ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ika se ....

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
AutoriMesazh
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   15th November 2008, 2:13 am

IKU SE JU DOGJ GROSHA PRANDAJ

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   15th November 2008, 2:15 am

tigri po iken dhe ti ?e mir hec naten e mir lepirese

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Hajduti_i_Zemrave

avatar

Male Numri i postimeve : 532
Age : 31
Location : Tirane
Humor : si shpirt
Registration date : 14/11/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   15th November 2008, 2:17 am

sticke ik ne ti je qe je :D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.albaniawebzone.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   17th November 2008, 2:32 am

ika edhe un duto, klm
ciao kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Hajduti_i_Zemrave

avatar

Male Numri i postimeve : 532
Age : 31
Location : Tirane
Humor : si shpirt
Registration date : 14/11/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   17th November 2008, 2:33 am

ik ik kujdes rruges e :D
anej ka muve skalove hic se ta ndreq une qefin ty :D po ste kapa pri veshi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.albaniawebzone.com
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   21st November 2008, 10:14 pm

ika un dreqe po pres kujdes karrigen eeeeee aaaaa seeeeee hoho e di vete ti qesh me te madhe

edhe hopa beje ca pun se ske bo fare :kith:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   21st November 2008, 10:15 pm

qesh me te madhe kalofsh mir vlonjate ...ate cei e kokes sta pash mir ... qesh me te madhe :karrige: :gjuha:

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   21st November 2008, 10:19 pm

do ma shohesh ne eneder qesh me te madhe kujdes mi se mos me bie nga krevati qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   21st November 2008, 10:19 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe ik mi dreq .... qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   21st November 2008, 10:24 pm

PSE PO IKNI MO? :sherr:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   21st November 2008, 10:25 pm

lene me te iki se na cmendi .....kur sja futa me karrige kokes un qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   21st November 2008, 10:26 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe
PSE MI CA BERI, KA PUTH PRAP KOMSHIUN NE GJUM AJO? qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   21st November 2008, 10:27 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
po mi ...puthi tigrin ....

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   21st November 2008, 10:28 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   21st November 2008, 11:16 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
PSE PO IKNI MO? :sherr:

un ika se me ndoqi dreqjaaaaaa se di

dreqja shkruajti:
lene me te iki se na cmendi .....kur sja futa me karrige kokes un qesh me te madhe

bodh ty se po te erdha e di cdo te te beje apo jo syckat qesh me te madhe

MISTERIOZJA shkruajti:
qesh me te madhe qesh me te madhe
PSE MI CA BERI, KA PUTH PRAP KOMSHIUN NE GJUM AJO? qesh me te madhe

harova dere mi dreq ne vend te puthja tiglin vajta putha dreqen qesh me te madhe qesh me te madhe
ncncncncncnc ci bona vetes jallaaaaaaa :?: do me fus ne dhe po e pa ate postim ajoooooo qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   21st November 2008, 11:21 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
PO TE ESHTE DUKE HAJDUTI SI DREQA MI GOC qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   22nd November 2008, 2:48 am

Vlonjatja shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
PSE PO IKNI MO? :sherr:

un ika se me ndoqi dreqjaaaaaa se di

dreqja shkruajti:
lene me te iki se na cmendi .....kur sja futa me karrige kokes un qesh me te madhe

bodh ty se po te erdha e di cdo te te beje apo jo syckat qesh me te madhe

MISTERIOZJA shkruajti:
qesh me te madhe qesh me te madhe
PSE MI CA BERI, KA PUTH PRAP KOMSHIUN NE GJUM AJO? qesh me te madhe

harova dere mi dreq ne vend te puthja tiglin vajta putha dreqen qesh me te madhe qesh me te madhe
ncncncncncnc ci bona vetes jallaaaaaaa :?: do me fus ne dhe po e pa ate postim ajoooooo qesh me te madhe qesh me te madhe
me paske ppputh mu ti mi ? qesh me te madhe po rri mi se te esht duk si un gjynaf
po un skam qen iher qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   22nd November 2008, 11:16 am

MISTERIOZJA shkruajti:
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
PO TE ESHTE DUKE HAJDUTI SI DREQA MI GOC qesh me te madhe


jo mi dreq se jo qe e pash jaaaaaaaaaa me keta syyy syckat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   26th November 2008, 4:36 am

ika .futem me von .klm kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   26th November 2008, 4:38 am

ik mi dhe mos ic me:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   26th November 2008, 4:40 am

ore po ik dhe un se jom ne pune neser tiger klm plako respekt mister klm kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   26th November 2008, 5:04 am

ika dhe une se koha per gjume naten te gjithve

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
UNKNOWN
H2O
H2O
avatar

Male Numri i postimeve : 750
Location : Tokesor
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   26th November 2008, 8:17 am

Ika se jam per pune neser. Klm dreqe dhe limona
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   26th November 2008, 8:17 am

naten

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ika se ....   26th November 2008, 8:19 am

naten,,,,po iki dhe une
ishte kenaqesi qe u takuam,,,,naten dreqe te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ika se ....   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ika se ....
Mbrapsht në krye 
Faqja 12 e 14Shko tek faqja : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Pershendetje-
Kërce tek: