ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 POEZI DASHURIE

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Enkelejda

Enkelejda

Numri i postimeve : 333
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: POEZI DASHURIE   18th October 2008, 5:51 amMUND TE SHKOSH!!!


Ke deshire te shkosh Dhe shko
Por mua mos me kerko
Shko dhe shetite moqaleve te jetes

Sepse jeta nuk eshte asgje
Veq nje moqal pa dashuri.....

Shko kerkoje neper bote nje fat me te mire...
Kerkoi buzet qe s'te kane puthur kurre
Kerkoi syte qe nuk ngjajne me mua njeriun pa fat....
Ndoshta ata sy do te bejne te lumtur


Falja dikuj tjeter pjesen tende ate
qe une e kam dashur me se shumti ne jete...
Perpjekja per te te ndaluar ishte e kote
Shko jeto me dike tjeter...
Se une jetoj me ate qe me beri njeri[


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Enkelejda

Enkelejda

Numri i postimeve : 333
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: POEZI DASHURIE   18th October 2008, 5:51 amSHKO

SHKO

Lerem te qaj ......
Hiqe shikimin tend te shkrete
Nga fytyra ime e vuajtur
Largoj gishtat tuaj te ftohte nga qafa ime dhe shko.....
Shko..... e mos u kthe me
Nese ishe i verber neper agimet e mia
Atehere behu edhe per muzgun tim
Leri thirrmat e ndergjegjes sate
Ne ndergjegjen time dhe .....
Shko -Shko pa fjale....
Duke bredhur rrugeve i vetmuar
Dhe kerko fatin e jetes
Lerem te pendohem per te gjitha
Te mirat dhe te keqijat
Ndoshta eshte fat
Leshoma doren mos mi fshi lotet
Thithe dhimbjen time.....Dhe shko pa u pershendetur........Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: POEZI DASHURIE   18th October 2008, 10:12 pm

fantastike respekt

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
xhentil3

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: POEZI DASHURIE   19th October 2008, 2:50 am

:urra:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: POEZI DASHURIE   7th November 2008, 8:51 am

Loti je në sytë e mi

Loti je në sytë e mi,
e s’qaj se s’dua të më ikësh –
lexoj gërmëzezat në mesazh.
Gota bosh e vetmisë,
i ka buzët të hidhura –
lexoj fjalëzezat në celular.
Të shkruara nga ty,
Të dërguara nga ty.
Dridhtas,
unë loti,
mbi tastierë butonat e gërmave shtyp.
Ngadalë,
gërmëflakë,
fjalëzjarr,
shkruaj.
Qa e dashur,
më lër të rrjedh në faqet e tua,
mbi buzët e tua të thara të rrëshkas,
nga mjekra e dridhur të këputem,
gotën tënde të vetmisë të mbush,
pikë – pikë.
Buzët e gotës puth,
Hidhësinë me lot shplahe,
Në shpirt më gëlltit,
Që të mos mund të iki më kurrë,
Unë loti i syve të tu.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: POEZI DASHURIE   9th November 2008, 5:42 am


_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: POEZI DASHURIE   12th November 2008, 9:03 pm


_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
xhentil3
I keq
I keq
xhentil3

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: POEZI DASHURIE   22nd January 2009, 7:28 am

kalamaja plasen cokollatat ketu eeee lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
MISTERIOZJA

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: POEZI DASHURIE   23rd January 2009, 1:24 am

ka plas nostalgjia cuno, se pas cokollatave mbetet vetem kujtimi brokenheard

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
dreqja

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: POEZI DASHURIE   23rd January 2009, 4:50 am

lepirese

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
ëhhh Das
VizitorMesazhTitulli: Re: POEZI DASHURIE   5th February 2010, 2:21 pm

Smund te them asgje me tepër ama per mua dashuria edhte vet shkatrrimi i jetes kur te ben dikush te vuash ose kur aj njëri qe ti e ke dashur me se shumti ne bote vjen me nje cope leter dhe te thot se sdua te flas me ty,sdua te te degjoj,dhe largohu prej meje sepse ste kam dashur kurr e dua tjetren e jo Tyyy kjo me te vertet eshte shkatrrim sa qe smund ta harrosh deri sa te vdesësh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
diana_3n
VizitorMesazhTitulli: Re: POEZI DASHURIE   29th March 2010, 8:18 pm

respekt per_qef
Mbrapsht në krye Shko poshtë
UNIVERSAL

UNIVERSAL

Male Numri i postimeve : 5
Age : 30
Location : Berat-Albania
Humor : 50-50
Registration date : 03/12/2011

MesazhTitulli: Re: POEZI DASHURIE   3rd December 2011, 8:14 am

kalamaja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: POEZI DASHURIE   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
POEZI DASHURIE
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Ndjenja ,dashuria,erotika :: Dashuria-
Kërce tek: