ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutoriMesazh
Vlonjatja

Vlonjatja

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 7:13 pm

ncncnncncncncncnc cke me milanistet qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
TIGER_SPIRIT

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 7:28 pm

uuu o melyyyyy vlonjaten e kemi MILANISTE qe e puthsha fort ne faqe kiss

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

Vlonjatja

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 7:32 pm

po normale mor bab pse me ke do te jemeeee qesh me te madhe
forcaaaaaaaaaaaa milaaaaaaaaaaan albania
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
TIGER_SPIRIT

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 7:36 pm

opaaa ma preku njeri vlonjaten ka pune me mua dhe misteriozen do ta fusim ne mes dhe dajak ups qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

Vlonjatja

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 7:42 pm

hajde mo bab kot si thone tre herojnt e vigut apo qen 5 ata :?:
e nejseeeeee qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 8:07 pm

TIGER_SPIRIT shkruajti:
opaaa ma preku njeri vlonjaten ka pune me mua dhe misteriozen do ta fusim ne mes dhe dajak ups qesh me te madhe


CA KANE ME MILANISTET KETA MORE? PUPUP SA XHELOZE, CA TE BEJM JEMI ME TE MIRET akullore albania qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 8:08 pm

Vlonjatja shkruajti:
hajde mo bab kot si thone tre herojnt e vigut apo qen 5 ata :?:
e nejseeeeee qesh me te madhe

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe PASKAN DALE HERONJ TE RI MDUKET qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

Vlonjatja

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 8:12 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
Vlonjatja shkruajti:
hajde mo bab kot si thone tre herojnt e vigut apo qen 5 ata :?:
e nejseeeeee qesh me te madhe

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe PASKAN DALE HERONJ TE RI MDUKET qesh me te madhe


ueueueueue sa mbrapa bote qe je dhe ti ueueueue gjynaf
se ke mar vesh qe kemi mar titullin herojnt e vigut qesh me te madhe ueueueeuue qesh me te madhe qesh me te madhe


MISTERIOZJA shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
opaaa ma preku njeri vlonjaten ka pune me mua dhe misteriozen do ta fusim ne mes dhe dajak ups qesh me te madhe


CA KANE ME MILANISTET KETA MORE? PUPUP SA XHELOZE, CA TE BEJM JEMI ME TE MIRET akullore albania qesh me te madhe

ehe ta din keta sa te mire jemi ne sdo benin derr derr dajak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 8:13 pm

PO CTI BEJ ME, NE FAKT ESHTE BOTA MBRAPA MEJE qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

Vlonjatja

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 8:15 pm

thuaaaaa :?: prit ta lexoj ne google e te theme gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 8:20 pm

PO E KAM BERE TE PADUKSHEM MI, SE LEXON DOT qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

Vlonjatja

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 8:22 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe e lexoj e lexoj me dylbiiiiiiii gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 8:24 pm

PO TI BEJ CA DUASH, PO DO LODHESH KOT akullore

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

Vlonjatja

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 8:26 pm

thuuuuuuuuaaaaaa :?: :?: :?:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 8:30 pm

JA PRIT SE STA KAM THENE AKOMA :?:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
CuN_TiRoNe

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 8:38 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
opaaa ma preku njeri vlonjaten ka pune me mua dhe misteriozen do ta fusim ne mes dhe dajak ups qesh me te madhe


CA KANE ME MILANISTET KETA MORE? PUPUP SA XHELOZE, CA TE BEJM JEMI ME TE MIRET akullore albania qesh me te madhe
se ca te mire keni ju milanistet sedi opa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 8:44 pm

HAJDE ME HAPINE KOHES CUNO, BOTA KRENOHET ME NE qesh me te madhe TI SPASKE MARR VESH GJE

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
CuN_TiRoNe

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 8:48 pm

nese ti quan bote 2 vet dmth tigrin&veten tate ateher jam dakort me ty:p qesh me te madhe gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 8:51 pm

CuN_TiRoNe shkruajti:
nese ti quan bote 2 vet dmth tigrin&veten tate ateher jam dakort me ty:p qesh me te madhe gjynaf

E KE GABIM, JEMI ME TEPER SE JU JUVENTINET qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
CuN_TiRoNe

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 8:53 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe po ku pys un per milanist mer qesh me te madhe po prap dhe pse je me milanin te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 8:56 pm

DO PYESESH SE SBEN, SE JEMI ME TE MIRET lepirese

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

Vlonjatja

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 9:38 pm

Ke te pyesi mo rrush gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   25th October 2008, 9:49 pm

E DI VET AI syckat

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   26th October 2008, 6:56 am

CuN_TiRoNe shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
opaaa ma preku njeri vlonjaten ka pune me mua dhe misteriozen do ta fusim ne mes dhe dajak ups qesh me te madhe


CA KANE ME MILANISTET KETA MORE? PUPUP SA XHELOZE, CA TE BEJM JEMI ME TE MIRET akullore albania qesh me te madhe
se ca te mire keni ju milanistet sedi opa
ja ky po flet per smari opa :urra: :urra: :urra:

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   26th October 2008, 6:57 am

syckat :inter: syckat

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mirese erdha dhe un .... e mirese u gjeta dhe ju..
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 12Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forumi :: Prezantimet-
Kërce tek: