ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Me trashegime cuni dhe stica

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me trashegime cuni dhe stica   1st December 2008, 3:36 pm

she she she

po mire e bejme keshtu un te bleje 100 pale br........
e ty me jep cunin gjynaf opala
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me trashegime cuni dhe stica   1st December 2008, 3:37 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

mir po i du te viktoria secret albania

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me trashegime cuni dhe stica   1st December 2008, 3:40 pm

po mi ku te dush gjynaf


po nga firma dolce gabi i do :?:

jan mall i mire me ka thene nje komshie :cocoment:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me trashegime cuni dhe stica   1st December 2008, 3:52 pm

gjynaf i paske provu eeeee


leje ate muhabet o me viktoria o sbehet ai muhabet

e mbaj vet cunin un qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me trashegime cuni dhe stica   1st December 2008, 4:00 pm

un si provoj mi dreq gjynaf

po ti blej ty provoi njehere ty pastaj me thuj se si jane lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me trashegime cuni dhe stica   1st December 2008, 10:47 pm

Stica shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
Stica shkruajti:
cunin e kemi e kam sjell un gati qe te mos me lodhet cuni tirones gjynaf gjynaf


qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe i ka ren shkurt kjo, te befotrofi

ueeeeeeeeeee jam e zonja vetes un misterioze, e bej vet qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

qesh me te madhe te ty as e ve ne dyshim un, por vet e the qe mos lodhet cuni mi qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me trashegime cuni dhe stica   2nd December 2008, 9:47 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
Stica shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
Stica shkruajti:
cunin e kemi e kam sjell un gati qe te mos me lodhet cuni tirones gjynaf gjynaf


qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe i ka ren shkurt kjo, te befotrofi

ueeeeeeeeeee jam e zonja vetes un misterioze, e bej vet qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

qesh me te madhe te ty as e ve ne dyshim un, por vet e the qe mos lodhet cuni mi qesh me te madhe

epoooo se kush i tha ksaj se do e lodh cunin un, se di se di se di

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Me trashegime cuni dhe stica   3rd December 2008, 12:56 am

shi shi te gjitha kunder cunit ..ca beni mi goca ? opa
cuno cke ti se te mbroj un ,afrou icik :dajaku: qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me trashegime cuni dhe stica   3rd December 2008, 1:34 am

dajak :shpull: gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me trashegime cuni dhe stica   3rd December 2008, 3:12 am

Stica shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
Stica shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
Stica shkruajti:
cunin e kemi e kam sjell un gati qe te mos me lodhet cuni tirones gjynaf gjynaf


qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe i ka ren shkurt kjo, te befotrofi

ueeeeeeeeeee jam e zonja vetes un misterioze, e bej vet qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

qesh me te madhe te ty as e ve ne dyshim un, por vet e the qe mos lodhet cuni mi qesh me te madhe

epoooo se kush i tha ksaj se do e lodh cunin un, se di se di se di

mua me tha vlonjatja mi, ik e pyte po deshe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Me trashegime cuni dhe stica   3rd December 2008, 8:47 am

po pra ja do lozim telefoni prishur ne ime ... me tha kjo me tha ai . dajak qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
Hajduti_i_Zemrave

avatar

Male Numri i postimeve : 532
Age : 31
Location : Tirane
Humor : si shpirt
Registration date : 14/11/2008

MesazhTitulli: Re: Me trashegime cuni dhe stica   4th December 2008, 2:13 am

ej ate llokumen kur do na e jepni e :D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.albaniawebzone.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me trashegime cuni dhe stica   4th December 2008, 2:34 am

he pra he, llokumin skan ndermend me e dhene mesa shoj dajak

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Hajduti_i_Zemrave

avatar

Male Numri i postimeve : 532
Age : 31
Location : Tirane
Humor : si shpirt
Registration date : 14/11/2008

MesazhTitulli: Re: Me trashegime cuni dhe stica   4th December 2008, 3:16 am

a ti rrafim ne te dy misterioze :D se na cmenen keto
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.albaniawebzone.com
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Me trashegime cuni dhe stica   4th December 2008, 5:22 am

ke do rrifni ju qe ta mrr vesh un? dajak rrifni tigrin e keni lejen n' xhep qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me trashegime cuni dhe stica   4th December 2008, 7:36 am

qesh me te madhe iiii me verte, se di fare se nga behet tigri
gjithsesi e prsh te kam shum xhan

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Hajduti_i_Zemrave

avatar

Male Numri i postimeve : 532
Age : 31
Location : Tirane
Humor : si shpirt
Registration date : 14/11/2008

MesazhTitulli: Re: Me trashegime cuni dhe stica   4th December 2008, 12:53 pm

jo jo do rrafim sticken ne cunin :D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.albaniawebzone.com
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me trashegime cuni dhe stica   5th December 2008, 7:55 am

haj te na trashegohet cifti,urime urime,,,,,a ka mbetur ndonje llokum dhe per mua lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me trashegime cuni dhe stica   5th December 2008, 8:44 pm

ca llokumi thua me goc, ne kemi me dit qe mbajm rradhen dhe asgje sna japin
ku te falin sot mi qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Hajduti_i_Zemrave

avatar

Male Numri i postimeve : 532
Age : 31
Location : Tirane
Humor : si shpirt
Registration date : 14/11/2008

MesazhTitulli: Re: Me trashegime cuni dhe stica   5th December 2008, 11:05 pm

e pra ca thot ajo iher
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.albaniawebzone.com
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me trashegime cuni dhe stica   6th December 2008, 5:29 am

he mo duto he, ne mbajm rradhen e qumshit ktu qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Me trashegime cuni dhe stica   6th December 2008, 5:30 am

mu me qerasi cuni ne stica se un i bashkova prandaj triko ju aty rrini mani rradhen ...ban shum ftot e ?

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me trashegime cuni dhe stica   6th December 2008, 5:34 am

eshte pak si vap -15 po ska gje, presim ne, kohen perpara e kemi qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Me trashegime cuni dhe stica   6th December 2008, 5:37 am

hahhahaha prisni...doni ca fara luledjelli ? qesh me te madhe te shtyni kohen

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me trashegime cuni dhe stica   6th December 2008, 5:44 am

qesh me te madhe ua cmi kujtove, sa kam pa ngrene fara

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Me trashegime cuni dhe stica   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Me trashegime cuni dhe stica
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Chit -Chat :: Thashetheme-
Kërce tek: