ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Muaj te mbare...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Muaj te mbare...   1st November 2008, 9:00 pm

Muaj te mbar o njereeeeeeezzz kiss ky muaj te kete sa me shum puuuuuuuuuuneee, notaaaa te mira & te keqe gjynaf edhe sa me shuuuuuuuuuum paraaaaaaaa se sa me shum dashuriiiiii dajak me pak fjale muaj te mbar te gjithfeeeeeeeeeeee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Muaj te mbare...   1st November 2008, 10:57 pm

muaj te mbare edhe ty siper
muaj te mbare edhe per milanin lepirese qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Muaj te mbare...   1st November 2008, 11:04 pm

bravo dhe per milanin muaj te mbareeeeeeeee pun
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Muaj te mbare...   1st November 2008, 11:10 pm

:urra:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Muaj te mbare...   7th November 2008, 1:39 am

suksese dhe ti mi :shpull:

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Muaj te mbare...   8th November 2008, 10:52 am

Stica shkruajti:
suksese dhe ti mi :shpull:flm miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gjynaf dajak opa lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Muaj te mbare...   1st December 2008, 7:03 am

MUAJ TE MBARE PER TE GJITHE JU
TJA KALONI SA ME MIRE KETE MUAJ TE FUNDIT TE KETIJ VITI, DHE
FAT
MBARESI
DASHURI

JU SJELLTE VITI I RI albania kiss te kam shum xhan

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Hajduti_i_Zemrave

avatar

Male Numri i postimeve : 532
Age : 31
Location : Tirane
Humor : si shpirt
Registration date : 14/11/2008

MesazhTitulli: Re: Muaj te mbare...   1st December 2008, 12:08 pm

hajt muaj te mbar o popull :D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.albaniawebzone.com
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Muaj te mbare...   1st December 2008, 3:15 pm

akullore heeee si jeni?


Erdhi dhjetori eeee akullore sa te bukur qekeni bo akullore

beni qef dhe kto dite se ky muaj ka ardh me na i marr vitin gjynaf
Megjithate esht muaj qefi se i ka ca festa brenda.

hajd e kalofshi mir, per festa do ju uroj kur ta ken diten :bye:

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Muaj te mbare...   1st December 2008, 3:22 pm

Muaj te mbare rapatuseeeeeeeeee kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Muaj te mbare...   1st December 2008, 3:33 pm

Stica shkruajti:
akullore heeee si jeni?


Erdhi dhjetori eeee akullore sa te bukur qekeni bo akullore rotullohuni cik rrotullohuni uuuuu yll fare

beni qef dhe kto dite se ky muaj ka ardh me na i marr vitin gjynaf
Megjithate esht muaj qefi se i ka ca festa brenda.

hajd e kalofshi mir, per festa do ju uroj kur ta ken diten :bye:

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Muaj te mbare...   1st December 2008, 3:38 pm

qyqaaaaaaaaa none

i paska mare nje pjese te trurit te mesit kesaj me duket muuuuuuu opa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Muaj te mbare...   8th May 2009, 3:45 am

kavlomina ups
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Muaj te mbare...   14th May 2009, 5:05 am

Vlonjatja shkruajti:
qyqaaaaaaaaa none

i paska mare nje pjese te trurit te mesit kesaj me duket muuuuuuu opa
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Muaj te mbare...   21st May 2009, 8:01 pm

taaaa

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Muaj te mbare...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Muaj te mbare...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Pershendetje-
Kërce tek: