ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 FJALE QE KAN KUPTIM DHE NE TE ANASJELLTEN E TYRE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: FJALE QE KAN KUPTIM DHE NE TE ANASJELLTEN E TYRE   26th October 2008, 8:22 am

GJENI NJE FJALE, E CILA PO TE KTHEHET MRAPSHT KA PERSERI KUPTIM

PSH- SHOK-KOSH

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: FJALE QE KAN KUPTIM DHE NE TE ANASJELLTEN E TYRE   30th October 2008, 10:40 pm

shesh qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: FJALE QE KAN KUPTIM DHE NE TE ANASJELLTEN E TYRE   30th October 2008, 10:41 pm

shell-llesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: FJALE QE KAN KUPTIM DHE NE TE ANASJELLTEN E TYRE   30th October 2008, 10:58 pm

vlonjatja mbrapsh mistrecja qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: FJALE QE KAN KUPTIM DHE NE TE ANASJELLTEN E TYRE   30th October 2008, 10:59 pm

stica-cita qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: FJALE QE KAN KUPTIM DHE NE TE ANASJELLTEN E TYRE   30th October 2008, 10:59 pm

cita cuni qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: FJALE QE KAN KUPTIM DHE NE TE ANASJELLTEN E TYRE   30th October 2008, 11:00 pm

llastica llastik
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: FJALE QE KAN KUPTIM DHE NE TE ANASJELLTEN E TYRE   30th October 2008, 11:01 pm

cun majmun gjynaf

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: FJALE QE KAN KUPTIM DHE NE TE ANASJELLTEN E TYRE   31st October 2008, 5:50 am

HAHAHAHHA

ROB-BOR

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: FJALE QE KAN KUPTIM DHE NE TE ANASJELLTEN E TYRE   31st October 2008, 6:09 am

iriq qiri

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: FJALE QE KAN KUPTIM DHE NE TE ANASJELLTEN E TYRE   31st October 2008, 10:10 pm

llup-pull

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: FJALE QE KAN KUPTIM DHE NE TE ANASJELLTEN E TYRE   22nd January 2009, 7:17 am

rrush-

:?: gamori
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: FJALE QE KAN KUPTIM DHE NE TE ANASJELLTEN E TYRE   23rd January 2009, 12:08 am

shurr shurr qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: FJALE QE KAN KUPTIM DHE NE TE ANASJELLTEN E TYRE   24th January 2009, 5:29 am

qesh me te madhe qesh me te madhe

llup-pull

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: FJALE QE KAN KUPTIM DHE NE TE ANASJELLTEN E TYRE   24th January 2009, 6:14 am

tap - pat

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: FJALE QE KAN KUPTIM DHE NE TE ANASJELLTEN E TYRE   29th January 2009, 1:26 am

trak-karte tel

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: FJALE QE KAN KUPTIM DHE NE TE ANASJELLTEN E TYRE   10th February 2009, 10:54 am

fut-tuf(lulesh,bageti)...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: FJALE QE KAN KUPTIM DHE NE TE ANASJELLTEN E TYRE   11th February 2009, 8:08 am

furr-rruf(gripe)

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: FJALE QE KAN KUPTIM DHE NE TE ANASJELLTEN E TYRE   15th June 2009, 2:36 am

sorr-ros


ferr-rref


pall-llap

torr-rrot

pleh-help
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: FJALE QE KAN KUPTIM DHE NE TE ANASJELLTEN E TYRE   24th August 2009, 7:28 am

qiri-iriqi

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: FJALE QE KAN KUPTIM DHE NE TE ANASJELLTEN E TYRE   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
FJALE QE KAN KUPTIM DHE NE TE ANASJELLTEN E TYRE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Chit -Chat :: Lojra * Argetim-
Kërce tek: