ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE   26th October 2008, 8:38 am

lajmi i çuditshem nga qyteti Oregon, Amerike...
ne moshen njezet e nje vjeçare djaloshi thomas ka operuar gjoksin, ndersa organit sexual si eshte bere gje. thomasi vazhdonte rregullisht te merrte hormonin e testesteronit, dhe me pas martohet me nje femer me emrin Nancy. pas nje kohe mesojne se Nancy smund te ngelej shtatzene, dhe keshtu Thomas nderpret marrjen e testesteronit. pas 4 muajsh atij i vijne menstruacionet dhe ngelet me barre... femija eshte vajze, dhe pritej qe te lindte ne muajin korrik... qe me sa di une ka lindur. thomasi shprehet qe eshte nje ndjenje e veçante te jete shtatzane, dhe qe babai i vajzes do te jet vete ai dhe nena do te jete nancy... shpresoj qe ta keni kuptuar qe normalisht Thomas ka qene femer por me pas me operacion eshte shendrruar ne mashkull

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

avatar

Female Numri i postimeve : 216
Age : 32
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE   26th October 2008, 10:16 am

:cocoment:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE   26th October 2008, 2:39 pm

ueueueueueeu po mire qe mbeti gjynaf

po si do e lind qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

avatar

Female Numri i postimeve : 216
Age : 32
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE   26th October 2008, 2:50 pm

ahhahaahahaaha i shkreti gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE   26th October 2008, 3:06 pm

ueueueue sa paske qesh miiiiiiii ^o)
aman sa lek ma shet mu te qeshuren ?? apo e ke ble ke tregu cam :?:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

avatar

Female Numri i postimeve : 216
Age : 32
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE   26th October 2008, 3:10 pm

Jo moj nuk shes per ty FALAS por kujdes mos te rezohesh nga karika duke qeshur :gjuha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE   26th October 2008, 3:14 pm

ELENA shkruajti:
Jo moj nuk shes per ty FALAS por kujdes mos te rezohesh nga karika duke qeshur :gjuha:


Ncuq nuk bie un vetem karikja pak qesh me te madhe pse nuk thuaj ti mi qe me dashke te miren tive muve :?: :?: opa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

avatar

Female Numri i postimeve : 216
Age : 32
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE   26th October 2008, 3:23 pm

ehhh tani e kuptove qe ta do te miren ri rahat qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE   26th October 2008, 3:26 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE   26th October 2008, 6:29 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE   26th October 2008, 8:58 pm

:cocoment: se di
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE   26th October 2008, 10:46 pm

ti siper mbylli syt, se mos te bie te fiket qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ELENA

avatar

Female Numri i postimeve : 216
Age : 32
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE   26th October 2008, 11:18 pm

qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE   26th October 2008, 11:30 pm

per kete teme duhet me u pyt mire misteri se mos e ka komshi qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE   26th October 2008, 11:34 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe jo jo ne fakt po me vjen cudi, si nuk e ke pare se eshte ne martenitet ai, meqe aty ishe dhe ti qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE   26th October 2008, 11:38 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
ti siper mbylli syt, se mos te bie te fiket qesh me te madhe

amon rri mos mi permend keto gjera te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE   26th October 2008, 11:38 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe gjynaf

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE   26th October 2008, 11:38 pm

isha isha po cbera qe vajta thuajjjjjjj gjynaf ce do me zuri rrota bishtinnn thuajj qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE   26th October 2008, 11:44 pm

pse mi ca ndodhi? qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE   26th October 2008, 11:48 pm

bona ene una nje beb dajak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE   26th October 2008, 11:49 pm

te te rroje, me cun apo goc mi?

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE   26th October 2008, 11:50 pm

e ke ne forum te foto femijesh cun mi dreq qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE   26th October 2008, 11:52 pm

uaaa kujt i ngjan mi? qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE   26th October 2008, 11:58 pm

mamit po me shum babit qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE   28th October 2008, 7:30 am

qenka gjysem mduket qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
MASHKULLI QE MBETI SHTATZENE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Kurjozitete-
Kërce tek: