Kasata Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Edlira Mema, gabimisht në Funny Video

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja


Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

Edlira Mema, gabimisht në Funny Video Empty
MesazhTitulli: Edlira Mema, gabimisht në Funny Video   Edlira Mema, gabimisht në Funny Video Icon_minitime6th November 2008, 3:34 pm


Edlira Mema, Miss Shqipëria 2005 ka qenë një prej më të bukurave, që kanë pozuar në kalendarin e misseve të Petri Bozos. Por, dikujt nga “Top Channel”, gabimisht i shkoi ndër mend se ajo mund të bëhej dhe një prezantuese. Kështu Edlira Mema shfaqet në ekranin e “Top Channel” për të drejtuar një emision me Funny Video, ku në përgjithësi vetë drejtuesit e emisioneve të tilla, duhet të karakterizohen nga një sens humori. Por, batutat në fakt të recituara saktë nga Edlira, (sigurisht të mësuara përmendësh nga skenari), tingëllonin si vjersha fëmijësh, që kur i mungon spontaniteti, nuk bëjnë më për të qeshur, sado të gjetura qofshin.

Jo më kot, në formate emisionesh të tilla, që shfaqen në televizione të huaja, bukuroshet mjaftohen duke luajtur rolin e velinave. Edhe për Edlirën, do të kishte qenë shumë më mirë, që të shfaqej në ekran sa për treguar trupin e bukur. Ndërsa në skenar, më mirë t’i takonte edhe asaj vetëm fjala “publicitet”. Për fat, programi transmetohej i rregjistruar, duke zhdukur “rrëshkitjet” e gojës apo gafat e drejtimit live, por edhe kështu Miss Shqipëria, nuk shkoi përtej nivelit të një prezantuese të zgjedhur gabimisht.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA


Female Numri i postimeve : 4095
Age : 35
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

Edlira Mema, gabimisht në Funny Video Empty
MesazhTitulli: Re: Edlira Mema, gabimisht në Funny Video   Edlira Mema, gabimisht në Funny Video Icon_minitime7th November 2008, 5:46 am

PO DOMOSDO, ASNJE SESHTE I PERKRYER syckat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Edlira Mema, gabimisht në Funny Video
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Video Humor
» Video Humor Shqiptar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Art dhe kultur :: Vip-
Kërce tek: