ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje antarve online

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje antarve online   8th February 2009, 1:42 am

:bye:

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ADELA-ANGELNumri i postimeve : 4
Registration date : 07/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetje antarve online   10th February 2009, 7:40 pm

PERSHENDETJE PER TE GJITHE NJE PYETJE SI VIHET FIGURA KETU qaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje antarve online   11th February 2009, 11:12 am

ADELA-ANGEL shkruajti:
PERSHENDETJE PER TE GJITHE NJE PYETJE SI VIHET FIGURA KETU qaj


ANGELA PERSHENDETJE...

SA PER FIGUREN,KLIKO LART DJATHTAS LEXON "PROFILI"ME PAS DO KLIKOSH TE IKONA PERSONALE DHE MUNDESH TA KERKOSH NQS E KE NE PC IKONEN MUND TA VENDOSESH...PERNDRYSHE:

ME POSHTE KE TEMEN NDIHM,ATY DO GJESH AVANTARE/FIGURA PASI TE KESH ZGJEDHUR FIGUREN
KLIKO DJATHTAS "CITO" MERI LINKUN(PA [IMG] FSHIJE KETE) BEJE COPY DHE FUTU TE PROFILI JOT ME PAS KLIKO TE IKONA JOTE DHE VENDOSE
KETU:> Link to off-site Avatar :
Specifiko adresën e internetit (URL) të imazhit që doni të lidhni si ikonë

SHPRESOJ TE KEM NDIHMUAR SADO PAK... albania
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Qeneflja_Tironce

avatar

Female Numri i postimeve : 39
Age : 30
Location : Mu ke Bregu Lumit,te pret CHAVIA ty,aty ri perhera o me lot ne sy
Humor : Njashtu mo...si perhere
Registration date : 12/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetje antarve online   12th February 2009, 8:16 am

Pershendes Xhentilin,e maj men nga akullorja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje antarve online   12th February 2009, 8:18 am

pershendetje onlinsa,,,,ckemi? respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Qeneflja_Tironce

avatar

Female Numri i postimeve : 39
Age : 30
Location : Mu ke Bregu Lumit,te pret CHAVIA ty,aty ri perhera o me lot ne sy
Humor : Njashtu mo...si perhere
Registration date : 12/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetje antarve online   12th February 2009, 8:21 am

Pershendetje,po ky xhentili pse qeka bo kaq menie modh mi?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje antarve online   12th February 2009, 8:32 am

prsh Limona dhe Qeflia... vallezim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Qeneflja_Tironce

avatar

Female Numri i postimeve : 39
Age : 30
Location : Mu ke Bregu Lumit,te pret CHAVIA ty,aty ri perhera o me lot ne sy
Humor : Njashtu mo...si perhere
Registration date : 12/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetje antarve online   12th February 2009, 8:34 am

Pershendje xhentilo

P.S. Pse s'me del firma mu ktu?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje antarve online   12th February 2009, 8:36 am

PD Qeflie as mua sme del firma shikon gje me firm ti mua?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Qeneflja_Tironce

avatar

Female Numri i postimeve : 39
Age : 30
Location : Mu ke Bregu Lumit,te pret CHAVIA ty,aty ri perhera o me lot ne sy
Humor : Njashtu mo...si perhere
Registration date : 12/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetje antarve online   12th February 2009, 8:38 am

E pra ca bohet kshu, une s'di te kem as noj njolle ne biografi riii,ke gjo ti?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje antarve online   12th February 2009, 8:47 am

dhee une riiiiiiiii fush me lule e kam riiiii...ca ke bo ti?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje antarve online   12th February 2009, 9:03 am

xhentil3 shkruajti:
prsh Limona dhe Qeflia... vallezim

prsh,,,,erdha prap unaaaaa,,,,,pse s`hapet akullorja sonte?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Qeneflja_Tironce

avatar

Female Numri i postimeve : 39
Age : 30
Location : Mu ke Bregu Lumit,te pret CHAVIA ty,aty ri perhera o me lot ne sy
Humor : Njashtu mo...si perhere
Registration date : 12/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetje antarve online   12th February 2009, 9:03 am

Ku ike ti mi?

Akullorja se di kam kohe pa hy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje antarve online   12th February 2009, 9:07 am

ika se kisha dhe pak detyra per te mbaru,,,,erdha prap se sme mesohet me studente
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje antarve online   13th February 2009, 7:03 am

pffffffff dashkeni firma ju .... qesh me te madhe me jepni nga i 5 mishe mu dhe rregullohet ajo pun kollaj gjynaf

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje antarve online   13th February 2009, 7:29 am

pershendetjeeeee,,,ckemi dreqeeee,,,,, te kam shum xhan kiss opa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje antarve online   13th February 2009, 7:47 am

limonaaaaaa ku je miiiiiiiiiiii opa sa te prita ...po iki se jam ne pun heret neser . ngjohemi neser te kam shum xhan kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje antarve online   13th February 2009, 7:56 am

une kisha len hapur,,,,,se po bej ca detyra,,,,uffff me mbyten fare
klm mire yll e dite te mbare neser,,,,byeeee kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje antarve online   13th February 2009, 4:48 pm

Qeneflja_Tironce shkruajti:
E pra ca bohet kshu, une s'di te kem as noj njolle ne biografi riii,ke gjo ti?


ik te drejtori (dreqja) se ta heq ajo njollen
(noi lek te xhepi dhe te ben me firme e me medalje ) qesh me te madhe te kam shum xhan

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje antarve online   13th February 2009, 4:50 pm

dreqja shkruajti:
pffffffff dashkeni firma ju .... qesh me te madhe me jepni nga i 5 mishe mu dhe rregullohet ajo pun kollaj gjynaf

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
po ku keni qene mi, mduket se keni ik dhe nga bota tjeter fare tani, spo di nga me ju gjet mer jahuu brokenheard

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje antarve online   13th February 2009, 6:49 pm

PRSH PER JU OFLINEEEEEEEEEEEEEE JU PUTH SHUM...GOCAT SE BURRAT NUK PUTHEN...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Hajduti_i_Zemrave

avatar

Male Numri i postimeve : 532
Age : 31
Location : Tirane
Humor : si shpirt
Registration date : 14/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje antarve online   15th February 2009, 10:52 pm

hi 2 all
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.albaniawebzone.com
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje antarve online   16th February 2009, 11:28 am

pershendetje per gjithe ato qe do ta lexojne kete gjate dites se sotme

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje antarve online   16th February 2009, 6:15 pm

me duket se i ra qe ta lexoj un i pari:D

po i prsh dhe un ato ne vazhdim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje antarve online   17th February 2009, 7:09 am

prsh dhe per ju kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje antarve online   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje antarve online
Mbrapsht në krye 
Faqja 26 e 28Shko tek faqja : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Pershendetje-
Kërce tek: