ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 HUMOR (PER 18 E SIPER) ZONE E NDALUAR PER TE MITURIT

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: HUMOR (PER 18 E SIPER) ZONE E NDALUAR PER TE MITURIT   18th January 2009, 6:05 am

Beni: O ma pse po kerceje lart e poshte dje naten ne stomakun e babit?
Mami: Qe mos shendoshet babi, se po se bera i fryhet shum stomaku
Beni: Aha kot e ke o ma
Mami: Pse?
Beni: Se komshija vjen cdo dite dhe e fryn prap nga......?

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: HUMOR (PER 18 E SIPER) ZONE E NDALUAR PER TE MITURIT   18th January 2009, 6:05 am

Ishte nje cift diten e pare te marteses. shkojne ne dhome, nusja e zbukuruar, veshur seksi hyn ne krevat per te pritur burrin
Sa hyn ne dhome burri futet shpejt ne krevat dhe mbulohet me batanije, jorgan dhe ja keput gjumit Kkeshtu vazhdoi dhe ne ditet ne vazhdim.
Shkon nusja tek e ema dhe kjo e pyet qe; si shkon me burrin? A te ka trajtuar mire? A eshte treguar i embel ne seks?
Dhe vajza i kthen pergjigje qe seks nuk kishin bere asnjehere sepse sa hyn ne dhome futet ne krevat dhe gjume
Atehere i tha e ema qe ti duhet te flasesh me burrin tend e ti thuash qe cfare ke, pse nuk tregohesh i dashur me mua Une kam dhe nje vrime qe te pret ty.
Shkon ne shtepi dhe ne darke mbasi futen ne krevat vajza i tha te shoqit
te njejtat llafe qe i tha e ema!
i shoqi i tha
po pse mi, ti e paske ate vrime? Mbylle mi se na thave ftohtit!

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: HUMOR (PER 18 E SIPER) ZONE E NDALUAR PER TE MITURIT   18th January 2009, 6:06 am

Sa here qe gruaja bente makarona burri i thoshte cunit:
- Haji te keqen babi makaronat haji se te rritet bibilushi.
Nje here dy here gruaja sduroi dot me dhe nje dite i vuri te gjithe tenxheren perpara dhe i thote:
- Ha o lumadh per vete ha njehere!!!!

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: HUMOR (PER 18 E SIPER) ZONE E NDALUAR PER TE MITURIT   18th January 2009, 6:06 am

Ishin 3 studente njera nga Mirdita, njera nga Pogradeci dhe tjetra nga Gjirokastra. Duke ecur te treja se bashku thote mirditorja. Ue po del tem nga oxhaku. Thote Pogradecarja nuk i thone tem por i thone tym. Hidhet gjirokastritja dhe thote nuk i thone as tem as tym por i thone tim. Aty afer ishte nje xhaje dhe vene 3 vajzat ta pyesnin. Gjirokastritja si me e shkathet e pyet xhajen. O xhaje si i thoni ketij timit. Tani te keqen xhaja ne ne kohen tone atij tendit i kemi thene P... nuk e di si i thoni ju te rinjte sot.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: HUMOR (PER 18 E SIPER) ZONE E NDALUAR PER TE MITURIT   18th January 2009, 6:06 am

Nje lope dhe nje mi takohen nje lendine.
Lopa i thote miut:
-Po ti kaq i vogel dhe me mustaqe?!
Ia kthen miu:
-Po ti kaq e madhe dhe pa sutjena?!

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: HUMOR (PER 18 E SIPER) ZONE E NDALUAR PER TE MITURIT   18th January 2009, 6:06 am

Nje cun i vogel pyet babin:
O ba o ba si kam lindur une?
I thot babi :
Ty te keqenbabi te ka gjetur mami ne nje trendafil.
O ba o ba po ti si ke lindur?
Mua te keqen baja me ka gjetur gjyshja jote dmth nena ime ne nje borsilok.
Po mire po gjyshi si ka lindur?
gjyshin e ka gjetur e jema e tij ne nje karafil.
Dhe cuni i deshperuar ja kthen te jatit:
PO mire o Ba asnje nga fisi jone nuk ben sex!?

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: HUMOR (PER 18 E SIPER) ZONE E NDALUAR PER TE MITURIT   18th January 2009, 6:07 am

ish kon njeri i kish then Nuses se vet se nuk po din me u Q, e blen nje kaset Sexi i thot merre shife dhe ne mbremje duhet te mesohesh Pozicione dhe menyra te ndryshme
kur vjen ne mbremje burrri e pyet Gruan e paje Kaseten ? Po i thot Gruaja , Cilin model te pelqeu ? Ai me dy persona ja thot NUSJA......

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: HUMOR (PER 18 E SIPER) ZONE E NDALUAR PER TE MITURIT   18th January 2009, 6:07 am

Po shkon 1 burr te prifti mu rrefy
Burri: o At i shenjt e kom bo 1 gabim shum tmadh qe sbesoj qe ka me ma fal zoti
Prifti: o Biri im me trego se qka ke ber
Burri: Kom pas mardhanie seksuale me 1 vajz te mitur
Prifti: O Biri im Zoti eshte i meshirshem ta fal ket gabim
Burri: O At e kam bo edhe 1 gabim tjer , kom flejt me nje moter nderi
Prifti: Edhe ket ta fal Zoti, se njerz jemi gaabojm
Burri: E kam bo edhe nje gabim tjeter qe sbesoj qe ma fal Zoti
Prifti: Qka ke ber tjeter?
Burri: Kom pas mardhanie seksuale me Priftin e kishes tjeter
Prifti: eeee ket nuk ta fal , e ki pas kishen tende

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: HUMOR (PER 18 E SIPER) ZONE E NDALUAR PER TE MITURIT   18th January 2009, 6:07 am

E pyet Havushja, fqiun e vet Balin.
- Qysh bre kojshi, domatet e tua të kuqe, e të miat të gjelbra?
- Oooo. Kollaj është. Unë, shkoj edhe zhvishem cullak
para tyre, dhe ato nga marrja, skuqen. Pse s’ja bën edhe
Ti kështu?- i thotë Bali.
Pas një kohe, takohen prap, dhe Bali e pyet
për efektin.
- Hë, çka ndodhi kojshike, a u skuqën domatet?
- Vallha bre kjoshi, domatet edhe nuk u skuqën shumë,
veç trangujt janë rritë si kurrë më pare.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: HUMOR (PER 18 E SIPER) ZONE E NDALUAR PER TE MITURIT   18th January 2009, 6:09 am

Dy mjek pas nje kongresi bejne seks. Ne fund ai i thote:
-"nga shkathtesia e duarve te tua ve bast qe je gjenokologe!"
-ndersa ti i thote ajo: ve bast qe je anestezist!"
-"po pse e thua kete?"
-"sepse nuk ndjeva asgje!"

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: HUMOR (PER 18 E SIPER) ZONE E NDALUAR PER TE MITURIT   18th January 2009, 6:09 am

I thote burri gruas se tij.

Do provojme nje stil te ri, ndersa une jam duke i dhene makines ti do ulesh poshte.
Jo i kthehet gruaja, sepse humb kontrrollin ti dhe na perplas. Pas shume debatesh gruaja pranoi.
Ata ishin duke zbritur nje disheze te larte dhe burri ne momentin final leshon duart nga timoni dhe i kap veshet gruas se tij.

Makina humb kontrrollin dhe si perfundim perplasen me nje peme dhe gruaja fluturon nga xhami.

Ai sheh qe ne dore i kishin mbetur veshet e saj.
Del me shpejtesi jashte dhe pyet nje bari qe ruante delet ne lendine.
Mos te zune syte nje vajze duke fluturuar, pa veshe.

Me veshe pa veshe nuk e vura re i pergjigjet xhaja po se cfare kishte nje gje te gjate ne goje....

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CuN_TiRoNe
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1544
Location : juventin
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: HUMOR (PER 18 E SIPER) ZONE E NDALUAR PER TE MITURIT   19th January 2009, 11:40 pm

MISTERO MOS BOJ KSHU GJONASH NASHI SE KA BEBA KTU qesh me te madhe qesh me te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MISTERIOZJA
Luleshtrydhja Forumit
Luleshtrydhja Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 4095
Age : 29
Location : secret
Humor : not bad
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: HUMOR (PER 18 E SIPER) ZONE E NDALUAR PER TE MITURIT   21st January 2009, 3:03 am

qesh me te madhe qesh me te madhe po bebi sdi te lexoje akoma, keshtu qe bibironin ne goje bebit dhe ja syckat qesh me te madhe

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
elda otr
VizitorMesazhTitulli: elda ort interiste rrepiste ....   18th March 2011, 4:57 pm

NJE FSHATAR PO MJELTE LOPEN E TIJ
PAPRITUR LOPA I KTHEHET DHE I THOTE FSHATARIT
KE 3 MUAJ QE ME LEDHATON GJOKSIN
DHE AKOMA NUK ME KE DHENE NJE TE PUTHUR

AHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHHAHHAAHHAHAHAHAAH SA KAM QESH
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: HUMOR (PER 18 E SIPER) ZONE E NDALUAR PER TE MITURIT   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
HUMOR (PER 18 E SIPER) ZONE E NDALUAR PER TE MITURIT
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kasata Forum :: Chit -Chat :: Humor-
Kërce tek: