ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Arteja

avatar

Female Numri i postimeve : 26
Age : 55
Location : Gjithnje duke u malluar per Shqiperine!!
Humor : Sjam ne humor tani e leme per me vone!!
Registration date : 12/01/2009

MesazhTitulli: Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!   12th January 2009, 10:56 pm

Mirsejugjeta te gjithve ne ket forum te mbrekullueshem qe shpresoj te kaloj disa minuta te kendeshme mes jush,
Une jam Arteja oseee Arteja ,ose po te doni me therrisni Arteja pa emer mos me lini,
Sa per kasatat vdes une icik (per mos thene shume) vetem se ktu ku jam une jane shume te shtrenjta dhe si blej dot se jam cik keq tani nga gjendja financiare,oups e thashe se plasa; se di
Ah se harrova,po doreza perdorni ju ketu :hello?: se une i perçmoj shume njerzit qe flasin pa doreza nje seKret i mi ky...
Kam shume akoma po dale tju njof mire njehere,pa shofim e bejme!!
Ju pershendes fort te gjithve respekt respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!   13th January 2009, 12:20 am

mirese erdhe rruuuuuuuuushiiiiiii gjynaf qe thua tyve ne vdesim te rrafim icik gjynaf dajak :hehe
Ska gjo se do mesohesh po hec obobo keshtu e ka jeta :dajaku:
qendrim te kendshem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!   13th January 2009, 3:31 am

mirese erdhe albania

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arteja

avatar

Female Numri i postimeve : 26
Age : 55
Location : Gjithnje duke u malluar per Shqiperine!!
Humor : Sjam ne humor tani e leme per me vone!!
Registration date : 12/01/2009

MesazhTitulli: Re: Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!   13th January 2009, 7:24 pm

Vlonjatja shkruajti:
mirese erdhe rruuuuuuuuushiiiiiii gjynaf qe thua tyve ne vdesim te rrafim icik gjynaf dajak :hehe
Ska gjo se do mesohesh po hec obobo keshtu e ka jeta :dajaku:
qendrim te kendshem

Kujt i thu rrushi ti mi kumbulla apo se je mami ti edhe na behesh si trime me shkop ne dore i prisni miqte ju heee, :dajaku: wauuu harrova une qeka vlonjate kjo gjynaf gjynaf
hajd se do mesohemi se kot si thon sa do rosh do te mesosh,ja dhe puna ime..Ai bebi qeka si engjell komplimenta babit opa


Misterioze Mirsetegjeta une ty,dhe flm per mikpritjen,ca mysteri ruan miii se me bone kurioze wouuu

te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!   13th January 2009, 8:04 pm

Arteja shkruajti:
Vlonjatja shkruajti:
mirese erdhe rruuuuuuuuushiiiiiii gjynaf qe thua tyve ne vdesim te rrafim icik gjynaf dajak :hehe
Ska gjo se do mesohesh po hec obobo keshtu e ka jeta :dajaku:
qendrim te kendshem

Kujt i thu rrushi ti mi kumbulla apo se je mami ti edhe na behesh si trime me shkop ne dore i prisni miqte ju heee, :dajaku: wauuu harrova une qeka vlonjate kjo gjynaf gjynaf
hajd se do mesohemi se kot si thon sa do rosh do te mesosh,ja dhe puna ime..Ai bebi qeka si engjell komplimenta babit opa


Misterioze Mirsetegjeta une ty,dhe flm per mikpritjen,ca mysteri ruan miii se me bone kurioze wouuu

te kam shum xhan


qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe ja se i lexon vete komplimentat babi se ne forum e ke qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!   13th January 2009, 10:05 pm

arteja mir se na ke gjet:p e mir se na ke ardh:p opa opa kto i ke qe te sillesh mire opa meqe ra llafi kishe gjo me ate bebin ti?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!   14th January 2009, 1:05 am

ti ndau nga llastica iher astaj boj beba ngjove ? qesh me te madhe pis femi qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!   14th January 2009, 1:06 am

Arteja shkruajti:
Mirsejugjeta te gjithve ne ket forum te mbrekullueshem qe shpresoj te kaloj disa minuta te kendeshme mes jush,
Une jam Arteja oseee Arteja ,ose po te doni me therrisni Arteja pa emer mos me lini,
Sa per kasatat vdes une icik (per mos thene shume) vetem se ktu ku jam une jane shume te shtrenjta dhe si blej dot se jam cik keq tani nga gjendja financiare,oups e thashe se plasa; se di
Ah se harrova,po doreza perdorni ju ketu :hello?: se une i perçmoj shume njerzit qe flasin pa doreza nje seKret i mi ky...
Kam shume akoma po dale tju njof mire njehere,pa shofim e bejme!!
Ju pershendes fort te gjithve respekt respekt
pershendetje mirse na erdhe .na i shpull iher sa per qerasje . opa
qesh me te madhe kiss

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!   14th January 2009, 1:07 am

jo pis po piziveng i thuaj qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!   14th January 2009, 1:07 am

dreqja shkruajti:
ti ndau nga llastica iher astaj boj beba ngjove ? qesh me te madhe pis femi qesh me te madhe


qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe qesh me te madhe lol pse stica nuk ben beba kshu? qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!   14th January 2009, 1:08 am

pupupuup plasi materniteti ketu qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dreqja
Mamune vogel
Mamune vogel
avatar

Female Numri i postimeve : 3717
Registration date : 30/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!   14th January 2009, 1:08 am

qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
MyHotComments.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kasata.albanianforum.net
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!   14th January 2009, 1:09 am

qesh ti lol qesh po kur te shkosh dhe ti ke per ti besu qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!   14th January 2009, 4:24 am

Arteja shkruajti:
Vlonjatja shkruajti:
mirese erdhe rruuuuuuuuushiiiiiii gjynaf qe thua tyve ne vdesim te rrafim icik gjynaf dajak :hehe
Ska gjo se do mesohesh po hec obobo keshtu e ka jeta :dajaku:
qendrim te kendshem
Misterioze Mirsetegjeta une ty,dhe flm per mikpritjen,ca mysteri ruan miii se me bone kurioze wouuu

te kam shum xhan


shsshshshs, do ta them vetem ty, po mos i trego njeriu (vetim ti dhe zeri amerikes):P
jam fshehur ngaqe kam frike nga tigrat, se ktu ne forum ca nuk ke, lloj lloj speciesh qesh me te madhe
do e shofesh dhe ti, loool kiss

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!   14th January 2009, 4:27 am

ueeee tani kjo ishte ofendim apo lavderim :?: :?: opa

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!   14th January 2009, 5:00 am

PERDERISA VENDOSA DHE PUTHJE NE FUND BESOJ SE SKA ASGJE PER TA MARR PER KEQ
JO PER GJE, POR KAM MENDUAR SE TI GJITHMONE ME KE KUPTUAR, ASHTU SI DHE UNE TY
NESE DIKU E KAM TEPRUAR, ATEHER ME FAL, NGA MUA SDO KESH ME PERGJIGJE albania

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vlonjatja

avatar

Female Numri i postimeve : 857
Humor : ♥♥♥
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!   14th January 2009, 11:17 am

i ke bo magji ty asaj :?: lepirese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!   14th January 2009, 3:00 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
PERDERISA VENDOSA DHE PUTHJE NE FUND BESOJ SE SKA ASGJE PER TA MARR PER KEQ
JO PER GJE, POR KAM MENDUAR SE TI GJITHMONE ME KE KUPTUAR, ASHTU SI DHE UNE TY
NESE DIKU E KAM TEPRUAR, ATEHER ME FAL, NGA MUA SDO KESH ME PERGJIGJE albania

bravo mistero hic mos ju pergjigj qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arteja

avatar

Female Numri i postimeve : 26
Age : 55
Location : Gjithnje duke u malluar per Shqiperine!!
Humor : Sjam ne humor tani e leme per me vone!!
Registration date : 12/01/2009

MesazhTitulli: Re: Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!   14th January 2009, 4:10 pm

CuN_TiRoNe shkruajti:
arteja mir se na ke gjet:p e mir se na ke ardh:p opa opa kto i ke qe te sillesh mire opa meqe ra llafi kishe gjo me ate bebin ti?

o CUN_Tirone separi "Mirsetegjeta" sic e the dhe vete i sjellshem nga kjo ane :gjuha: dhe "Mirseerdha" sdo mendje,
Se dyti qe te sillem mire e sidomos me ty, do te duhet qe here tjeter emrat e njerzve t'i shkruash me shkronje te madhe hemm, :karrige:
E treta e verteta une me bebin e "babit" skisha gje po me "mamin" e bebit po me dukej paksa absurde qe nje mami kaq e mbrekullueshme si ne foto ,i pret miqte me dru ne dore,por prape mendoja se e ka nga dashnia madhe qe ka per bebin,se ska si te ndodhe ndryshe, biirr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arteja

avatar

Female Numri i postimeve : 26
Age : 55
Location : Gjithnje duke u malluar per Shqiperine!!
Humor : Sjam ne humor tani e leme per me vone!!
Registration date : 12/01/2009

MesazhTitulli: Re: Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!   14th January 2009, 4:13 pm

[quote="dreqja
pershendetje mirse na erdhe .na i shpull iher sa per qerasje . opa
qesh me te madhe kiss[/quote]

Qyqja e paski te gjithe me shpulla ju mi pupuppupup paskam rene keq une pse s'thoni ju, qesh me te madhe
Mirsetegjeta mi Dreqe-Engjell me dukesh mua te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arteja

avatar

Female Numri i postimeve : 26
Age : 55
Location : Gjithnje duke u malluar per Shqiperine!!
Humor : Sjam ne humor tani e leme per me vone!!
Registration date : 12/01/2009

MesazhTitulli: Re: Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!   14th January 2009, 4:17 pm

TIGER_SPIRIT shkruajti:
jo pis po piziveng i thuaj qesh me te madhe

Tigri_Spirit wouu teper origjinal,
Tani t'a marr vesh une,pse sme uron mirseardhjen ti ore Tigri,po me prish temen pa marre te drejten e autorit :karrige: :gjuha:
Do jesh cun i mir ti siduket nga pseudo them, mund te jete komplet e kunderta,
Mirsetegjeta gjithsesi!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arteja

avatar

Female Numri i postimeve : 26
Age : 55
Location : Gjithnje duke u malluar per Shqiperine!!
Humor : Sjam ne humor tani e leme per me vone!!
Registration date : 12/01/2009

MesazhTitulli: Re: Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!   14th January 2009, 4:21 pm

MISTERIOZJA shkruajti:
[


Misterioze Mirsetegjeta une ty,dhe flm per mikpritjen,ca mysteri ruan miii se me bone kurioze wouuu

te kam shum xhan


shsshshshs, do ta them vetem ty, po mos i trego njeriu (vetim ti dhe zeri amerikes):P
jam fshehur ngaqe kam frike nga tigrat, se ktu ne forum ca nuk ke, lloj lloj speciesh qesh me te madhe
do e shofesh dhe ti, loool kiss[/quote]

O Misterioze mos po me ben te kuptoj qe me duhet edhe mua te ruhem miiiii nga Tigrat se une jam me keq se ty akoma, qaj qaj
Pastaj ky nuk ishte misteri i asaj qe te pyta une miiii fsheh ndonje gje tjeter ti apo jooooooo miii,po speciet e tjera ca llojish jane miiii
dua kasata une i here te kam shum xhan te kam shum xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!   14th January 2009, 11:04 pm

po mire se ja po ta uroj mirse erdhe dhe befsh kokerren e qefit dhe mos e vrit mendjen nga shpullat anonime qe te vijne kendej se sic thuto nje fjale e urte e shqiptarit KUSH TE DO TE RREF qesh me te madhe qesh me te madhe

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!   15th January 2009, 6:41 am

Arteja shkruajti:
MISTERIOZJA shkruajti:
[


Misterioze Mirsetegjeta une ty,dhe flm per mikpritjen,ca mysteri ruan miii se me bone kurioze wouuu

te kam shum xhan


shsshshshs, do ta them vetem ty, po mos i trego njeriu (vetim ti dhe zeri amerikes):P
jam fshehur ngaqe kam frike nga tigrat, se ktu ne forum ca nuk ke, lloj lloj speciesh qesh me te madhe
do e shofesh dhe ti, loool kiss

O Misterioze mos po me ben te kuptoj qe me duhet edhe mua te ruhem miiiii nga Tigrat se une jam me keq se ty akoma, qaj qaj
Pastaj ky nuk ishte misteri i asaj qe te pyta une miiii fsheh ndonje gje tjeter ti apo jooooooo miii,po speciet e tjera ca llojish jane miiii
dua kasata une i here te kam shum xhan te kam shum xhan[/quote]


speciet e tjera, hmmm tani te gjitha nuk tregon uaaa dhe kjoooo opala

pastaj po te tregova ty misterin un, me humb misteri mua, keshtu qe po e le sekret:P syckat

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TIGER_SPIRIT
ROMANTIC TIGER
avatar

Male Numri i postimeve : 1334
Age : 34
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!   16th January 2009, 11:36 am

se kapa duhet te ishte ofendim ajo puna e specieve apo shaka :?:

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hmmm ça ere e mire qe vin ke ky forumi!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Forumi :: Prezantimet-
Kërce tek: