ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nje puthje per ....

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Next
AutoriMesazh
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   7th October 2008, 5:30 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   7th October 2008, 6:17 pm

nje puthje per llasticen nje per dreqen plasen bebushat kendej haahahaah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   7th October 2008, 6:19 pm

vetem ne te dy jemi mo

keni inat ju se jemi si yje

akullore lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   7th October 2008, 6:20 pm

Stica shkruajti:
vetem ne te dy jemi mo

keni inat ju se jemi si yje

akullore lepirese
ju po thuj qe skan inat qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   7th October 2008, 6:23 pm

te na rrojn bebat qesh me te madhe me jet te gjat

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   7th October 2008, 6:26 pm

flm dreqe kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   7th October 2008, 6:28 pm

gjynaf do dhe ti dreqe nji? gjynaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   7th October 2008, 6:32 pm

jo mi jo flm qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   7th October 2008, 6:40 pm

bebushit te cun_tirone mbyllni syte ju se do ta bejme synet e me qe eshte juventin do ta bejme dy here synet loool qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   7th October 2008, 6:42 pm

ke do besh synet ti mo tiger??? dajak dajak bej prove me e prek cunin po pres

rri se tu kthym ty kalamaja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   7th October 2008, 6:44 pm

duhet te behet synet mi jo une do ta bej xhaxhi dotori se une sdi cun tironeeeeee te kerkon xhaxhi dotori :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   8th October 2008, 3:26 am

TIGER_SPIRIT shkruajti:
bebushit te cun_tirone mbyllni syte ju se do ta bejme synet e me qe eshte juventin do ta bejme dy here synet loool qesh me te madhe

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe CMIR JA BERE
KA LEZET MO MILANISTET akullore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 33
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   8th October 2008, 9:49 am

puthje per gocat e forumit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   8th October 2008, 3:24 pm

TIGER_SPIRIT shkruajti:
duhet te behet synet mi jo une do ta bej xhaxhi dotori se une sdi cun tironeeeeee te kerkon xhaxhi dotori :P
ca thu mo ooooooooo 2 er jam ber un:p por po deshe bej cici cicin qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   8th October 2008, 7:25 pm

NJE PUTHJE PER KATILEN TIME QE E DUA SHUME... :kith:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   8th October 2008, 11:38 pm

PLASEN PUTHJET KTU

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xhentil3
I keq
I keq
avatar

Male Numri i postimeve : 733
Location : I_KEQ
Humor : bziiiiit bziiiiiit
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   9th October 2008, 1:04 am

po pse jo...sa filluam pune na harruan puthjet...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   9th October 2008, 5:37 pm

tja nis me rradh un se jeni ba shum ju ime gjynaf ....
PO E NIS ME FISIN IIIIIIII gjynaf se kta i kam te familjes qesh me te madhe

puc M.....n qe dje nuk fola dhe I miss him kiss :dajaku:
puc Partizanen qe kam koh pa e pa online ,me ka marr malli mi kiss :nerva:
puc Xhentilin qe se kam me online si ne fillim qe kur ka fillu pun kiss :hehe
puc Marisen ,shushken qe ska hy fare ,me duket e ka rremby xhentili kiss :sherr:

Tani me me shoqerin ,meqe me familjen marova pun lol

Puc LLasticen qe esht fenomenale si gjithmon kiss obobo
Puc Tigrin qe esht cun shum i mir ,respekte tigri .si te shkon puna si Dj ? kiss ups
Puc Limonen ,megjithse na vjeth limonat qe kemi ke gardhi kasates kiss dajak
Puc Cun_Tirone,megjithse esht beb trazavash,e mbajm me hater se avatarin me te bukur kiss po pres
Puc enkelejden dhe Piciriken qe si ka pa online kiss ups
Puc dhe te gjith anetaret qe sapo jan rregjistrruar,kalofshi sa me mir ne Kasata edhe pse do ket cik dhun shoqerore kiss gjynaf aaaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   9th October 2008, 8:07 pm

kiss dreqen..ori ca ke me bebin tim ti? qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   9th October 2008, 10:20 pm

puc dhe un ty

(ngele tu mprit moo te dera banjes) qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   9th October 2008, 10:31 pm

puf dhe cuuunin se e kam online te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   9th October 2008, 10:34 pm

puv bebin e stices e kam fixim qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   9th October 2008, 10:45 pm

gjynaf gjynaf gjynaf dajak :shpull:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   9th October 2008, 10:49 pm

ade pufe po ta mbajti qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stica
LLastica
LLastica
avatar

Female Numri i postimeve : 1179
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   9th October 2008, 10:51 pm

qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per ....   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje puthje per ....
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 39Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Pershendetje-
Kërce tek: