ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mir se ju gjej te gjithve

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
BLEDIMale Numri i postimeve : 2
Location : chicago
Registration date : 14/11/2008

MesazhTitulli: Mir se ju gjej te gjithve   14th November 2008, 3:24 am

Pershendetje te gjithve erdha e un ketej shpresoj te kalojm mire ,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjej te gjithve   14th November 2008, 3:27 am

Bled mirse erdhe ...na dhe nje shpull si per kemb te mbar opa gjynaf

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjej te gjithve   14th November 2008, 3:35 am

MIRESE ERDHE albania

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjej te gjithve   14th November 2008, 6:28 pm

bledo mirse erdhe vella na e ka hap si mode dreqja kush vjen priteni tha me nje opa keshtu qe na fal opa opa mirse erdhe dhe kalofsh sa me super ketu respekt

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjej te gjithve   14th November 2008, 6:44 pm

opa opa mirese erdhe behu gati te beshe punet pun
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjej te gjithve   15th November 2008, 1:39 am

ueee diirekt e rrasi ne pune kjo prit mi te kalojne nja dy ore se gjynaf qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjej te gjithve   15th November 2008, 1:43 am

qesh me te madhe qesh me te madhe shi si ben ky, ne shyqyr qe gjetem nje te na beje punet lepirese

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjej te gjithve   15th November 2008, 1:44 am

gjynaf mirserdhe bledi

befsh qef te kam shum xhan

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjej te gjithve   15th November 2008, 1:50 am

PO PRA SA ERDHI DHE JU DIREKT I JEPNI FSHESEN NCNCNCNC

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjej te gjithve   15th November 2008, 1:55 am

jepjani tigrit se si shum po i vjen keq qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjej te gjithve   15th November 2008, 1:56 am

qesh me te madhe qesh me te madhe e gjeti kjo siper qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjej te gjithve   15th November 2008, 1:57 am

FLM PER RESPEKTIN POR KAM VRA DOREN SE BEJ DOT qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjej te gjithve   15th November 2008, 2:00 am

na pret puna der sa te sherohesh qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjej te gjithve   15th November 2008, 2:01 am

qesh me te madhe qesh me te madhe
ka dhe pune qe behet me kemb po hajt, merr shpejt sukllen qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjej te gjithve   15th November 2008, 2:08 am

CA O SUKLLA MI SE ME TRASHE qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjej te gjithve   15th November 2008, 3:27 am

as un se kuptova se di qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjej te gjithve   15th November 2008, 7:35 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
mir dreqja qe ka vite ne usa, po dhe ju qe jetoni ne shqiperi u bete kaq shpejt amerikan?
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
suklla eshte lecka qe marrim per te lare dyshemene
u pa puna, do hap fjalor shqip shqip qesh me te madhe

_________________Edituar për herë të fundit nga MISTERIOZJA në 16th November 2008, 12:48 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjej te gjithve   15th November 2008, 5:17 pm

quhet rradac mi qe i rafte dreqe fashistes interistes ne koke e ju befte paruke se o be keq per floke qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjej te gjithve   16th November 2008, 12:48 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
ajo i ka floket si shakira mo qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjej te gjithve   16th November 2008, 1:05 am

ku ja ke pare paruket asaj ti mi aju si fush avioni na asfalt qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjej te gjithve   16th November 2008, 1:06 am

qesh me te madhe qesh me te madhe
ore i ka floket yll fare, e degjove? dajak

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjej te gjithve   16th November 2008, 1:08 am

ku ka interest qe i ka floket yll mi gjithe qerosa po le qe ke te drejte ndoshta tamam yll i rene nga qielli vetem se ka rene me surrat per floket e kam fjalen eeeee qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjej te gjithve   16th November 2008, 9:28 am

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjej te gjithve   29th November 2008, 1:23 am

mos qesh se ta kam thene do te bien protezat ty qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjej te gjithve   30th November 2008, 9:38 pm

:pamm:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjej te gjithve   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mir se ju gjej te gjithve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forumi :: Prezantimet-
Kërce tek: