ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barcaleta te ndryshme

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Barcaleta te ndryshme   2nd October 2008, 6:42 pm

MesuesjaNjë mësuese e re, kërkon të shpalosë njohuritë e saj në histori,
duke i vënë në pozitë fëmijët. Dhe i thote klases:
“Kush mendon se është budalla, të ngrihet në këmbë”. Pas pak, Edi ngrihet në
këmbë. “Mendon se je budalla Edi?”,- e pyeti mesuesja.
“Jo zonjë, por më vinte keq t’ju lija ju vetëm në këmbë”-ia kthen ai

akullore akullore


Edituar për herë të fundit nga Stica në 2nd October 2008, 6:47 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   2nd October 2008, 6:44 pm

Vajza Drejtorit


-Drejtori i shkolles eshte idiot- i thote nje djale nje vajze qe kishte aty afer.
-E di ti kush jam une?" e pyet vajza.
-Jo.
-Une jam vajza e drejtorit.
-Po ti e di kush jam une?" pyet djali.
-Jo- pergjigjet ajo.
-Shyqyr Zotit !qesh me te madhe qesh me te madhe


Edituar për herë të fundit nga Stica në 2nd October 2008, 6:46 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   2nd October 2008, 6:46 pm

Vlonjati


Shkon
nje vlonjat ne dyqan per te blere cigare. Pasi blen cigaret, lexon tek
kutia "Pirja e duhanit shkakton impotence", kthehet e i thote shiteses
O motra, na kete e me jep nje nga ato me kancer mua...qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   2nd October 2008, 6:51 pm

Zogu


Perplaset nje motociklist me motor me nje zog. Zogu u perplas tek xhami i motorrit dhe mbeti pa ndjenja. motociklisti e mori dhe e coi ne shtepi dhe e vuri ne nje kafaz ku i vuri uje dhe ushqim qe kur zogu te permendej te kishte per te ngrene.
Pas disa oresh zogu permendet dhe e shef veten ne kafaz:
-Bobo, me paskan fut ne burg, e paskam vra motociklistin.gjynaf gjynaf gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   2nd October 2008, 7:01 pm

Stica shkruajti:
Zogu


Perplaset nje motociklist me motor me nje zog. Zogu u perplas tek xhami i motorrit dhe mbeti pa ndjenja. motociklisti e mori dhe e coi ne shtepi dhe e vuri ne nje kafaz ku i vuri uje dhe ushqim qe kur zogu te permendej te kishte per te ngrene.
Pas disa oresh zogu permendet dhe e shef veten ne kafaz:
-Bobo, me paskan fut ne burg, e paskam vra motociklistin.gjynaf gjynaf gjynaf
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   4th October 2008, 6:05 am

ishin 3 shoke. njeri pinte shume, pije . tjetri pinte shume duhan dhe tjetri bente shume sex ( cfare te gjente perpara) !! por u semuren keq. vajten te doktori . doktori u tha ! ti te pi pije , po pive dhe nje gode do vdesesh! ti qe pi duhan ,po pive dhe nje cigare do vdesesh! dhe ti qe bene shume seks ,po e bere edhe nje here do vdesesh! iken nga doktori dhe po ecnin rruges. ai qe pinte pa nje bar dhe tha . -re burra une do vete te pi nje gode! jooooooo i thane shoket, se do vdesesh !! por nuk i degjoje. vajti piu dhe vdiq!! baaaaaaaahh kishte te drejte doktori tha njeri prej tyre. tek po ecnin ai qe pinte shume duhan , goditi me keme nje pakete me cigare. dhe tha shokut. si thua ta mare qe te pi nje cigare ? MOS E BEJE RE BUDALLA I THA TJETERI SE PO U ULE DO VDESIM QE TE DY!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   4th October 2008, 6:05 am

)"E verteta" Nje burre kur po jepte shpirt kerkon gruan dhe i thote. - Grua, me fal, te kam genjyer. Gjithe ato net qe te thoja se jam ne pune deri vone isha me femra te tjera. Dhe jo me nje po me dhjetra. Me fal por te kam tradhetuar. Gruaja e qete i thote: - E dija, prandaj ta dhashe helmin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   4th October 2008, 6:06 am

10 vjet martese..Takohen dy shoke, njeri sapo qe fejuar, tjetri e pyet: - Si te duket Nusja - Te kem ta ha dhe sngopem, pergjiet tjetri. Pas 10 vjetesh takohen perseri. - Si shkon me gruan e pyeti perseri shoku - Ah! ta kisha ngren atehere do te kisha shpetuar tani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   4th October 2008, 6:06 am

Pyet mesuesja nxenesit: Nese dikush nga ju e konsideron veten budalla,le te ngritet ne kembe. Ne fillim askush prej nxenesve nuk ngritet. Pas pes minutash,derisa ne klase mbreteronte qetesi relative, ne kembe ngritet Toni. Mesuesja habitet. Ajo nuk besonte se toni e konsideron veten budalla. Mesuesja e pyeti: Cka toni? ti veten e konsideron budalla? Jo moj, por me erdh keq kur te shihja vetem ty te ngritur ne kembe!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Miss-I

avatar

Female Numri i postimeve : 33
Age : 29
Registration date : 14/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   17th October 2008, 4:19 am

MISTERIOZJA shkruajti:
ishin 3 shoke. njeri pinte shume, pije . tjetri pinte shume duhan dhe tjetri bente shume sex ( cfare te gjente perpara) !! por u semuren keq. vajten te doktori . doktori u tha ! ti te pi pije , po pive dhe nje gode do vdesesh! ti qe pi duhan ,po pive dhe nje cigare do vdesesh! dhe ti qe bene shume seks ,po e bere edhe nje here do vdesesh! iken nga doktori dhe po ecnin rruges. ai qe pinte pa nje bar dhe tha . -re burra une do vete te pi nje gode! jooooooo i thane shoket, se do vdesesh !! por nuk i degjoje. vajti piu dhe vdiq!! baaaaaaaahh kishte te drejte doktori tha njeri prej tyre. tek po ecnin ai qe pinte shume duhan , goditi me keme nje pakete me cigare. dhe tha shokut. si thua ta mare qe te pi nje cigare ? MOS E BEJE RE BUDALLA I THA TJETERI SE PO U ULE DO VDESIM QE TE DY!!!!

ncncncncncncncn hahahah qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   17th October 2008, 5:15 am

PO HA ROBI ROBIN...JO PO DESHE ULU... gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   18th October 2008, 7:11 am

MISTERIOZJA shkruajti:
ishin 3 shoke. njeri pinte shume, pije . tjetri pinte shume duhan dhe tjetri bente shume sex ( cfare te gjente perpara) !! por u semuren keq. vajten te doktori . doktori u tha ! ti te pi pije , po pive dhe nje gode do vdesesh! ti qe pi duhan ,po pive dhe nje cigare do vdesesh! dhe ti qe bene shume seks ,po e bere edhe nje here do vdesesh! iken nga doktori dhe po ecnin rruges. ai qe pinte pa nje bar dhe tha . -re burra une do vete te pi nje gode! jooooooo i thane shoket, se do vdesesh !! por nuk i degjoje. vajti piu dhe vdiq!! baaaaaaaahh kishte te drejte doktori tha njeri prej tyre. tek po ecnin ai qe pinte shume duhan , goditi me keme nje pakete me cigare. dhe tha shokut. si thua ta mare qe te pi nje cigare ? MOS E BEJE RE BUDALLA I THA TJETERI SE PO U ULE DO VDESIM QE TE DY!!!!
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   18th October 2008, 7:11 am

xhentil3 shkruajti:
PO HA ROBI ROBIN...JO PO DESHE ULU... gjynaf
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   18th October 2008, 7:16 am

Kjo histori esht e vertet ..
NE vlore
kalojn ne trotuar dy goca ...
te dyja ishin vesh bukur ,dhe kush e kush te shiste mend me shum .
bente shum ftot njera nga kto gocat kishte ven kapuc ne kok .
i thot ajo goca tjeter ...
O MOTRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Avash me avash se e bere morrin me azem qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   18th October 2008, 9:02 pm

takohen ty te cmendur pasi u njohen i thot njeri ore jemi qe jemi nuk bejme nje ndeshje futbolli po si ta bejm ne vetem 2 vet jemi po ja re un po bej 22 lojtaret ti bej 22mij tifozet nejse fillon vllai te leviste gjasme me top sa andej ketej..ky tjetri kap nje gur dhe i bije ne koke ca ben mo i cmendur nga 22 lojtar ne fush mua me gjuan ti.nuk isha un ishin 22mij tifozet kundershtar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   19th October 2008, 8:10 am

dreqja shkruajti:
Kjo histori esht e vertet ..
NE vlore
kalojn ne trotuar dy goca ...
te dyja ishin vesh bukur ,dhe kush e kush te shiste mend me shum .
bente shum ftot njera nga kto gocat kishte ven kapuc ne kok .
i thot ajo goca tjeter ...
O MOTRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Avash me avash se e bere morrin me azem qesh me te madhe

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
ku i ka shku meniaa qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   25th October 2008, 7:59 am

Cfare ben kopraci kur i merr flake shtepia?!

I con nje zile zjarrfikses

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   26th October 2008, 8:44 am

TRADHTIA

Pas një martese 45-vjeçare, një ditë, burri me gruan vendosin që t’i hapen plotësisht njëri-tjetrit për mëkatet që kishin bërë në rini dhe gjatë martesës.
-E dashur, më fal, – thotë burri, - por të kam tradhtuar gjithsej tri herë në jetën time.
-Ne për të falur jemi këtu duke u rrëfyer sot, - ia kthen gruaja. - Por më thuaj me kë ma paske dredhur?
-Të tria herët me gruan e komandantit. Po ti, a ma ke dredhur ndonjëherë shpirt? - e pyet ai.
-Edhe ti më fal, ta kam dredhur vetëm dy herë, – përgjigjet gruaja.
-Ah, epo mirë. (Të paktën unë ia kam dredhur më shumë, mendon me vete burri). - Veç më thuaj, me kë ke shkuar ti zemër?
-Një herë me komandantin dhe një herë me ushtrinë...

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   26th October 2008, 8:46 am

Arabi, afrikani dhe shqiptari po debatonin me të madhe për vendet e tyre se ku ishte më ngrohtë. Hidhet i pari arabi:
-Në Arabi mjafton të lëshosh ujin mbi asfalt dhe zien...
Afrikani:
-Në Afrikë nuk kemi nevojë për furra, buka piqet nga dielli...
Shqiptari:
-Ne në Shqipëri i japim pulës akullore që të mos na bëjë vezë të ziera...

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   26th October 2008, 8:47 am

Duke udhetuar neper qytet, njeri futet gabimisht ne nje rruge njekalimshe. Ne moment degjon nje fershellime bilbili. Duke menduar se mos ka qene ndonje femi, ai vazhdon rrugen. Nuk kaluan disa sekonda kur nje polic me motor i bllokon rrugen.
- Ju shoku qytetar, a degjoni nga veshet?
- Jam i sigurte se degjoj me mire se ju, - pergjigjet ai.
- Atehere kur ju degjuat qe une i rashe bilbilit pse nuk ndaluat?
- Kujtova se i re per qef.
- Ashtu he?, - i thote i nervikosur polici. Si e keni emrin?
- Ju me ndaluat, prandaj eshte normale te prezantoheni ju i pari, si ju quajne?
- Izet.- pergjigjet polici me plot goje.
- Ashtu he?,Mire atehere mua me quajne Dyzet.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

avatar

Female Numri i postimeve : 216
Age : 33
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   26th October 2008, 10:19 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

avatar

Female Numri i postimeve : 216
Age : 33
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   26th October 2008, 10:30 am

ËNDËRA


Kur u zgjua një dembel I papunë nga gjumi I tha së shoqes:

-Jam kënaqur sonte.Në ender gjeta një punë të mire,ku

fitoja shumë para…

-Vazhdo të flesh mor budalla,derisa të fitosh një shumë të mire-

I tha e shoqja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

avatar

Female Numri i postimeve : 216
Age : 33
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   26th October 2008, 10:32 am

EMRAT


Një grua në Austali I kishte nëntë fëmijë

dhe mendonte se kjo ishte e mjaftueshme.

Kur lindi fëmiu I dhjetë ia dha emrin FUND.

Mirëpo , pas një viti I lind edhe fëmiu I

njëmbëdhjetë të cilin e quajti POS SCRIPTUM.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

avatar

Female Numri i postimeve : 216
Age : 33
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   26th October 2008, 10:32 am

PARKU


-A të kujtohet I dashur,në këtë park ma ke

vjedhur puthjen e pare?-I thot gruaja burrit.

-Po si nuk më kujtohet e dashur-ia kthen burri.

Për shkak të asaj hajnie ende jam në burg.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   26th October 2008, 6:34 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Barcaleta te ndryshme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Chit -Chat :: Humor-
Kërce tek: