ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tregoni shpejt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Tregoni shpejt   24th November 2008, 8:59 pm

Po lexoja ca budalliqe per gjimnazin dhe mendova te hap nje tem.
Na tregoni qyfyret qe keni ba ne gjimnas .
Mee siguri e keni ven presorin ose presoren ne loj ups .
Un personalisht se kam ba
gjimnazin ne shqipri dhe per kte me vjen shum inat . qaj
megjithate dhe ne 8 vjecare sja kam kalu keq .

_________________
MyHotComments.com


Edituar për herë të fundit nga dreqja në 24th November 2008, 9:32 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni shpejt   24th November 2008, 9:25 pm

Kjo ka ndoth ne Tiran.
Vjen zysha n'klas e nevrikosme ene thote:
"Epo un ju thash juve qe te perdorni sa me teper metafora ne hartime po qe te shkronit:
'i futeshin ushtarve kembet ne bore si gishti ne kos' nuk ka ber vaki"! qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni shpejt   24th November 2008, 9:26 pm

Prap ne TiranO presor na le me ik n'shpi, nuk bojm dot pastrim sot.
Pse s'boke dot pastrim ti sot kshu?
Jena smun o presor
Pse, ca ke ti kshu qe je smun?
Na dhemin vetllat o presor qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni shpejt   24th November 2008, 9:31 pm

Ne Tiran.
(treguar nga nxenesja)
e forta oren e historise e ulur ne banke te fundit me shoqen time.aq e merzitshme tema skenderbeu dhe turqit.ca me bo ca me bo.... fillon shoqja ime me ze te larte dhe me pyet... -a don ti gjon me luftue kunder turqit ? dhe un qe i them po due , me ze te larte dhe i bie bankes me dore. ajo ngrihet ne kembe dhe thote duke pastruar fytyren me dore - avash bre burre se na peshtyve. hahhahahhahahahahahate qeshurat ne te gjithe klasen e papare filloi dhe zysha me te modhe tu qesh qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni shpejt   24th November 2008, 9:33 pm

Kam dhe un ca po pertoj te shkruj ,(se kto i kisha te kopjume) lepirese

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni shpejt   28th November 2008, 11:18 pm

ka qene e fort fare, ishim ne oren e fizikes
pyet zysha nje shokun e klases qe nuk mesonte:
"mban mend ndonje gje per valet?"
kurse ky nxenesi pergjigjet: "se maj men, kam qen i vogel" qesh me te madhe qesh me te madhe
ka dal prej leckash perjasht nga klasa ai, kurse gjith klasa ja plasi gazit

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni shpejt   28th November 2008, 11:21 pm

ishim ne oren e kimise dhe zysha ngren ne tabele nje nexenes qe ishte gati per perjashtim edhe i thot atij: " gjeje se ca formule eshte NaCl"
edhe nxenesi shkruan ne tabele: SHELLIRE

kam vdek gazit kur e kam lexu me syt e mi qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni shpejt   28th November 2008, 11:23 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
ka qene e fort fare, ishim ne oren e fizikes
pyet zysha nje shokun e klases qe nuk mesonte:
"mban mend ndonje gje per valet?"
kurse ky nxenesi pergjigjet: "se maj men, kam qen i vogel" qesh me te madhe qesh me te madhe
ka dal prej leckash perjasht nga klasa ai, kurse gjith klasa ja plasi gazit
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe lol mistere shum e
bukur kjo .un maj ment ne klas te 8 me zyshen e anglishtes .
ja kemi mbush tavolinen me sheqer dhe kumblla .kur ka arth i iku truni fare .

u bam problem ne dreejtori etj..etj... qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni shpejt   28th November 2008, 11:25 pm

ua ajo sesht gje ic mi
po kur i kemi ven atak presorit te karrigia, ai sa u ul, kur u ngrit i ishin gris pantallonat qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni shpejt   28th November 2008, 11:26 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
un maj ment kur justifikosha qe mos te ngrisha ne msim...
po justifikimet spo i them fare me mir lol qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni shpejt   28th November 2008, 11:27 pm

thuj mi dreq, ec ktu shpejt dajak qesh me te madhe
ne shyqyr qe kemi ca te mbajm mend lol qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni shpejt   28th November 2008, 11:31 pm

ta shkruj me U2U qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni shpejt   28th November 2008, 11:31 pm

ok qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Tregoni shpejt   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Tregoni shpejt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Chit -Chat :: Thashetheme-
Kërce tek: