ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 a ke racizem ne nje lidhje...??

Shko poshtë 
AutoriMesazh
marinela

avatar

Female Numri i postimeve : 58
Humor : ~E qeshur ~
Registration date : 10/12/2008

MesazhTitulli: a ke racizem ne nje lidhje...??   10th December 2008, 9:54 pm

a eshte arsye te mos krijoni lidhje me dike qe pelqeni per shkak te races fese????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
marinela

avatar

Female Numri i postimeve : 58
Humor : ~E qeshur ~
Registration date : 10/12/2008

MesazhTitulli: Re: a ke racizem ne nje lidhje...??   10th December 2008, 9:55 pm

per mua dashuria nuk shef keto gjera rendesi ka njeriu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: a ke racizem ne nje lidhje...??   10th December 2008, 9:55 pm

jo se besoj gjynaf un per vete e dua eresire qe te bie ne dashuri qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
marinela

avatar

Female Numri i postimeve : 58
Humor : ~E qeshur ~
Registration date : 10/12/2008

MesazhTitulli: Re: a ke racizem ne nje lidhje...??   10th December 2008, 9:56 pm

qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: a ke racizem ne nje lidhje...??   11th December 2008, 1:40 am

Vlonjatja shkruajti:
jo se besoj gjynaf un per vete e dua eresire qe te bie ne dashuri qesh me te madhe
bli i kile gelqere ne lyje nga koka te kembet qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: a ke racizem ne nje lidhje...??   11th December 2008, 11:24 am

dreqja shkruajti:
Vlonjatja shkruajti:
jo se besoj gjynaf un per vete e dua eresire qe te bie ne dashuri qesh me te madhe
bli i kile gelqere ne lyje nga koka te kembet qesh me te madhe


ja e shef sa mir i di dreqia preferencat e mia qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: a ke racizem ne nje lidhje...??   12th December 2008, 7:37 am

vertete thone se dashuria nuk njeh rrace, moshe, fe etj, dhe ne pergjithsi mendoj se sduhet te kete paragjykime rreth kesaj ceshtje, por per mendimin tim ka lezet kur lidhesh me nje shqiptar, ashtu sic te kupton ai ste kupton i huaji. ka lezet kur ja shpreh tjetrit ndjenjat ne gjuhen e nenes. pastaj sa per racen edhe i zi te jete sa mos i duket fytyra sikur ska lezet, sikur dhe obama te jete, lol.
shkurt mendoj ta zgjedhesh personin e zemres si veten, dmth qe te kete pershtatshmeri albania

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: a ke racizem ne nje lidhje...??   20th January 2009, 7:07 am

per disa persona fanatik ekziston kjo ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: a ke racizem ne nje lidhje...??   12th February 2009, 9:53 am

se di si e quani ju,racizem apo cfar???,,,,po dhe une mbeshtes mendimin e misteriozes,,,,,se imagjinoj dot veten me nje te huaj,,,,kemi shqipe sa te duash,,,,dhe sikur ka lezet te kercesh napolonin ne dasme tende,pse te humb ate shanc vallezim qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: a ke racizem ne nje lidhje...??   12th February 2009, 7:04 pm

FLASIM PER FE,DMTH MYSLIMAN DHE KRISHTER NE KETE MENYRE A EKZISTON RRACIZMI...MGJTH MUA ME KA RASTISUR NE INTERNET KJO PENGESE...ME VJEN KEQ SALLAM ALEKU...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
limona
Vip ne Kasata
Vip ne Kasata
avatar

Female Numri i postimeve : 388
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: a ke racizem ne nje lidhje...??   12th February 2009, 7:29 pm

xhentil3 shkruajti:
FLASIM PER FE,DMTH MYSLIMAN DHE KRISHTER NE KETE MENYRE A EKZISTON RRACIZMI...MGJTH MUA ME KA RASTISUR NE INTERNET KJO PENGESE...ME VJEN KEQ SALLAM ALEKU...

titulli i temes permend racen pastaj fene,gabimi eshte se ska ven presje,,po nejse
per mendimin time raca eshte shum e rendesishme,kurse feja varet sa fanatik je,,,,psh une jam myslimane,po me me deshire kisha vendos per nje shqiptar katolik se sa per nje turk apo arab mysliman,,,gjithsesi eshte mendimi im,e jo te gjith mund ta mbeshtesin respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: a ke racizem ne nje lidhje...??   13th February 2009, 5:04 pm

limona shkruajti:
se di si e quani ju,racizem apo cfar???,,,,po dhe une mbeshtes mendimin e misteriozes,,,,,se imagjinoj dot veten me nje te huaj,,,,kemi shqipe sa te duash,,,,dhe sikur ka lezet te kercesh napolonin ne dasme tende,pse te humb ate shanc vallezim qesh me te madhe

hallall motra albania albania albania
ka lezet shqiptari


po ju tregoj dhe nje histori ne lidhje me mardhenien e nje shoqes sime me nje te huaj

ishte ne shoqeri shqiptaresh ajo, mirpo i dashuri asaj eshte i huaj
po bisedonin shqiptaret dhe njeri tha hallall, tjetri ec aty plako, etj dhe ja futen te qeshmes
ky i huaji u cudit se kujtoi se po flisnin per te
shoqja ime u ndje dhe ne turp ne fakt, se spo dinte si me ja perkthy fjalet

kshu edhe kjo pune, merre shqiptar/e partneren/in se ka lezet kur i thu "do te haj te gjall" ose "te dua moj qene" hahahaha qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: a ke racizem ne nje lidhje...??   13th February 2009, 6:42 pm

limona shkruajti:
xhentil3 shkruajti:
FLASIM PER FE,DMTH MYSLIMAN DHE KRISHTER NE KETE MENYRE A EKZISTON RRACIZMI...MGJTH MUA ME KA RASTISUR NE INTERNET KJO PENGESE...ME VJEN KEQ SALLAM ALEKU...

titulli i temes permend racen pastaj fene,gabimi eshte se ska ven presje,,po nejse
per mendimin time raca eshte shum e rendesishme,kurse feja varet sa fanatik je,,,,psh une jam myslimane,po me me deshire kisha vendos per nje shqiptar katolik se sa per nje turk apo arab mysliman,,,gjithsesi eshte mendimi im,e jo te gjith mund ta mbeshtesin respekt


ME PELQEU MENDIMI JOT SHUM I BUKUR...KISS
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: a ke racizem ne nje lidhje...??   6th October 2009, 12:11 am

MISTERIOZJA shkruajti:
limona shkruajti:
se di si e quani ju,racizem apo cfar???,,,,po dhe une mbeshtes mendimin e misteriozes,,,,,se imagjinoj dot veten me nje te huaj,,,,kemi shqipe sa te duash,,,,dhe sikur ka lezet te kercesh napolonin ne dasme tende,pse te humb ate shanc vallezim qesh me te madhe

hallall motra albania albania albania
ka lezet shqiptari


po ju tregoj dhe nje histori ne lidhje me mardhenien e nje shoqes sime me nje te huaj

ishte ne shoqeri shqiptaresh ajo, mirpo i dashuri asaj eshte i huaj
po bisedonin shqiptaret dhe njeri tha hallall, tjetri ec aty plako, etj dhe ja futen te qeshmes
ky i huaji u cudit se kujtoi se po flisnin per te
shoqja ime u ndje dhe ne turp ne fakt, se spo dinte si me ja perkthy fjalet

kshu edhe kjo pune, merre shqiptar/e partneren/in se ka lezet kur i thu "do te haj te gjall" ose "te dua moj qene" hahahaha qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
hallall
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: a ke racizem ne nje lidhje...??   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
a ke racizem ne nje lidhje...??
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Ndjenja ,dashuria,erotika :: Dashuria-
Kërce tek: