ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)   30th October 2008, 1:55 am

OLE MILANNNNNNNNNNN
albania :urra:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)   30th October 2008, 1:56 am

lepirese

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)   30th October 2008, 1:56 am

biirr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)   30th October 2008, 1:57 am

CuN_TiRoNe shkruajti:
ore kot beni llafe ju e keni par gjithmon fundin

plako ne nuk jemi si interi qe smerr dot asnje gje apo me mire te themi qe ja falin kampionatet sjemi as si juvja qe gjeja e pare qe eshte synon kampionatin ne synojme per lart champions league dhe hiq kete vit qe su futem ti e ke pare milani per 5 vjet ka shkuar gjithmon ne gjysmefinale dhe ju masakroi juve ne finale ne jemi super dhe ti e dine kete pranoje mo
sic e pranoj dhe une qe juvja ka yje si DEL PIERO nedved apo bufon ne skuader

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)   30th October 2008, 1:57 am

ne dasmen tate cun gjynaf

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)   30th October 2008, 1:58 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
CuN_TiRoNe shkruajti:
ore kot beni llafe ju e keni par gjithmon fundin

plako ne nuk jemi si interi qe smerr dot asnje gje apo me mire te themi qe ja falin kampionatet sjemi as si juvja qe gjeja e pare qe eshte synon kampionatin ne synojme per lart champions league dhe hiq kete vit qe su futem ti e ke pare milani per 5 vjet ka shkuar gjithmon ne gjysmefinale dhe ju masakroi juve ne finale ne jemi super dhe ti e dine kete pranoje mo
sic e pranoj dhe une qe juvja ka yje si DEL PIERO nedved apo bufon ne skuader
te lumt ...boooooooooo ca fjalimi :shpull:

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)   30th October 2008, 1:58 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
CuN_TiRoNe shkruajti:
ore kot beni llafe ju e keni par gjithmon fundin

plako ne nuk jemi si interi qe smerr dot asnje gje apo me mire te themi qe ja falin kampionatet sjemi as si juvja qe gjeja e pare qe eshte synon kampionatin ne synojme per lart champions league dhe hiq kete vit qe su futem ti e ke pare milani per 5 vjet ka shkuar gjithmon ne gjysmefinale dhe ju masakroi juve ne finale ne jemi super dhe ti e dine kete pranoje mo
sic e pranoj dhe une qe juvja ka yje si DEL PIERO nedved apo bufon ne skuader

E KE MYT FARE qesh me te madhe qesh me te madhe
JEP DOREHEQJEN NGA JUVJA CUNI SE LE NOM lepirese gjynaf

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)   30th October 2008, 1:58 am

mos mallko me dasma ti mi qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)   30th October 2008, 1:59 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
CuN_TiRoNe shkruajti:
ore kot beni llafe ju e keni par gjithmon fundin

plako ne nuk jemi si interi qe smerr dot asnje gje apo me mire te themi qe ja falin kampionatet sjemi as si juvja qe gjeja e pare qe eshte synon kampionatin ne synojme per lart champions league dhe hiq kete vit qe su futem ti e ke pare milani per 5 vjet ka shkuar gjithmon ne gjysmefinale dhe ju masakroi juve ne finale ne jemi super dhe ti e dine kete pranoje mo
sic e pranoj dhe une qe juvja ka yje si DEL PIERO nedved apo bufon ne skuader
lale un se kam muhuar noi er qe milani nuk eshte nje skuader e madhe dhe e them me kenajsi qe ne europe eshte me e mira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)   30th October 2008, 1:59 am

ORE JA BEN LEMSH TEMEN MARISES qesh me te madhe

GJITHSESI KJO ISHTE PER TI THENE MARISES TE BEHET ME MILAN kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)   30th October 2008, 1:59 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
tigri te kam gjet nuse per zotin gjynaf

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)   30th October 2008, 2:01 am

qesh me te madhe E HENGRI DHE TRIMI qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)   30th October 2008, 2:01 am

varet se kush eshte nqs eshte ajo me bluze leshi qe njoh une sthem jo se ka buzeqeshje simpatike nqs eshte ajo dj uaaa nuk durohet nusja interiste dajak

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)   30th October 2008, 2:02 am

MISTERIOZJA shkruajti:
qesh me te madhe E HENGRI DHE TRIMI qesh me te madhe
kush a trim mi tigri ? qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)   30th October 2008, 2:02 am

kush martoet mer biirr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)   30th October 2008, 2:03 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
varet se kush eshte nqs eshte ajo me bluze leshi qe njoh une sthem jo se ka buzeqeshje simpatike nqs eshte ajo dj uaaa nuk durohet nusja interiste dajak
shi shi un thash te kam gjet nuse jo se do jem un nusja ...larg qoft ... se sdo ta baj jeten fush futbolli un qesh me te madhe qesh me te madhe mund te marresh motren time ...vdes per futboll qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)   30th October 2008, 2:04 am

CKAM QESH qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)   30th October 2008, 2:05 am

MISTERIOZJA shkruajti:
CKAM QESH qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
mistere se mos mendon vertet per motren time moj qesh me te madhe ...po ashtu esht nje muhabet per nje moter qe kam un ne forum ..e do tigri per nuse qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)   30th October 2008, 2:05 am

dreqja shkruajti:
TIGER_SPIRIT shkruajti:
varet se kush eshte nqs eshte ajo me bluze leshi qe njoh une sthem jo se ka buzeqeshje simpatike nqs eshte ajo dj uaaa nuk durohet nusja interiste dajak
shi shi un thash te kam gjet nuse jo se do jem un nusja ...larg qoft ... se sdo ta baj jeten fush futbolli un qesh me te madhe qesh me te madhe mund te marresh motren time ...vdes per futboll qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe


shi si i ben qefin vetes interistja larg cdu une te martohem me ty njeher te me lesh pa gjume ti pastaj nuk martohem me motrat e tuja qe jane me realin une jo qe te rafte e mira e tu shpofshin gomat qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe sa kam qesh qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)   30th October 2008, 2:05 am

tiger te trashegoesh mer do na ftosh mer? qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)   30th October 2008, 2:06 am

ore motra e asaj interistes eshte kavajs mer ben tifozllik per realin larg qofttttt qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)   30th October 2008, 2:06 am

CuN_TiRoNe shkruajti:
tiger te trashegoesh mer do na ftosh mer? qesh me te madhe
nusja tigrit ka nevoj per transplant plastik qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)   30th October 2008, 2:07 am

dreqja shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
CKAM QESH qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
mistere se mos mendon vertet per motren time moj qesh me te madhe ...po ashtu esht nje muhabet per nje moter qe kam un ne forum ..e do tigri per nuse qesh me te madhe

SA MOTRA KE TI MI? qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)   30th October 2008, 2:07 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
ore motra e asaj interistes eshte kavajs mer ben tifozllik per realin larg qofttttt qesh me te madhe qesh me te madhe
plako po qe kavajs rri larg nigjo mu:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)   30th October 2008, 2:08 am

qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
qyqaaahhhh spaskam tem prezantimi un ktuuuu??? :)
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forumi :: Prezantimet-
Kërce tek: