesh me te madhe

:?: PO KAM PATUR PUN MO, PASTAJ SOT KAM QENE SEMURE :inat:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   4th November 2008, 8:16 am

MISTERIOZJA shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
U SHKRIVE TI LART ME KE METZITUR ICIK TA DISH opa qesh me te madhe

:?: PO KAM PATUR PUN MO, PASTAJ SOT KAM QENE SEMURE :inat:iiiiiiiiiiiii hec te te pufi pak lona tyjaaaaaaa kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   4th November 2008, 1:19 pm

PLASEN PUFJET KENDEJ NCNCNCNCN MUA MAZALLA SME PUF KJO KERRNACJA dajak dajak

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   4th November 2008, 3:55 pm

hec mo s4e po t puc un kiss opa

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   5th November 2008, 12:02 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
PLASEN PUFJET KENDEJ NCNCNCNCN MUA MAZALLA SME PUF KJO KERRNACJA dajak dajak


kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   5th November 2008, 1:05 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
PLASEN PUFJET KENDEJ NCNCNCNCN MUA MAZALLA SME PUF KJO KERRNACJA dajak dajak


ca pret ti mer kush eshte ajo femer qe puth milaniste opa opa opa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   5th November 2008, 2:14 am

Vlonjatja shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
U SHKRIVE TI LART ME KE METZITUR ICIK TA DISH opa qesh me te madhe

:?: PO KAM PATUR PUN MO, PASTAJ SOT KAM QENE SEMURE :inat:iiiiiiiiiiiii hec te te pufi pak lona tyjaaaaaaa kiss

MDUKET SE PASKA ILACIN E SHRIMIT LONA te kam shum xhan kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   6th November 2008, 11:48 am

kiss te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   7th November 2008, 1:13 am

ME PUCI LONA ME PUCI DREQJA VETEM MISTERIOZJA SME PUCI qaj

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   7th November 2008, 4:58 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
ME PUCI LONA ME PUCI DREQJA VETEM MISTERIOZJA SME PUCI qaj

opa skam qene ketu mo, ja dhe nje puff per ty kiss te kam shum xhan

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   7th November 2008, 8:01 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
ME PUCI LONA ME PUCI DREQJA VETEM MISTERIOZJA SME PUCI qaj

opa skam qene ketu mo, ja dhe nje puff per ty kiss te kam shum xhan

kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss do mo qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   7th November 2008, 9:40 pm

TIGER_SPIRIT shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
ME PUCI LONA ME PUCI DREQJA VETEM MISTERIOZJA SME PUCI qaj

opa skam qene ketu mo, ja dhe nje puff per ty kiss te kam shum xhan

kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss do mo qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

iiii, kaq pak e? qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

na pra kiss , nji edhe teper e ke perqesh

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   7th November 2008, 10:23 pm

edhe thon pastaj qe jan te pafajshem ... gjynaf

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   7th November 2008, 10:27 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
ME PUCI LONA ME PUCI DREQJA VETEM MISTERIOZJA SME PUCI qaj

opa skam qene ketu mo, ja dhe nje puff per ty kiss te kam shum xhan

kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss do mo qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

iiii, kaq pak e? qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

na pra kiss , nji edhe teper e ke perqesh

kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss MUA SMA KALON qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   8th November 2008, 12:14 am

uaaaaa la nam ky, i bani zborin pc dajak
te kam shum xhan te kam shum xhan te kam shum xhan te kam shum xhan te kam shum xhan

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..
Mbrapsht në krye 
Faqja 5 e 12Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forumi :: Prezantimet-
Kërce tek: