ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PER BURRAT

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: PER BURRAT   25th December 2008, 11:18 pm

Question: What is the difference between men and puppies?
Answer: Puppies grow up.


Question: Why do men always have a stupid look on their faces?
Answer: Because they are...


Question: What do men have in common with ceramic tiles?
Answer: Fix them properly once and you can walk all over them
forever.


Question: If you drop a man and a brick out of a plane, which one
would hit the ground first?
Answer: Who cares?????


Question: What did God say after he created man?
Answer: I can do better than this! And then he created woman!!!.


Question: What's the difference between an intelligent man & a UFO?
Answer: I don't know, I've never seen either.


Question: What are two reasons why men don't mind their own business?
Answer: i) no mind ii) no business


Question: Why did Moses wander in the desert for 40 years?
Answer:! Because even back then men wouldn't ask for directions.

Question: What is the difference between men and pigs?
Answer: Pigs don't turn into men when they drink...


Question: What makes men chase women they have no intention of
marrying?
Answer: The same urge that makes dogs chase vehicles they have no
intention of driving.

Question: What do you do with a man who thinks he's God's gift?
Answer: Exchange him!!


Question: Why do men like smart women?
Answer: Opposites attract.


Pass this on to some women who need a laugh.
and to men who can handle it!

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MIRJANMale Numri i postimeve : 36
Age : 33
Humor : VARET SI M SHKOJN GJERAT GJAT GJITHE DITES
Registration date : 21/10/2008

MesazhTitulli: Re: PER BURRAT   9th February 2009, 5:40 am

o shejtan mir se ti di anglisht po te tjeret dine...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: PER BURRAT   10th February 2009, 3:27 am

futu ne kurs hahaha qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PER BURRAT   11th February 2009, 8:18 am

MIRJAN shkruajti:
o shejtan mir se ti di anglisht po te tjeret dine...

me mire mos e dishe, besome... lol, bej shaka por megjithate po e perkthej

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: PER BURRAT   11th February 2009, 8:36 am

perkthimi ne shqip


cili eshte ndryshimi midis burrave dhe kelysheve te kafsheve?
kelyshet rriten...


pse burrat kane gjithmone pamje prej budallai ne fytyrat e tyre?
sepse burrat jane...(stupid dmth budallenj :P)


cfare kane te perbashket burrat me pllakat qeramike?
i rregullon njehere e mire dhe mund te kalosh mbi to pergjithmone


nese hudhim nje burre dhe nje tulle nga avjoni, cili nga ato do zbresi me shpejt ne toke?
kujt i behet vone...(dmth burrat do bien me shpejt, dihet ajo:P)


cfare tha Zoti pasi krijoi mashkullin?
mund te krijoj dicka me te mire... dhe em pas krijoi femren


cili eshte ndryshimi midis nje burri inteligjent dhe nje UFO?
nuk e di, skam pare asnjerin nga ato


cilat jane dy arsyet qe burrat nuk shohin punen e tyre?
a) skane mendje
b)skane biznes (pune)


pse brodhi Moisiu ne shkretetire per 40 vjet?
sepse per tu kthyer mbrapa burrat nuk do pyesnin per drejtime lol


cili eshte ndryshimi midis burrave dhe derrave?
derrat nuk kthehen ne burra kur pijne...(ndersa e kunderta pooo:P)


cfare i shtyne (ben) burrat qe te ndjekin grate edhe pse nuk kane qellim te martohen?
e njejta deshire qe i ben qente te ndjekin makinat edhe pse nuk kane qellim qe ti ngasin


cfare do beje me nje burre qe mendon se ehste dhurata e Zotit?
nderroje burrin lol


perse burrat pelqejne grate inteligjente?
sepse te kundertat terhiqen (perputhen)

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PER BURRAT   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
PER BURRAT
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Chit -Chat :: Humor-
Kërce tek: