ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 CFARE DO TE THOTE PER JU ME PAK FJALE DASHURIA...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: CFARE DO TE THOTE PER JU ME PAK FJALE DASHURIA...   2nd October 2008, 7:00 pm

CFARE DO TE THOTE PER JU ME PAK FJALE DASHURIA...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFARE DO TE THOTE PER JU ME PAK FJALE DASHURIA...   3rd October 2008, 11:29 pm

ESHTE NDJENJA ME E PASTER QE EKZISTON NE BOTE
PA TE JETA DO ISHTE KOT opala
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kotFemale Numri i postimeve : 4
Registration date : 09/10/2008

MesazhTitulli: cfare do te thote per ju me pak fjale dashuria   9th October 2008, 2:21 pm

Dashuria:Kur ndjen trupin te keputet
Ndjen gjakun qe leviz neper vena
Oreksin qe mungon
Pagjumesia e vazhdueshme
Dhe eshte ndjenja me e bukur qe mund te ekzistoje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: CFARE DO TE THOTE PER JU ME PAK FJALE DASHURIA...   9th October 2008, 5:50 pm

lolitushe shkruajti:
Dashuria:Kur ndjen trupin te keputet
Ndjen gjakun qe leviz neper vena
Oreksin qe mungon
Pagjumesia e vazhdueshme
Dhe eshte ndjenja me e bukur qe mund te ekzistoje
e paska pershkru kjo lolitushja spo shtoj asgje me shum . :cocoment:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFARE DO TE THOTE PER JU ME PAK FJALE DASHURIA...   9th October 2008, 9:40 pm

Tere nje libre ne nje fjale,
i tere oqeani ne nje pike loti,
shtate pale qyej ne nje shikim,
fortune ne nje ofshame,
rrufe ne nje prekje,
njemije vjet ne nje cast....kjo eshte dashuria :kith:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: CFARE DO TE THOTE PER JU ME PAK FJALE DASHURIA...   17th October 2008, 10:45 pm

se sdadhuronim une e ti
por dashuronte dashuria
nje dashuri ne fshehtesi
me e fshehte se fshehtesia puf

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: CFARE DO TE THOTE PER JU ME PAK FJALE DASHURIA...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
CFARE DO TE THOTE PER JU ME PAK FJALE DASHURIA...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Ndjenja ,dashuria,erotika :: Dashuria-
Kërce tek: