ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aromë qershie

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Aromë qershie   2nd October 2008, 7:13 pm

Të gjitha parfumet e frymëzuara nga aroma e ëmbël e frutës dhe luleve të qershisë. Flakonë elegantë dhe aromë freskie, që shpërthen nën marka të njohura

Gerlein me aromë qershie
Një aromë frutash të freskëta dhe “oreksndjellëse”. Përbërësit kryesorë përbëhen nga jasemini dhe spërkatje të qershisë... por aroma nuk do të ishte e kompletuar pa “Lolipuf”-in, kremin rozë e të butë për trupin.

Aroma ekzotike krijohet nga një përzierje sensuale e qershive të Japonisë, vaniljes, lëvores së druve orientalë dhe petaleve delikate të mimozës.

Cartier Delices Parfum
Një udhëtim i mrekullueshëm deri në kufijtë më të largët të imagjinatës. Një aromë ku sensualiteti femëror mban firmën “Cartier”. Aroma e freskët e piperit të kuq kombinohet me ëmbëlsinë e qershisë së ngrirë dhe sensualiteti i jaseminit theksohet nga një spërkatje vjollce.

Sofistikimi dhe sensualiteti i drurit të sandalit përzihet me aromën e qelibarit, myshkut dhe me aroma të tjera ekzotike.

L'Occitane - Cherry Blossom
Aroma e freskët dhe joshëse e qershive të Eau de Bienvenue evokon në përsosmëri stinën e pranverës, me të cilën mbushet e gjithë shtëpia juaj. Një vezullim i qindra ngjyrave që shpërthejnë në një spërkatje të vetme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Aromë qershie   7th October 2008, 3:07 am


_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Aromë qershie   7th October 2008, 3:08 am


_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Aromë qershie   7th October 2008, 3:09 am


_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Aromë qershie   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Aromë qershie
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Art dhe kultur :: Moda & Estetika-
Kërce tek: