ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ajo qe vleresoj tek ty esht ...

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   4th February 2009, 6:49 am

ajo qe vlersoj tek ty esht humor qe me ke knaq bashk me tigrin dhe dutin se vetem juve paskeni shkrujt ...me bet tju pergjigjem gjith temave kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ajo qe vleresoj tek ty esht ...   4th February 2009, 8:32 pm

ajo qe vleresoj tek ty eshte zemergjeresia dhe qe sma merr per te keq fjalen qe them kiss dhe qe me kupton kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ajo qe vleresoj tek ty esht ...
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Chit -Chat :: Thashetheme-
Kërce tek: